Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.230
Ajmo danas u laganom ritmu da oduvamo Igokeu pa da jacamo ritam protiv Buducnosti u polufinalu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.853
Локација
underground
Interesantna statistika.
Ponitka i Smit na +34, Panter -17, Avramovic -13.
Ponitka 12 skokova.
Mislim da je ovo rekord nekog igraca ove sezone , mada nisam siguran da Koprivica mozda jednom nije imao toliko.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Cestitke na laganoj pobjedi! Raduje sve veci doprinos "otpisanih", a nadam se da ce se svi aktivirati.

A ako je ovo tacno, bas su zasrali sa terminima. Zar ne moze sad da mi igramo protiv Buducnosti kad smo zavrsili i jedni i drugi svoje utakmice.

1713723232772.png
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
365
Reaction score
2.437
Локација
Pozega
Sad je samo pitanje kad igramo prvu utakmicu polufinala. U nedelju 28 u Areni je finale lige šampiona, igra se na nekom "led" terenu. Ko zna koliko treba vremena da se to čudo zameni.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Rutinska pobeda, milina je gledati kad imamo Smita u formi na prenosu lopte, kao i Ponitku na skoku i u odbrani. Kaboklo/Aleksa/Smajlagić pod hitno u salu da dižu formu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија
Додиковци плитак порок, терај даље.
Нека се спреме Бокановци. То ће бити права припрема за цигане, јер биће чувених специјалитета из кухиње и вантеренских маневара (саопштења итд). Прошле године смо до финала одиграли 7 утакмица више него цигани (5 са Реалом, и мајсторице са стидентима и цедевитом). Треба и Будућност решити у две утакмице па да се покољемо са жгадијом како доликује.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Oduvali smo ih i to sto se kaze sa "rezervistima".

Daj sad u dve utakmice i milogorce.

Smith ako nam donese Aba trofej, sve mu je oprosteno, isto vazi i za Ponitku :D

Mislim da je prva utakmica 03.05.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
A, koga cekamo?
Prosli mi, prosla futura, na koga se ceka?
Isuse boze, Aba i njen kalendar:krsti:
 
Top