Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Да ли неко може да ми појасни ситуацију у првом полувремену када њихов играч шутира а наш (мислим Кабокло) му удара рампу, лопта завршава на табли и онда је Копривица удара поново, где судије свирају силазну питању и додељују им два поена?

Био сам у арени па поновљени снимак нисам могао да видим, али ово правило ми није најјасније
Ćelava pizdurina Dragojević uvek želi da bude u centru pažnje. Šta je sve sudio na jednoj strani, a propuštao na drugoj je čist bezobrazluk.

Igra standardna za ovu sezonu, u prvom poluvremenu smo bili loši, ali smo zato u drugom naglo popustili....
Teško će ovo ići i protiv Budućnosti, a tek protiv cigana...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Izgleda da je Smith pročitao vaše poruke na forumu prije utakmice. Neće šutirati vječno ovako, ali blista i u drugim segmentima.

Ja počeo da gledam na egalu, oko 30:30, tako da sam gledao naš bolji dio utakmice. Imao sam osjećaj da igramo sa 70% gasa tako da sam optimista za dalje.

Što se tiče broja primljenih poena, izgleda da ćemo se morati pomiriti sa „na poen više“.

Zatvaramo ovo pred našim publikom. U Laktašima.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.909
Reaction score
7.811
Sastav Igokee je za Aba 2 ligu, moramo malo ozbiljnije u nastavku.
Smith 9/9 sutira trojke ako se ne varam na poslednje 2 utakmice.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Лагана побједа, радује форма Смита, Нанелија и проценти Пантера за три. Требаће нам за даље да најбољи буду у форми и да пометемо сва говна која нам се нађу на путу до трофеја.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.909
Reaction score
7.811
Kad pocinje eventualno polufinale i finale, jesu li poznati termini?

Verujem da cemo i mi i futura zavrsiti u 2 utakmice 1/4 finale.

Za onu drugu stranu "kostura" svasta je moguce, pa i da se igraju majstorice ( mada verujem da sone nece nista prepustiti slucaju ).
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Gore-dole tekma, bukvalno sam jedva stigao i onako pospanog su me razbudilo debelo ćelavo govno i kompanija...
Što se ne iscimaše organizovani za ovu, ne razumem...plej-of je ipak.

Drago mi zbog Smita...meni izgleda da će se odustati od Trife i da neće biti u KKP sledeće sezone...a baš samse nadao da može nesto da napravi.
A za Smajlija samo da kažem d aja verujem više u njega od njega samog, ako to išta znači :)
Smit dobar bio...
Kaboklo, Avramović a pogotovo Kaminski da se probude...trebaće nam.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.383
Локација
Kosovska Gracanica
Najbitnija je pobeda. Protok lopte smo u poslednjih 6-7 utakmica dosta popravili. Ja bih ipak ceo akcenat sada kroz play-off stavljao na odbranu. Bukvalno bi ih terao od prvog do poslednjeg minuta da grizu u odbrani, a u napadu kako bude. U finalu, a Boga mi i protiv Buducnosti (pogotovo u Moraci) nas ocekuju utakmice koje ce morati da se dobiju na odbranu, jer protiv skupa mesara, u mulju ABA lige i protiv sudija necemo moci da imamo prostor za leprsavu igru. Vidimo da i sada protiv Igosa sudije vec krecu sa navlacenjem. Sa druge strane, cak i kada sudije nisu faktor, nama je odlika ove sezone da imamo period igre kada ne damo kos po minut-dva. Zato ce odbrana biti prelomna da se prezivi u takvim situacijama, pogotovo protiv Covicevih pudlica... zato je ovo mnogo primljenih poena bilo sinoc, pa bi zaista bilo vreme da pocnemo makar da pravimo faulove na vreme i da branimo zadnje napade, makar za pocetak. Ali, valjda ce da nas pogledaju kosarkaski Bogovi, sto kaze Andjusic. To the next one...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
Hajde da ovo završimo večeras. Već su počeli da muljaju, mi igramo 17. pa 21., a fmp 15. pa 22. Po kojoj logici... svi znamo da imaju najstariju ekipu.
 
Top