Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Nemalo puta nas je to i zakopalo kad pogledas ..
Gde je bio ovaj Smith do sad ???
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Raduje budjenje sve vise igraca, trebace nam svaki od njih protiv gamadi.
Daleko je za zelje i cestitke, ali mislim da Aleksa ide na leto. Niko me ne pita i ne znam koliko je to realno, ali ja se ne bih bunio na rokadu Aleksa-Dimitrijevic.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.099
Reaction score
5.087
Локација
vezenemam
telegraf/sportklub... naslov:
"Željko Obradović izbegao pitanje novinara: "Ne sećam se toga, jedino je važno da vodimo 1:0 u seriji""

A pitanje je ovo:
"Stiglo je pitanje o seriji Igokee u četvrtoj deonici sa 13:0, ali, on kaže da se toga ne seća.
- Ne sećam se da je bilo 13:0, a i ako je bilo, kakve veze ima, nebitno je. Imali smo kontrolu utakmicu, vodili smo dvocifrenom razlikom, moguće je, ali se ne sećam. Znam da su napravili na početku drugog poluvremenu 7:0, pa sam uzeo tajmaut i napravili smo 10:0, toga se sećam, a ovoga se ne sećam."

"Novinari" pušteni iz spec.ustanove, na dan...!:buhaha
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.644
Plašio sam se reakcije ekipe posle završetka EL, ali je očigledno bilo nepotrebno. Samo da nastavimo da treniramo i dižemo formu i biće to dobro.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
60
Reaction score
163
Broji se pobjeda..Ove prve utakmice su nekako teske,Igokea se razigrala,ali ipak smo kontrolisali cijelo vrijeme dvostruku prednost.Duo Kaminski,Kaboklo veceras nije islo,ali je Kaboklo dobro odigrao na svojoj osnovnoj poziciji..Koprivica i dalje po sistemu toplo/hladno i protiv ovakve ekipe,mislim da nam u finalu nece biti od pomoci..Dobro je da Smajli ove utakmice iskoristi za dizanje,prevashodno samopouzdanja a onda ce se i forma dici.Aleksa sa povecanom minutazom Smita u kanalu,pitanje je kakva ce situacija biti kada se vrati PJ jer mu uloga Jaramaza,odnosno 3.pleja nece odgovarati.Smith jak na lopti u prevodjenju,bez neke posebne ali i bez rizicne organizacije i za sada sigurne ruke za 3.Nema ulaza,falice tu Aleksa ako nastavi sa ovakvom igrom..KP odlican,Ledej takodje kao i Naneli..Ocekujem laku pobjedu i u nedelju i dobro bi bilo da zavrsimo i Buducnost na 2.utakmice.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
54
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Да ли неко може да ми појасни ситуацију у првом полувремену када њихов играч шутира а наш (мислим Кабокло) му удара рампу, лопта завршава на табли и онда је Копривица удара поново, где судије свирају силазну питању и додељују им два поена?

Био сам у арени па поновљени снимак нисам могао да видим, али ово правило ми није најјасније
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Jesu li to verni jurili ustaše oko hale, pa nisu stigli od posla da uđu u halu ili...?

Proveri na tviteru


Stvarno mogu malo da se spuste tenzije.

Pobeda bitna, idemo dalje.
Cilj je osvajanje Aba lige i slanje cigana u fiba LS.
Skoncentrisati se na podrsku, mozete/mozemo bar to?
Evo prilika i u subotu, manje atraktivan i manje bitan sport, al valjalo bi podrzati.

Uzivo bi bilo bas dobro
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.635
Reaction score
5.430
Да ли неко може да ми појасни ситуацију у првом полувремену када њихов играч шутира а наш (мислим Кабокло) му удара рампу, лопта завршава на табли и онда је Копривица удара поново, где судије свирају силазну питању и додељују им два поена?

Био сам у арени па поновљени снимак нисам могао да видим, али ово правило ми није најјасније
Cista banana i to dupla. Neverovatno da su to govnari priznali.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Ovaj momak Smith zaslužuje najveće poštovanje. Čovek nije bio u protokolu na vecini utakmica. Nikad negativan govor tela, faca, gestikulacija. Onda kao 15. igrač dobije priliku da igra poslednje dve utakmice i šutira trojke 9 od 10 uz odličnu igru. Veliki respekt!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nije jedina nelogična odluka, zato je ćelavi Milov isprdak i počašćen sa tribina... Koliko god da ih dobijemo, ne možemo dovoljno da se operemo od poraza ovde... Elem, iako je bilo blizu u par navrata, nisam bila nervozna, nekako znajući da neće i preokrenuti... Tako da sam lagano izgurala utakmicu a sad je gledam unazad...
 
Top