Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.232
Reaction score
15.890
Локација
Beograd

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Izaći na teren u najjačem sastavu i stajati neka gamad igra,daje golove,raduje se ako ih nije sramota.
Jedini smislen predlog.
Svako drugo delovanje protiv režima kome ljudi umiru u pritvoru,tokom ispitivanja,leševi neposlušnih partijaša isplivavaju iz dunava,neki završavaju u mašini za mlevenje mesa nije moguće bez šire podrške.
Čini mi se da ovde većinom pišu ljudi koji nemaju dodira sa stvarnošću
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ja sam da izvede OMLADINCE, budu 15 minuta na terenu (isto onoliko koliko je produžena utakmica u subotu) i ĆAO ÐACI! pa nije Partizan šaka pirinča da je pozoba svaka vrana koju donese vetar!
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Bravo vazura majmune, prebaci odgovornost na igrace, tebe boli kurac:angry-smiley-002:
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.232
Reaction score
15.890
Локација
Beograd
Ako već igraju treba da igraju preko qrca, neko klasično idrkavanje, šetanje po terenu, šta god...neka na taj način pokažu kakav je fudbal u smrdiji.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Sta je resenje? Da idemo u Mađarsku, Rumuniju, Hrvatsku..? Mozes jedan mec da ne odes bez nekih tezih sankcija, vec drugi mec sledi izbacivanje iz lige. Da, sad nam puna usta "Bolje beton liga".. iz cije perspektive? Nase? Da, a klub? Koliko bi nas doslo da gleda klub u Srpskoj ligi? Pun stadion? U kom filmu kad pun stadion nemamo u Evropi kad igramo. Razumem ja da je svima pun kur.. i meni je, ali treba realno sagledati stvari, nismo mi u Skotskoj da kao Rendzers krenemo od zadnje lige, sto bi mnogi zeleli. U sva 3 derbija ove sezone smo pokazali da mozemo da igramo s njima, zasto propustiti priliku da ih izbacimo sada? Vece sanse su nam sad nego u finalu da smo mogli da se sastanemo a posle svega sigurnan sam da se ne bi usudili pokrasti i treci mec zaredom. U kupu nema pravila, nema bonusa, nema ograničenja stranaca, stisnuti muda izbaciti bagru sada, bolju sansu za kup ne bi imali.
Vece su sanse da mene udari tramvaj u sred Nisa nego da oni dozvole da ispadnu u sredu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ako već igraju treba da igraju preko qrca, neko klasično idrkavanje, šetanje po terenu, šta god...neka na taj način pokažu kakav je fudbal u smrdiji.
Ма изаћи на терен, играти агресивно као никад у животу и после прве судијске крађе, макар и аут био у питању - добити 5 црвених картона за 10 секyнди и марш у пичку материну. То је онако навијачки али свакако је боље не изаћи на терен па нек нам учине услугу и избаце нас из лиге. Не треба бре прихватити ни наставак сезоне, а камо ли полуфинале купа.
Ова лига се игра само због цигана, Европа се игра само због цигана....ето им нек играју јебо их Енвер Хоџа њихов.
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.349
Локација
Beograd
Top