Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Sa sve #FSS :puke: Ovo je gore od onog ciganskog DrŽaVo :rolleyes:

Žao mi je igrača, osećam se kao da ih izvode na streljanje večeras sa tablama oko vrata... Ovakvo poniženje nisam mogao ni da zamislim... Da ne prizivam šta ovoj zemlji treba, završio bih u gulagu na par godina...

Ne očekujem ništa, ali se nadam da će bar jedan pokazati ludu hrabrost i odbiti da obuče to govno na sebe i da igra za firerove oči...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.316
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Šta je problem u tome?
Publika uobičajeno nagrađuje one koji je zaslužuju.
Fudbaleri Partizana zasluzuju mnogo vecu podrsku. Problem je sto smo uglavnom navijaci rezultata i spektakla.

Elem: u datim okolnostima a znajuci sve sto okruzuje Partizan, ja puno vise od majici nisam ni ocekivao. To.sam negdje i prognozirao.

Srecno momci, puna podrska igracima i treneru!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.719
Reaction score
22.794
Локација
Beograd
Bili su tačni oni izvori o kojim sam pisao, da je Kovačević u 11, a Filipović umesto Aranđela i Kalulu umesto Kastilja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Pročitao sam da je Kanute na klupi.
Ako Ovusu opet zatrokira taman on da uleti.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Jasna poruka Duljaja:
,,Nisam ja odložio konferenciju za štampu. To je uradio klub, a mi samo izvršavamo to što klub postavi ispred nas. Nemam šta da dodam. Biće vremena. Hajde da se skoncentrišemo na ono što nas očekuje veceras."
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Sve se svodi na to da nas naprave na cigane...u ovoj jebenoj cirkuzijadi su svi ucestvovali, od sektaskih govana, udbalskih govana, okupatorske uprave I prodanog "smrdoljubnog" juga.
Ali najgori od svih su sns grobari....sisaci banane.

Kao I na predhodnim utakmicama ocekujem kradju...necemo se obrukati na veliku zalost mnogih govana.
 
Top