Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Indisponirani od zadnje tekme. Nema drugog objašnjenja. Nadam se da ćemo se uspeti psihološki podići. Inače, nisam neki znalac, ali kornere smo izvodili katastrofalno.
 

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
Psovanje i pljuvanje naših sportista, odradjivanje posla.....
I posto je ovo smeće od utakmice zavrseno i posto su sns duljaj i filipovic odradili posao,a gazda zadovoljan,postavlja se pitanje do kraja najgoreg prvenstva sveta,dali cemo biti drugi ili treci,i dali ce uprava,duljaj i pola od ovih igraca otici,ili ce se ovo govno nastaviti,toliko
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Duljaj je takav kriminalac od trenera da je to sramota. Na šta liči da onako izražavaš protest i osakatiš jedinog čoveka koji u toj odbrani nešto zna i igra sa 3 diletanta pored, a posle ga vadi zbog tog kartona. Posle vadi jedina mobilna krila i ne možemo da priđemo golu, cirkus na kub.
Celu godinu mi primamo golove iz prekida, pa to je za neverovati, iako smo do tog momenta skroz pristojni bili.
Saldanja, pa ono je sramotno, hoće da se proda i frajer igra svoju utakmicu da mi oči krvare. Kovačević, dios mio...
Ovusu, danas pristojan, Severina, Goh, pa i Baždar donekle. Ostalo...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Tako su se lepo i prijateljski izpozdravljali sa sudijama i ciganima.
Lepo na terenu ismijali i drugarski odigrali ko prijatelji na malom fudbalu.

Ma ljudi ovo je samo sport, opušteno.
Navijači uživajte u sportu i pokažite da smo svi prijatelji.

Za ovako nešto teško da normalan navijač može da navija.
Kako se ponašaju, takvu podršku i imaju.

Sad još da odu u cigansku svlačionicu i da im popuše.

A na jugu Vučićevi navijači prave predstavu po naređenju svog komandanta Oskara.

Cveće cveta, lepota sveta.

5 godina bez ijednog trofeja.
Oskare najači si.

SVE SAM UNAPRED ZNAO I REKAO.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Propustena prilika da se problem internacionalizuje sto je jedina nasa kakva takva sansa.
Desilo se ono sto sam i najavio pre utakmice , sada kradja nije bila potrebna.
Btw ovo je prva utakmica koju nisam gledao a da sam mogao. A gledao sam bar 100 derbija minimum.
Na telefonu sam gledao stoni tenis a na tv basket, ali nadam se da su ovi sto su za "borbu na terenu" zadovoljni i da nece sad biti prvi u pljuvacini.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Lopovi u upravi, trener koji je taktički nepismen na klupi, 4 ozbiljna igrača sa ostatkom statista... i šta očekivati?

Boli mozak kad vidiš koliko Duljaj pojma nema o trenerskom poslu jbt. Igrači kao izgubljeni u prostoru, oni ne znaju ni gdje da stoje na terenu, osim što im je dao zadatak da stoje 10 metara od protivničkog igrača.

Ovusu zadnji vezni?!

Trener koji je bio vrhunski zadnji vezni, stavlja Ovusua prije Kanutea na tu poziciju?!

Odbrana horor čitave sezone. Dobili smo i goreg igrača od Saničanina. To treba znati.

Možemo se mi zanositi da će biti bolje. Neće, dok god imamo navijačko jezgro koje bira glupi bojkot domaćih utakmica umjesto radikalnih mjera. Jebo ih Vazura!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Tako su se lepo i prijateljski izpozdravljali sa sudijama i ciganima.
Lepo na terenu ismijali i drugarski odigrali ko prijatelji na malom fudbalu.

Ma ljudi ovo je samo sport, opušteno.
Navijači uživajte u sportu i pokažite da smo svi prijatelji.

Za ovako nešto teško da normalan navijač može da navija.
Kako se ponašaju, takvu podršku i imaju.

Sad još da odu u cigansku svlačionicu i da im popuše.

A na jugu Vučićevi navijači prave predstavu po naređenju svog komandanta Oskara.

Cveće cveta, lepota sveta.

5 godina bez ijednog trofeja.
Oskare najači si.

SVE SAM UNAPRED ZNAO I REKAO.
Pa tako je bilo i dok je ludi zex bio u klubu zar ne?
Zapravo, ovo je samo nastavak iste politike koja se vodi od 2014...

A Vucivi navijaci su bar dosli, za razliku od 20K pravih Grobara iz Arene koje boli uvo za FK dok ne budemo u poslednjem kolu sampionata igrali mec za titulu...
 
Top