Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122

Dvojac bez kormilara jedno 17 godina kasnije u uloge SD i trenera.

Sta smo mi Bogu zgresili pa da ova dva teletabisa doguraju do ove pozicije :gaah:

Treba samo sto vise jesti parizer i voleti vucica, jer tako sekto napredna
To i jeste nas najveci problem sto se pored govana iz uprave koja nikad nisu u proslosti imala veze sa nama a ni sa fudbalom ( sto rece Prekazi onomad nisu sutnuli macku s praga ) u urusavanju kluba ali svake sezone nadje neko nase dijete ili bivsi igrac ,u ulozi trenera pomocnika ili sd.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
306
Reaction score
644
kaze trenercina ,zvezdasi mu salju poruke podrske ,smijesan,pa ljudi ga ismijavaju ,
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Ti moji druže, nikad glasao nisam za njih. Ako te baš zanima na poslednjim izborima sam glasao za listu Srbija protiv nasilja, ali realno koga boli kurac za necije politicko opredeljenje. Je ne gotivim taj stav, kme kme svi su protiv nas. Nego dug i mukotrpan rad, izadjes na teren i strpaš im tri komada.
Postujem misljenje i stav, ali sta ako sudija svira cetri penala?
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
126
Reaction score
390
Duljaj jeste trener za Partizan. Njegovo skromne kompetencije i ljudskost su svetlosnim godinama iznad kompetencija uprave a o ljudskosti da ne pricam. Ne moze bilo koji miris da se meri sa smradom fekalija.
Gladan si, da li bi pre pojeo lebac koji jedino imas ili bi jeo govna.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Pa nažalost Boki nemamo upravu koja može da se bavi tim stvarima, imamo upravu koja nema ama baš nikakav uticaj na FSS, zapravo i nemamo upravu, imamo predsednika u ostavci. Definitivno nam ne može biti bolje sa ovom upravom, to je očigledno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Maj 2012. Tomislav Nikolic, postao predsednik drzave. Radikali i zvanicno preuzeli uzde zemlje.
Uzjahali.
Vucic kao broj dva polako poceo da rovari i izbija u prvi plan.
Od broja dva, do Vodje. Za samo par godina...

Milos Vazura dosao u klub krajem 2014. Naravno kadriran od tadasnje sns ekipe.
Klasican VD nekog drzavnog preduzeca. Uzeo deo kolaca.

Treneri od tada do danas :

1. Marko Nikolic
2. Zoran Kiza Milinkovic
3. Ljubinko Drulovic
4. Ivan Tomic
5. Marko Nikolic
6. Miroslav Djukic
7. Zoran Bata Mirkovic
8. Savo Milosevic
9. Aleksandar Stanojevic
10. Ilija Stolica
11. Gordan Petric
12. Igor Duljaj

Da, do trenera je.
Samo kog? Ima ih podosta.
Update liste

13. Albert Nađ?
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
306
Reaction score
644
postovani ,na forumu ,posto su mi obrisani komentari ,zelim da se zahvalim svima na saradnji i privatnim porukama u vezi rada na trofejima,koji sam radio pq gotovo 10 godina,od veceras neg neko drugi ,to vodi ,hvala
 

LuciferMorningstar

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2023
Порука
14
Reaction score
47
Локација
unknown
Borio se Duljaj koliko je mogao i znao, to mu se ne moze zameriti. Ali je cinjenica da su rezultati te njegove borbe 2 pobede, 1 neresena i 5 poraza u duelima sa TSC-om i Cukom. Sad nema razloga da cuti, neka bar kaze ko ga je i kako busio.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.577
Reaction score
29.776
Локација
Novi Sad
postovani ,na forumu ,posto su mi obrisani komentari ,zelim da se zahvalim svima na saradnji i privatnim porukama u vezi rada na trofejima,koji sam radio pq gotovo 10 godina,od veceras neg neko drugi ,to vodi ,hvala
Kao što sam Vam rekao u privatnoj poruci, obrisani su vam upisi zbog psovki koje ste napisali i vredjanja. Mnogo upisa ima koji kažu isto što ste i vi želeli ali bez psovki (kao na primer Vaš upis pre ovog) ali izbor je vaš.

Pozdrav
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
2.996
Auu,al je ovo uvrnuto..nije nikom ovde zao Duljaja kao strucnjaka,u tom smislu..nego nam je zao Partizana,da se kola lome na Duljaju,a ova bagra i dalje tu gde jeste…naravno predsednik ih tu drzi,do unistenja FKPa,to je valjda svima jasno…
E to je poenta..smenis nekog ko se zaista borio za ovaj klub,a oni i dalje sede tamo…
Da je normalna prica ,Duljaj ne bi nikad trebao da bude trener prvog tima…jer nema kvalitet i iskustvo..ali u ovom slucaju je on nebitan u odnosu kakv mi problem ustvari imamo..
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.599
Reaction score
3.432
Локација
JNA
Da su bolja vremena, Duljaj nikad ne bi bio trener Partizana. To je i on vise puta izjavio. Posto su ovakva vremena kakva su, on je nesto najbolje sto moze biti u Partizanu. Nije kvalitetan trener, ali je covek koji bi zivot dao za Partizan. Koji ga je drzao iznad vode koliko toliko. Zar stvarno mislite da ovi indijanci u klubu imaju para za nekog dobrog trenera i da li bi neki dobar trener dosao sad u Partizan, ovakav kakav je!? Da se ne lazemo klub nam je na najnizim granama od svog postojanja, drzavni vrh se trudi da bude i gore i mi polemisemo o tome ko je kakav trener. I posle ovoga rak ostaje u klubu, debeli krmak i kompanija.
Igore hvala na svemu! :navijac
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.942
Reaction score
7.934
nadj trener, onaj sto mu je sudjenje bilo super, jel?
Jebu nas kao volove, ali tako nam i treba dok sedimo skrstenih ruku.
Igore nisi ( neki ) trener, ali si pokazao da si veliki Grobar i veliki covek, postovanje za to.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.597
Локација
Novi Sad
Дуљај се борио САМ, као и сви тренери пре њега.
Uz dužno poštovanje ostalima koji su bili na njegovom mestu u zadnjih par godina, rekao bih da je Dukijeva borba bila ipak za nijansu drugačija.

Pre svega, za razliku od nekih prethodnika, budućem treneru ostavlja pristojan tim (kom je istina, potreban remont u defanzivi).
Doveo je preko ličnih veza nekoliko igrača, koje ćemo verujem, kroz koju godinu gledati u ligama petica. Vodio je pregovore s njima i menadžerima, dočekivao ih na aerodromu.
Izgurao je Ilića i Baždara.
Uneo je u klub DESETINE miliona, od kojih živi i živeće u narednih par godina. (Tj. preživljavaće)
Da, on lično.

Za razliku od prethodnika, otvoreno je ratovao s govnima iz uprave. Komentarisao je visoke cene sezonskih karata, prozivao ih za zaostale plate, sedeo im je na glavama za pojačanja do te mere da su na kraju morali da mu ih dovedu.

Sigurno nije najkvalitetniji trener, ali na neki svoj način, stvorio je TIM (jesenas), a među nama euforiju, nezapamćenu u zadnjih x godina(kojoj u prilog govore, brojke naših na Karađorđu, Čairu, u Kruševcu, Kragujevcu, Subotici, rupi).


Karao je cigane u derbiju jednom,a da je pravde bilo, još koji put bi.

Hvala Igore.
Ne sumnjam da će biti za tebe mesta u klubu, u nekim srećnijim vremenima.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Kad nas deca pitaju za 20 godina sta smo to radili dok su nam gasili klub, mi cemo moci da objasnimo koliko nisko smo uspeli da se sagnemo.

Nasa navijacka grupacija je komplet eutanazirana i mi i u sustini imamo, sto bi rekli oni koji se busaju u srce junacko, samo simpatizere.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Надам се да су сад неки срећни. Ваш идол жељко пантић вам је свима лепо испрао мозгове.
А то што смо прокоцкали још једну играчку легенду ФК-а, то ником ништа. Човек који је живео за Партизан. Извукао максимум максимума из екипе која реално није за више од 4-5 места на табели. Као што смо и сами (неки од нас предвиђали). А ми пола сезоне први. Можемо ми да волимо ову екипу, заволели смо их многе, ал реално осим Јовановића, Натка, Захида, Калулуа, Гоха и Салдање (опростите ако сам неког заборавио) многи нису калибар ни за Дубочицу. А опет Дуљај је показао да зна посао, бар као мотиватор. И шта сад? Двојац, највеће зло у историји српског фудбала (Зека, Нека, Ђура су били мале маце за ово) је и даље ту. Немају намеру да оду. Док не ставе катанац. Пси лају, каравани пролазе.
Вазура угини.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
346
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
klasika..

u najskorije vreme ocekujem da tim polako pocne da se "cisti" od igraca sa jakim ugovorima.

+ naravno prodaja svega sto moze da se proda.

+ prilican broj "pojacanja" sa kojima mogu da se tale.

uz nezaobilaznu afirmaciju "nase" dece iz fudbalske skole.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.673
Reaction score
5.649
Ti moji druže, nikad glasao nisam za njih. Ako te baš zanima na poslednjim izborima sam glasao za listu Srbija protiv nasilja, ali realno koga boli kurac za necije politicko opredeljenje. Je ne gotivim taj stav, kme kme svi su protiv nas. Nego dug i mukotrpan rad, izadjes na teren i strpaš im tri komada.
Pa jesmo izasli na teren u decembru i strpali im dva? Izasli smo jos tri puta a taj treci nismo ni trebali i od ta tri puta tek teci su pobedili normalno... ti mozes da priznajes ili ne priznajes ne mozes da napadas trenera ko god bio i da je on kao jedini krivac za ove rezultate i ovu ekipu kad nije. Mislim, mozes da napadas ali kad kazes kriv je Duljaj on nije trener za Partizan onda moras da pomenes i ove tvoje iz uprave. Zna se ko je najveci krivac i ovo bi imalo smisla sto ti pises da je iznad trenera sve bajno i sjajno. Spas u Partizanu je ispadanje iz evrope sto ranije kako ovi tvoji iz uprave ne bi mogli da pune dzepove. Pre par dana sam ti napisao opsiran post da ne rezonujes kako treba ali si iskulirao jer nemas odgovor, ali nije mi problem da se ganjam ovde sa tobom jer ti vrtis istu pricu u krug i nemas neke argumente. Ako nam je Duljaj bio najveci problem onda blago nama.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Evo i ti pišeš da su moji iz uprave i očekuješ da ti odgovorim posle. Kažeš spas je ispadanje iz evrope. Izblamirali smo se u evropi, dug narastao za još 9 miliona, opet govnari iz uprave nisu otišli?

Ja se potpuno slažem da je neka nova uprava trebalo da smeni Duljaja i dovede kvalitetnog trenera, ali pošto se to nije desilo, bilo je neminovno da ga ovi smene pre ili kasnije.

Ne slažem se da je dobro da ne igramo evropu, tako da podrška Adiju i igračima, nadam se da će uspeti šok terapija i da ćemo zadržati drugo mesto.

Sportski pozdrav.
 
Top