Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Дуљај је само једна у низу СНС подметачина. Да ли сте приметили колико АВ воли да се крије иза некога, иако се искључиво он пита за све. За срање у београду окривиће Шапића. За Бриселски споразум Дачића. За Охридски споразум Ану Брнабић. И Вазура је ту подметнут, да ради оно што му се каже. И ми сада причамо о тренеру ФК Партизан и шта он може у овој окупацији да уради? А иде пирамида: АВ поставио Новака Недића да води клуб. НН поставио Вазуру, који као поставља тренере.
За то време је клуб доведен до тога да никога неће проћи у Европи, иако је парадоксално био једини домаћи клуб који је победио у европској утакмици ове сезоне.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
46
Reaction score
111
Локација
Glasgow
Nađ do kraja 2025...ugasite svjetla..priča je završena prije nego što je i počela..reality show Vazure i Vučelića se nastavlja...nije kriv Sloba..mi smo govna,narod...
Ovo je samo naša greška i ničija više...kad nemamo snage da ih izbacimo iz kluba..šuti i trpi..
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Jok sad nije niko od vas navijač rezultata, svi ste se zaljubili u crno-bele dresove i reflektore na stadionu. I nije vam važan rezultat.
Kako se niko nije zajebao pa počeo navijati za Partizan Bumbarevo Brdo nego baš za jedan od dva najtrofejnija tima u državi. Normalno da želim sve trofeje za koje se klub bori, pustite tu demagogiju, nismo u Engleskoj.
Da se ne lažemo, svi smo mi postali navijači tako što nas je neko instruisao, da tako kažem, kad smo bili deca. Obično otac, starija braća, stričevi, ujaci. Koji te odvedu na tvoju prvu utakmicu, ili gledate na tv-u zajedno. Jok, išao sam sa četiri pet šest godina na stadion, ili gledao fudbal na crno belom TV-u, samostalno, pa se navukao. Možda živim u iluzijama, ali ja stvarno ne znam nikoga ko je navijao za jedne pa promenio opredeljenje tokom života. Ne kažem da ih nema, ali to su čuveni izuzeci koji potvrđuju pravilo. A izbor je u Srbiji bio jasan, ili mi ili oni, jer svi navijaju za Partizan ili sns. Razloga je više, ali su očigledni. Kao što ne postoji kultura navijanja za lokalni klub, mada kod nas ni ne postoji kultura navijanja generalno (kada je fudbal u pitanju). A biti navijač Partizana i navijač rezultata je oksimoron.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
33
Reaction score
95
Локација
Humska 1
Jedno je sigurno,imamo i sledećeg trenera ako ne krene Nadju,u vidu lika i dela Miroslava Vulićevića !!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.281
Локација
Žrnov
Neka se tera u kurac. Može biti zadovoljan time što je vodio Derbi, dobiće priliku do kraja sezone, što je samo po sebi neverovatno. Ali koja ti ljiga od čoveka moraš da budeš da u ovom trenutku kao početnik tražiš ugovor na godinu dana?
Dobija ugovor na 1,5 godinu.
Mislim nije kao da mu treba 3 prelazna roka, dobar je on momak, raspičkaće sve za 1 prelazni rok.

Jbt život, pa Albert FK Rakovicu nije umeo da selektira, hoće Partizan da vodi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
Nemojte tako koleginice, on je dao mnogo vise za Partizan od bilo koga ovde.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Jos i Misi pilatesu da damo dozivotni ugovor i da se lepo svi kolektivno nosimo u tri picke materine
lakmus, pardon, pilates i ima "doživotni" ugovor - zaposlen za stalno u FKP.
"lakmus", zato što pri dolasku novih šefova struke služi da "testira" ozbiljnost istih.
jedna od stvari kojoj sam se nadao, da je ostao bivši šef, sad u junu je rekonstrukcija stručnog štaba - izbacivanje pilatesa i nađa.
a dobih i više nego se nadah - potpuno nova "struka" - uz nedodirljive "vojnike kluba"...blago nama sa nama!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.925
Дуљај је само једна у низу СНС подметачина. Да ли сте приметили колико АВ воли да се крије иза некога, иако се искључиво он пита за све. За срање у београду окривиће Шапића. За Бриселски споразум Дачића. За Охридски споразум Ану Брнабић. И Вазура је ту подметнут, да ради оно што му се каже. И ми сада причамо о тренеру ФК Партизан и шта он може у овој окупацији да уради? А иде пирамида: АВ поставио Новака Недића да води клуб. НН поставио Вазуру, који као поставља тренере.
За то време је клуб доведен до тога да никога неће проћи у Европи, иако је парадоксално био једини домаћи клуб који је победио у европској утакмици ове сезоне.
Gde je Zeka u toj priči
Nadja treba prozivati svaku utakmicu. Ne upravu, nego njega.
Što, dokle ćemo da krivimo trenere kad imamo mnogo veće probleme?
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Igor Duljaj i momci koje je on vodio doveli su u par navrata 20ak hiljada ljudi na JNA.
Imali smo gostovanje u rupi gde se trazila karta vise za nase sektore.

I brutalno smo pokradeni!

Onda dolazi pad. Nismo u timu imali nekoga sa karakterom Majkla Dzordana, nego regularne fudbalere , koje smo mogli da priustimo i to je to. Pa i mi navijaci smo se smorili posle te utakmice.

Onda jos kradja, ciganima po penal na svakoj utakmici, a na svakoj drugoj po 2 penala.

Kradja u poslednjem derbiju. Posle toga slobodan pad. Igraci se cuvaju od povreda, zele da zapale iz PFC-a i ovog bolesnog fudbala. Zele da igraju po medjunarodno utvrdjenim pravilima fudbalske igre, a ne po nasim pravilima koja nalikuju opsteprihvacenim pravilima fudbala.

Duljaj je izgubio svlacionicu posle svih kradja, igraci ne zele da rizikuju pobrede i ja im ne zameram. Ni njima ni Dukiju.

Trenerski kvaliteti Duljaja su jako, jako upitni.
Odbrana nam ne postiji. Miljkon je klasa za nase bekove, to sve govori.

Ali i takvi bez 2 kradje u , nazovi derbiju, mi bi bili kandidati za titulu.

Posle bi nas u Evropi kantali, ali je to druga prica.

Dukiju hvala za nadu da mozemo da igramo tango smrti i ove godine. Nisu nam dali.
Mislim da bi on bio dobar sportski direktor, da zeli domacinsko poslovanje u klubu, ali imamo nezemenljivog , jednog jedinoga vazuru kurtona i tu prsestaje sva nada, barem na neki period.

Albert Nadj me je jednom spasao od hapsenja kada sam uleteo na teren ( glumio huligana u mladosti) i hvala mu na tome. A, nije ni prvi ni poslednji pocetnik na nasoj klupi. Ne ocekujem nista od njega na funkciji glavnog trenera.

Mazohizam je pratiti ovaj klub u ovim vremenima i zato jos jednom hvala na ovoj sezoni i na lozenju od bar par meseci. Drhtale su i garaganima gace od nas uz svu podrsku cele drzave.
Sad ide period apatije.
 
Top