Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
683
Reaction score
4.502
Локација
Kosovska Mitrovica
Je l' mislite, da bi dolazak ljudi na stadion promenilo nešto u vezi uprave? Fazon, da odu? Otićiće, isključivo kad im šef kaže. Pa da nas ima i 20k ljudi svaku utakmicu.. Dzaba
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
525
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Je l' mislite, da bi dolazak ljudi na stadion promenilo nešto u vezi uprave? Fazon, da odu? Otićiće, isključivo kad im šef kaže. Pa da nas ima i 20k ljudi svaku utakmicu.. Dzaba
Ne znam bas,da dodju 20 000 par puta i jebu im mamu celu utakmicu,prave prekide,transparenti razni...Verovatno si ti i u pravu i ja mislim isto,ali probati nesto drugo,pa eto,probalo se ako nista drugo_Ovo do sad ne vodi nicemu i moze tako da traje godinama
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.924
Po čemu je Nađ gori trener od Duljaja? Ne kažem da je bolji ali po čemu je gori?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.924
Pa ja pitam jer sam ovde pročitao da je gori trener.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Po čemu je Nađ gori trener od Duljaja? Ne kažem da je bolji ali po čemu je gori?
Kao trener možda i nije gori, ako ništa drugo verovatno su tu negde sličnih trenerskih kvaliteta.
Ali ako ti smatraš samo trenerom osobu koja je šef stručnog štaba prvog tima, svaka tebi čast.

Imali smo loših izbora, ali deluje mi da je ovaj poslednji u top3 ikada...kakvi likovi.

Kako rekoše onomad u filmu - žao mi je što ste moji...?
A mi živimo to godinama. Jebeni dan mrmota.

edit.
sad tek videh ovaj drugi/naknadni post - ne znam gde/šta si to pročitao, ali ko god je to pisao, nema tu dalje rasprave.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Што вам толико смета тренер који је на сопственој свадби узео микрофон и запевао ,,ја мрзим звезду и мрзећу је увек..."?
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Po čemu je Nađ gori trener od Duljaja? Ne kažem da je bolji ali po čemu je gori?
Nema Darija Srnu da mu preporuči igrače.
Užasno se plašim sledećeg prelaznog roka. Znamo da se moraju prodati svi igrači za koje dođe bilo kakva ponuda, jer smo bez prebijene pare, u ogromnim dugovima. Oni bi bili prodati i da je Duljaj ostao.
Kakav je trener Nađ će pokazati upravo u tom prelaznom roku, a ne na ovih nekoliko preostalih utakmica.
Da bi umirio nas "krvožedne" navijače, predlažem mu da odmah žrtvuje Mišu Pilatesa. Time bi nas kupio do tog, pomenutog, prelaznog roka.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
57
Reaction score
323
Локација
Smederevska Palanka
Што вам толико смета тренер који је на сопственој свадби узео микрофон и запевао ,,ја мрзим звезду и мрзећу је увек..."?
зато што уместо јавно да каже нешто против њих и против очигледне крађе он им лиже чмарне колутове

мада свакако има још разлога, него кад си већ споменуо то фамозно певање...
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Што вам толико смета тренер који је на сопственој свадби узео микрофон и запевао ,,ја мрзим звезду и мрзећу је увек..."?
Pa ne znam ko to od nas ne peva svaki dan i mnogo pogrdnije od njega, ali nismo treneri kluba, doduse nisu nas ni nudili, ali ako je to preporuka ima onda nas kandidata za trenera ihaj.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
343
Reaction score
1.018
Локација
Boston
Top