Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dia
Reaction score
0

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Aha novogodisnja euforija, sa sarmicama na glavi i prazilookom u bulji, huh, a beogradske zime dobro poznajem, bem ti, bas je zajebano. A to za bivseg, ma brate sta se cimas, boli te brige, ili te je nesto mnogo ujeo pa bi da mu malo skaces po lobanji :D? A ni ja nisam neki fan NG, sve mi je to malo previse za moj ukus, u principu mogu da si organizujem krljanje svaku dan, tako da ta NG jebem li ga, mozda bas zbog svih tih smor licnosti koje se pojave bez obzira gde odes.
    Zezas brate, sta te mori kad si se resila na taj potez porodicne idile na selu, hoces malo na msn?
    Ja malo bolesan, smrcsmrc, nego nova na selu/vikendici i te fore je extra, naravno uz pravo drustvo i sve sto uz to ide. Mi gajbi sa jos nekim ortacima i tako, rekao bih vec klasika.
    да да ти си мушко :р
    Давид јел ти онај ортак што је био на Биртији или дечко?
    јбт,ко ће мени онда да прави друштво до ујутро:banghead
    хахаха,ја сам тебе хтео први да зовем да идемо тамо,није фер да ти мене зовеш:cry::cry::cry: какав сам ја то Гробар кад ти мене прва зовеш:banghead
    шалим се идемо,мене Иван(она Ултра Смендеријац) звао д аидемо,и реко сам идемо:wink: с'тим што сма ја прва у недељу,мораћеш да ми правиш друштво до јутра:D
    онда те неко зајебаја :)

    а кад почиње тај део конверзације :р
    :buhaha, to moze da bude i u obrnutom slucaju kad je muskarac najpametniji, veruj mi. Zezas me da imas crnu macku, mi imamo Max- a i njegovu mamu Mrvicu, koja je takodje crna kao mrak. Neverovatni su skroz, kao deca su nam, bukvalno
    Ok , hvala unapred... ma da , prosle sezone sam imao sezonsku i bio na svim EL i vecini guma tekmi...a ove nista...vreme je da se situacija promeni :D
    E , da ti odg ovde- dosadilo mi dopisivanje na zivoradovom profilu :D
    Meni treba karta ... sigurno , a mozda i za drugara ... pa ako nije frka kad budes uzivala u 7 ispred tvrdjave da uzmes i meni to ? :D
    морам да питам забринуо сам се био за тебе:D
    размотри га што боље:ziveli
    напокон неко нормалан ко се слаже самном око нове
    1
    Ништа ај онда таман код мене,биће још једна ортакиња,чисто оно циркамо,пуштамо зику,неки хас и то?

    Јбт,ај ми само реци да си на оном снимку ти???:D:pop
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top