Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jevrem

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Jevreme, nema te na msnu mesec dana, gde si nestao? Daj te linkove sto si pominjao, moze... :)

    Jah bless ;)
    E vala neka si!
    Dosta je bilo bezanije hehehe
    Aj sad kuvaj kafu uz neku nargilu
    prolazi, ali nije prosao..ubi vrucina i alkohol iz mene, znojim se lose ceo dan:pPP
    sta kaze maks na ovu vrucinu?
    silo nebeska posalji malo inspiracije iz najlepsih trenutaka, ucenje iz killing me hardly...
    надимио се па се навукао па сад неможе без ње
    хахахахаха
    јебес му матер....смрде из мајкростофта раде против нас :Д
    e izviiiniiii, zyx me je to zajebavao. posle sam mu tako malo svashta rekla, al' ono... izvini... :)
    Ништа ме не нервира више од спорог сурфовања... Ем пролази време ем не можеш да погледаш шта си наумио...
    Лечио сам се ја од те болести али се опет вратила... :?
    Нисам брате. Поново сам на "dial-up"-у па ми је нет поприлично спор...
    Немам брате. Имао сам Skype али не "шљака" више. Слажем се да од поменуте двојке може и нешто добро да се чује и криво ми је да "играју" по правилима дискографских кућа.
    А "Rudeboys" су одлично име за навијачку групу. Има их код Тернане, Сампдорије, Aугзбурга, Бохемијанса Праг :clap и Венеције ("Rudefans").
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top