Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2009/10

    Rekoh ja,4-5-1 sa Diarrom u napadu i mi smo tim,4-4-2 sa 2 spica,mi smo suplji na sredini i nemamo cemu da se nadamo.
  2. Liga Evrope 2009/10

    Kazes gazda da se nadje zamena,pa onda da menjamo Jokanovica. Ovi nasi tako ne rade,oni prvo zamene (prodaju),a zamena,a,nace se nesto vec. Kaze Jokanovic,nisu ispostovali sto sam im rekao,nisu stajali blizu igraca,nisu ovo, nisu ono... Kad pripreme odradis kako su nase odradjene,onda igrac i...
  3. Liga Evrope 2009/10

    Ova ekipa sa formacijom 4-5-1 gde Diarra najistureniji i nesto moze. Da bi mogla vise morao je ostati Stevanovic,a posebno Juca,jer od ovih naslednika i sad mi je muka. Ja se nisam nesto puno nasekirao,jer posle Artmedie,uvek ide Petah Tikva,tako i sad. Mozda tamo i prodjemo,ko zna,ali duboko...
  4. KK Partizan 2009/10

    Ovoga ste zaboravili? http://en.basketball.doudiz.com/player/1745/Stevan-Nadjfeji.html
  5. Liga šampiona 2009/10

    Gledajmo to sa vedrije strane,zamislite da je bilo 1:1,pa onda krene revans i mi ne napadamo,oni se brane,dodje 80. minut i oni krenu u totalnu ofanzivu, a nama pune gace sledecih 10-15 minuta. Ovako,pocne utakmica,mi navalimo k'o mutav na telefon i uz u i nadam se da cemo ih natovariti.
  6. KK Partizan 2009/10

    Ako smo mogli Lasmea,Palacia,House-a... da razigramo,sto ne bi i Dasica? Zamislite da je Dasic crnac iz amerike,dosao na 1 sezonu. U Buducnosti je primao oko 60.000 evra po sezoni,a kod nas ne verujem da ce vise od 120.000 evra. Koliko kosta crnac iz amerike,koji pokriva 3 i 4,Dasicevog...
  7. KK Partizan 2009/10

    Ovo bi bio potez veka. I sad se secam kad se Pionirom u Suproligi orilo: "Pucas trojke kao blesave,Milisave,Milisave..." Ovo se trazi i jedan stranac na 3/4 i mi smo dream team.
  8. Liga šampiona 2009/10

    Odigrali su momci muski,pobedili i sad treba razigrati jos nekoliko igraca.
  9. KK Partizan 2009/10

    Hteo ga je Zadar prosle sezone,ima i njihov pasos,ali nije smeo da ga dovede. Nadam se da je Misa Lakic u pravu za ono oko drzavljanstva,pa da ce ovaj uz Dacicevu pomoc biti domaci.
  10. KK Partizan 2009/10

    Australijanac Marić u Partizanu! Utorak, 7. jul 2009. 16:36 Prvak Srbije angažovao je i treće pojačanje u letnjem prelaznom roku. Posle talentovanih bekova Aleksandra Mitrovića i Stefana Sinoveca, stigao je australijski centar Aleks Marić (25 godina, 211 cm), prošle sezone član ACB...
  11. KK Partizan 2009/10

    Ovaj Lesic bi mogao biti dobar igrac kao zamena Milojevicu,nekih 10-15 minuta. Inace,tesko da ce House doci,mi smo popunjeni na 2 i 3 i sad ostaje jos da se popune pozicije 4 (nadam se Milojevic da ce biti jedan od 2 krilna centra) i pozicija 1,gde ce najverovatnije Dule opet dovesti amerikanca.
  12. KK Partizan 2009/10

    Moze Partizan i za 60.000 evra da dovede Djekica. Kupi ga Igokea (strani tim), pa ga onda za iste pare proda Partizanu.
  13. Dule Vujošević

    Vujošević prvi trener Evrolige! Trener Košarkaškog kluba Partizan Duško Vujošević proglašen je za najboljeg trenera Evrolige u potekloj sezoni, preneo je Sportski žurnal. Vujošević je tako postao prvi dobitnik nagrade koja nosi ime čuvenog trenera Aleksandra Gomeljskog, a da nije sa svojim...
  14. KK Partizan 2009/10

    Partizan mora imati vodju,igraca koji zavrsava vecinu akcija kad se lomi rezultat i pred kraj koji ce preuzeti odgovornost na sebe. Imali smo Scepanovica,Vujanica,Milojevica,Drobnjaka,Pekovica,prosle godine Velickovic. Bez vodje cemo biti totalno pogubljeni,nesigurni,zato mora doci ili Vujanic...
  15. KK Partizan 2009/10

    Da i ja nesto napisem o Marasu i Dasicu. Ove sezone sam odgledao oko 70% utakmica Buducnosti (morao sam,trebalo mi zbog igrice) i tu sam video da od Dasiceve meke ruke nema nista. Covek je u stanju da siluje trojku do besvesti,pa mu statistika cesto izgleda lose,a index izvlaci na odlican skok i...
  16. KK Partizan 2009/10

    Komentar jednog veoma dobrog poznavaoca mladjih kategorija,ne samo u Srbiji, vec specijalno po dijaspori igraca nase nacionalnosti: "Prosek 42 po mecu. Neko se lepo zajebava. Taj igrac ne postoji. Najbolji mladi svajcarski kosarkas iz Ciriha je Stefan Petkovic a prosek na U18 b divizije mu...
  17. KK Partizan 2009/10

    Ovo jos moze i dobro da ispadne,jer sledecu sezonu mozemo opusteno odigrati,nista ne znaci za nas,nema bodovanja (ovi drugi imaju zbog nekih kvalifikacija). Sadasnji tim... Rasic,Aleksic; Bozic,Lucic; Vesely,Milosevic; -------,-------; Vranes,Rakocevic. ...pojacati sa 4 talentovana...
  18. KK Partizan 2009/10

    Do ove sezone nije bilo ogranicenja,mogao si imati 2 amerikanca (evropljana) i koliko hoces igraca sa prostora CG i BiH ili bilo koje zemlje,ali da igrac ima nas pasos. Sad se ide na 2 stranca i 2 ex yu igraca,ali jos nije sigurno da li ce vaziti drzavljanstvo prema licnoj karti ili tzv...
  19. Dule Vujošević

    Za one koji nisu citali Zurnal i Pesicevo proseravanje,izvolite... http://www.fotorola.com/uploads/20f727fc68.jpg
  20. Novica Veličković

    Novica je ljudina,a i otac mu je isto. Jedan od omiljenijih profesora na Poljoprivrednom Fakultetu u Zemunu. Svaka cast na trudu ekipi sa sajta i hvala Novici na odgovorima.
Top