Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
450
Reaction score
1.679
@Zerocool

Potpuno si u pravu, ali ipak se sa sigurnoscu moze reci da cemo imati veoma jaku ekipu. Najbitnije je osvojiti domace titule( sto ce se i 100% desiti) i za pocetak proci u top 16, a kasnije sta nam Bog da.

@Matic
Sto se tice Dasica, momak je veliki potencijal, ali ipak u poslednje vreme stagnira i nije ni priblizno iskoristio svoje fizicke predispozicije. Sut za 3 mu je solidan, s tim da voli nepotrebno da siluje, sto kvari njegov procenat suta. Ali Dule bi od njega napravio Lamara Odoma.:napred Partizan:D:
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ i meni sve to cini... oni su vec 5 puta najavljivali Dasica u partizanu pa se nista nije desilo :( Dok ne vidim na Mondu nista ne verujem!
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Meni se sve cini da se decko sam preporucuje i samoreklamira. A mozda i Buducnost zeli da nam izvuce kintu. Koliko se ja secam,vecina vesti o njegovom prelasku u Partizan je bilo u Cg medijima,Sportske i Arena.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Dok ne bude nesto zvanicno oko Dasica nista ne verujem. Ovo je po n-ti put da pominju njegov dolazak u Partizan...
Koliko sam ja razumeo Todorica pripreme pocinju 3. avgusta i do tad ce sve biti reseno oko ta dva pojacanja...mozda nedelju ili dve kasnije. Nije to daleko...
A i mogli bi nekog stranca da pokupimo dok smo u americi. Nek Dule "probere" tad :D
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Priča oko Dašića je potpuno ozbiljna (iako je izvor neozbiljan :buhaha). Stvar je u tome što je Partizan malo sačekao, i ispostavilo se da od silnih ponuda za Dašića (NBA, TAU, Barca) nije ostao niko. Sad Partizan i podijeljeno buduće obeštećenje izgledaju mnogo primamljivije nego ranije, tako da je vrlo realno da ga vidimo u crno belom...

Pored toga, SIGURNO dovodimo još jednog igrača na poziciji 1-2, ali dalje od toga za sad ne bih išao. Za to ima još vremena...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sta svi velicate tog Dasica...Nije los igrac ,daleko od toga,ali tolika euforija oko njegovog dolaska,ko Brayant da dolazi...A i ako dodje znam da je pre bilo reci da moze kod nas na godinu ili dve,to i nije neki posao po meni...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ovako, nije informacija iz prve ruke, ali dobio sam je od par ljudi koji mogu da saznaju sta se sprema u klubu, i od ljudi koji su bliski sa klubom. Nezvanicno, ali lako moze da se desi u narednih nekoliko dana. Da mi nisu potvrdili par ljudi da su bar i naculi za to, jedan je uveren (videcemo koliko mu je proveren info).

Ovako, Partizan je u zavrsnim pregovorima (transfer je navodno gotovo izvestan) sa nasim bivsim plejmejkerom, iskusnim Brankom Milisavljevicem. On je sa velikim uspehom nosio dres Partizana, posle toga Marusija, Lietuvos Ritasa, Kahasol Sevilje... I ako ima 33 godine, i dalje je u vrhunskoj formi. U Marusiju je bio glavni, zavrsili su, cini mi se treci ili cetvrti, pa u Lietuvosu jedan od najboljih uz tada Nilsena, pa je bio u spaniji. Izuzetno cenjen igrac, odlican plejmejker i napadac prevashodno. Posto je Todoric spomenuo bar jos jednog povratnika, moguce je. Sve je otvoreno. Naredni dani ce nam pokazati sta ce biti...
 

Dzi

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
103
Reaction score
0
Локација
Beograd
Secam se tog baje, dosao je kao 1. strelac nase lige, valjda iz cacanskog Borca, tada smo djuskali onu Suproligu.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Da i ja se secam,Zeka legenda!
Veliki je grobar. Secam se kada je dao kos u jednoj zavrsnici i poceo da ljubi dres i grb gledajuci grobare na tribiama,a na drugoj strani je njegov igrac lagano polozio loptu u kos.
Izgleda da ove godine,ako se ovo obistini,dovodimo sve velike Grobare u tim!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ljudi spustite malo loptu sad ste počeli da letite previsoko!!

Ma da, već smo evropski prvaci!

Narode, opustite se, lepo je vreme, malo na plažu i tome slično, a ne bi bilo loše da vrnete malo i na stadion u utorak... igra Partizan!

Košarka, koga to sada interesuje. Ostavite Upravu da radi na miru, biće sve OK...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Auuu secam se zeca,klinac sam bio.Nije on nesto covek monog gresi ali kad da kos poludi koliko se raduje :D.
Ovo za Dasica bi bilo idealno
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovako, Partizan je u zavrsnim pregovorima (transfer je navodno gotovo izvestan) sa nasim bivsim plejmejkerom, iskusnim Brankom Milisavljevicem. On je sa velikim uspehom nosio dres Partizana, posle toga Marusija, Lietuvos Ritasa, Kahasol Sevilje... I ako ima 33 godine, i dalje je u vrhunskoj formi. U Marusiju je bio glavni, zavrsili su, cini mi se treci ili cetvrti, pa u Lietuvosu jedan od najboljih uz tada Nilsena, pa je bio u spaniji. Izuzetno cenjen igrac, odlican plejmejker i napadac prevashodno. Posto je Todoric spomenuo bar jos jednog povratnika, moguce je. Sve je otvoreno. Naredni dani ce nam pokazati sta ce biti...

Pre dva dana u vreme dokolice pao mi je Zeka napamet(a i to je najavljeno M) kao neko koga bih doveo u Partizan. Odlican igrac, veliki borac, gotivac. Statitistika mu je odlicna poslednjih godina. Uh, super, super.
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Ne bi bilo losa da dovedemo Milisavljevica. Dobar je suter i poznat kao vrlo dobar izvodjac sl. bacanja + je iskusan.
 

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Ovo bi bio potez veka. I sad se secam kad se Pionirom u Suproligi orilo: "Pucas trojke kao blesave,Milisave,Milisave..."
Ovo se trazi i jedan stranac na 3/4 i mi smo dream team.
 

NTT

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
85
Reaction score
0
Ja bar hteo diskretno da izvucem neki info za Branka M., ali vidim da su ostali krenuli otvoreno sa spekulacijama...;)
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Secam se da Branko dok je igrao za nas i nije bio nista spec. Jedino sto mi je ostalo urezano je njegovo dizanje na sut iz punog trka (i vodjenja lopte) koje nikada nije masio. Medjutim nedavno sam odgledao par njegovih utakmica i nisam mogao da verujem da je u pitanju isti igrac. Covek je strasno napredovao. Bio bi pravo pojacanje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top