Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Aj neka ubaci neko sa MONDA onaj prilog o sesirima za euroligu, mi smo u drugom sesiru extra izbegli smo neke bas jake ekipe.
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
EL: Partizan izbegao Real, TAU i Sijenu Petak, 3. jul 2009. 17:56

v139704p0.jpg


Šampion Srbije, beogradski Partizan, smešten je u drugi "šešir" uoči žreba Evrolige 2009/10, zakazanog za 8. jul u Barseloni.

Na osnovu učinka u prethodnoj sezoni, prvi "šešir" čine timovi koji su nastupili na Fajnal foru (Panatinaikos, CSKA, Barselona i Olimpijakos), a u drugom su četvrtfinalisti elitnog takmičenja - Real Madrid, Taukeramika, Partizan i Montepaski iz Sijene.

Kako timovi iz istog "šešira" ne mogu da se nađu u istoj grupi, može se reći da su crno-beli izbegli rivale koji će najesen imati izuzetno jake sastave, naročito Real i Montepaski.

Žrebom će biti formirane četiri grupe od po šest timova, po jedan iz svakog "šešira".

U trećoj kvalitetnoj grupi nalaze se Armani Džins, Makabi, Unikaha i Cibona, u četvrtoj Prokom, Lotomatika, Fenerbahče i Efes Pilsen, u petoj Žalgiris, Lijetuvos Ritas, Olimpija i Himki, dok su mesta u poslednjem "šeširu" rezervisana za Oldenburg, Asvel i najbolja dva tima iz kvalifikacionog dela.

(MONDO)
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
najbitnije je izbjeci Himki iz petog sesira i lagano idemo u TOP16.Ekipe iz sestog sesira na prvi pogled izgledaju daleko iza nas...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Zaista nisam mislio da vredjam...ali nekako smo uvek imali mladi i perspektivan tim,a ne da dovodimo igrace od 30+.....sorry again ako sam napisao nesto pogresno.

Nekako je mladi tim bio nas BREND proteklih sezona i evropa nas je zbog toga najvise cenila.

Vreme je za smenu generacija.
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.308
Reaction score
34.542
Локација
vaginamandibularia
Opustite se ljudi, kad je pre zri godine došao Drobnjak, uopšte nije bio mlad, a samim tim ni perspektivan. On je imao nešto drugo, mnogo važnije od toga. A to su Iskustvo i Srce. Odveo nas je u top 16, a ostalo je istorija. Ako se Miloje stvarno vrati, dobijamo isto što smo dobili povratkom Drobnjaka. I još dominaciju pod obručima, i čoveka uz koga je Novica postao ono što je danas.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
@maidros
Je li ti sve sto znas o nasem KK su ove price oko Milojevica i Hausa?

Ako mi sa Sinovecom, Mitrovicem, Riznicem, Lucicem, Veselim, Vlahovicem, vjerovatno Dasicem ili Macvanom, mozda Djekicem, Torlakom nemamo mlad i perspektivan tim ko ga onda ima? Mislim znam ja da su Stimac i Keselj najbolji mladi igraci svijeta, ali mislim da i ovi nasi mogu proci, sta mislis?
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ uze mi rec iz usta ...
Ja bi voleo da vidim milojevica i Hausa ponovo u svetom dresu!
Ali bi takodje mnogoo voleo da vidim macvana.. ja mislim da bi Dule on njega napravio ZIVOTINJU!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Lazmi u Makabiju

N. I, 03.07.2009 20:32:39 Ocena: 1.00 (Glasova: 6)
Komentara: 0
sp-lazme.jpg
Stefon Lazmi

IGRAO
je samo jedno leto... Skoro kao u pesmi. Ali, je bar pesma bila vesela! Gabonac Stefon Lazmi taman što je prirastao za srca navijačima Partizana, a već napušta svlačionicu u „Pioniru“. Jednogodišnji ugovor sa šampionom Srbije je istekao, a Makabi je bio najbrži i najkonkretniji. Baš kao i prošle godine kada je odveo Vontiga Kamingsa.
Lazmi je prošle sezone bio najbolji bloker i defanzivac Evrolige, a sa Makabijem iz Tel Aviva potpisao je dvogodišnji ugovor. Izraelci su se „isprsili“ i platiće mu po sezoni 600.000 evra.
Partizan je sada u potrazi za pojačanjima. Možda će se u staro jato vratiti Dejan Milojević, šampion je na vezi i sa Milošem Vujanićem. Knjiga na čijim koricama piše Vladimir Dašić još nije zatvorena...
NOVOSTI
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izraelci su se „isprsili“ i platiće mu po sezoni 600.000 evra.


Sada znate zašto je otišao. Jednostavno, to je novac koji Partizan ne može da da bilo kome pa ni njemu! Mada, nisam baš siguran da je tolika cifra u pitanju. Moj izvor kaže da je manje ...
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
@Gazda

Koliko je inace neki stranac dobijao u prvoj sezoni kod nas?Negde oko 100 000?
Nazalost mozemo samo da gledamo kako nam odvode najbolje igrace ali ce se i to valjda promeniti jednog dana.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.007
Локација
NBG

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
E, ovako. Ono sto sam ja cuo i ranije, i pisao o tome na temu "mladje kategorije" pre neki dan, izgleda tacno. Od mladog naseg igraca (nije bitno ko je) sam dobio potvdu da ce za Partizan uskoro najverovatnije potpisati Sava Lesic, krilni centar Superfunda. Cuo sam predhodnih dana da je zadovoljio Duleta na probi, a evo i decko mi sada kaze da je i on obavesten o tome, i da ce Lesic potpisati. Ovo je jos nezvanicno, ali uskoro bi trebalo izgleda da dobije i zvanicnu potvrdu.

Lesic je 88 godiste, visok je 204, tezak 95 kg. Prosle sezone je igrao sjajno za Superfund u drugoj B ligi. Njegova statistika deluje fenomenalno. Mnogi dobri igraci sa kojima sam pricao su ga hvalili, da je odlican mladi igrac i veliki potencijal da postane igracina. To kada je dosao na probu. Sa sada nezvanicno, ali Dule ga je "namirisao" izgleda i on ce biti jedno nase pojacanje na poziciji 4. Ne bih ovo pisao, da mi nas mladi igrac nije potvrdio ovo, jer pre neki dan sam cuo za ovo...

Evo njegove statistike i profila sa sajta Superfunda (statistika dole, ispod profila):
http://superfund-basketplus.com/tea...ories_id=26&players_id=66&seasons_id=4&lang=2
 

Goran O

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
289
Reaction score
0
Локација
Tivat
Da li ce potpisati za nas Miloje i House,i da li se ove sezone racuna na Aleksica?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
@maidros
Je li ti sve sto znas o nasem KK su ove price oko Milojevica i Hausa?

Ako mi sa Sinovecom, Mitrovicem, Riznicem, Lucicem, Veselim, Vlahovicem, vjerovatno Dasicem ili Macvanom, mozda Djekicem, Torlakom nemamo mlad i perspektivan tim ko ga onda ima? Mislim znam ja da su Stimac i Keselj najbolji mladi igraci svijeta, ali mislim da i ovi nasi mogu proci, sta mislis?

Ok druze,meni je samo mnogo zao sto smo pustili Lazmea,ali to je nasa realnost...
 

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Ovaj Lesic bi mogao biti dobar igrac kao zamena Milojevicu,nekih 10-15 minuta. Inace,tesko da ce House doci,mi smo popunjeni na 2 i 3 i sad ostaje jos da se popune pozicije 4 (nadam se Milojevic da ce biti jedan od 2 krilna centra) i pozicija 1,gde ce najverovatnije Dule opet dovesti amerikanca.
 

Ljubo

Početnik
Учлањен(а)
21.06.2008
Порука
7
Reaction score
0
Obrisano -hajde još neko da kuka a da sezona nije ni počela!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Sjajno je to sto su nas u Evropi prepoznali na pravi nacin, ako se pogleda sastav treceg sesira, pa mi smo fantasticno napredovali... Bice sve kako treba, ocekujem glamurozno izvlacenje u Barceloni, i da Dule dobije zasluzeno priznanje...

Ljudi polako sa tim pojacanjima, svake godine ista prica... Ja bi iskreno voleo Milutina ponovo kod nas, i jos ponekog od pominjanih, ali koga boli uvo sta bi ja voleo... Dajte malo optimizma, bice ovo jos jedna jako uspesna sezona
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top