Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dzidzi

    ŽKK Partizan

    Ubise nas ciganke veceras, daleko su spremnije od nas. Deluje mi kao da nemamo kondicionog trenera uopste, a i ako imamo onda bolje da ga nemamo. Par sumnjivih sudijskih odluka, ali i bez njih mislim da nismo imali sanse. Trener bez reakcije, pa covece ekipa ti je postigla 1 (jedan) kos u drugoj...
  2. dzidzi

    ŽKK Partizan

    Je l ima negde prenos ? To sam primetio i udrugoj utakmici gde su isto ciganke igrale skoro 40min presing i udvajanje na nasoj polovini, gde smo izgubili mnogo lopti, nadao sam se nakon poluvremena da ce pasti, ali ne. Drugar kaze da im zna kondicionog trenera i da je odlican. Nadam se da ce...
  3. dzidzi

    FK Partizan 2017/18

    Kada je Bambi namestio loptu Djordjevic mi je prvi pao na pamet. Na tribini kamenovanje sa Cacanima I u svom tom ludilu Djordjevic daje gol vredan titule. :šal Djukicu...
  4. dzidzi

    Liga Evropa 2017/18

    To se lako da resiti. Koliko me secanje sluzi, kada sam 2002. bio prvi put na derbiju, na istoku je na svakom ulazu stajao redar kojem se morala pokazati karta, pa se tek onda ulazilo ukoliko je odgovarala tom ulazu. Ako ne, uljudno moze da uputi na odgovarajuci ulaz. Ako je moglo pre 15 godina...
  5. dzidzi

    FK Partizan 2016/17

    Je l zna neko u koliko igramo u sredu u Novom Sadu ?
  6. dzidzi

    KK Partizan 2016/17

    Bio sam dva reda iznad decka, koji je nakon neke sudijske odluke ustao i prodrao se v.... P.... Par ljudi je prihvatilo i nakon minut-dva se stvorilo par klinaca i 3-4 nabildovana lika, decko je dobio samar zbog toga. Ni malo prijatna situacija, koja mi je ogadila do tada predivno vece...
  7. dzidzi

    Hokejaški klub Partizan

    Je l sutra utakmica isto u 17:30 i kolika je cena karte ?
  8. dzidzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Malo sam se igrao i napravio dresove na osnovu dresova drugih klubova kojima su sponzori firme koje se dovode u vezu sa nama. Umbro: domaci gostujuci New Balance: Naravno, bilo ko da bude sponzor, pod obavezno zahtevati bordo-plavi dres.
  9. dzidzi

    FK Partizan 2015/16

    To je I meni prvo palo na pamet... Ako nista drugo, strpimo se do sutra vece kada ce valjda posle utakmice staviti na sajt kada i sa kim igramo sledecu utakmicu.
  10. dzidzi

    FK Partizan 2015/16

    I meni je nelogicno da igramo kup za vikend, ali je na svim portalima objavljeno da se kup igra 28., sem nas i da igramo 4 dana ranije, tj. 24, na sajtu Sindjelica stoji da igraju prvenstvo tada. EDIT: Sad pogledah u arhivi na sajtu, stoji da igramo 248.10.2015.
  11. dzidzi

    FK Partizan 2015/16

    KUP Znam da je u fokusu trenutnu utakmica protiv Atletika, ali da li kojim slucajem neko zna kada i u koliko sati igramo za vikend kup utakmicu protiv Sindjelica, posto na nasem sajtu, u rasporedu kup utakmica za tekucu sezonu, ne stoji ni sa kim igramo, a kamoli u kom terminu ?
  12. dzidzi

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Je l moze neko da mi kaze kada ce biti zvanicno predstavljanje tima na Kalemegdanu ?
  13. dzidzi

    Dres Partizana - nekada i sada

    Иста ситуација :ziveli
Top