Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Dobro je da su konačno sklonili onu smešnu krpu kroz koju su se providile pruge... Eto, sve se može kad se hoće. Zar ne? (E, da su hteli nešto ozbiljnije i u prelaznom roku...) Na kraju, posle svođenja dimenzija reklame na razumnu meru, ovo je odlično. Prednja strana dresa skroz odlična! Što je neko rekao, sad stvarno vredi kupiti dres.

Tek u poslednjem TV prenosu, protiv Voždovca, sam primetio da je ta smešna krpa i dalje na dresu i da se pruge i dalje provide kroz nju...:banghead Ovo na fotografijama koje smo komentarisali i obradovali se promeni, je izgleda samo mali uzorak koji još nije zaživeo na terenu... Neverovatno.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ne znam da li je neko primetio da smo mi protiv Augsburga nosili dresove iz sezone 2013/2014. Obratite paznju na "V" detalj oko kragne:

490867952-halil-altintop-of-augsburg-and-stefan-gettyimages.jpg


Taj model je iz pomenute sezone:

fkp-vac_00016731.jpg



Sta se desava sa rezervnim dresovima za ovu sezonu? Je l' moguce da smo toliko neozbiljni?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kontam da je ovako nesto bilo mnogo tesko izvesti a i marketinski i finansijski neisplativo! :puke

partizan_a.png


partizan_t.png
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Bruka koliko ovo prejebeno izgleda!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ma nije frka boja, uzmi zameni gore jedan od ova dva, rotiraj sivu za crnu kao osnovnu i rukav rotiraj sa crnog na belu/sivu i eto opet kul dresa!

Idiotizam je da nemas rezervne garniture dresova u dezenu koji ti je sponzor dao za ovu sezonu, nego izlazis na evropsko gostovanje sa garniturom dresova iz 2013/14! :prekrsti :banghead
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ode nam Adidas, nadam se da ga neće zameniti neki Adimes, već Umbro ili Puma.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kakav smo klub sve se bojim da ce na kraju biti neki novi tehnicki partner tipa "Shalabisad iz Tunguzije" ...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Od svih koji se spominju najvise bih voleo da nam dodje makron
Mada ko nam je u upravi ne bi me cudilo da zarad interesa domace privrede dresove na pravi naai,da capo ili mozda lineras
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Читам шта је рекао Везара да су заитересовани Најк,Макрон,Умбро и Њу Баланс. Мени су сви прихватљиви осим Најкија.
Што се тиче Макрона погледајте фантазију дреса за 90 година ПАОК-а.
paok-anniversary-shirt-tab-1.jpg
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ne znam koja su pravila fss za opremu, ali sumnjam da se moze u ovom gore dresu igrati :D jedino tu garnitru za Nedelju kad bude odlazio Sale...

Sad sam pregledao dresove od ove firme i mnogo su dobri

i21ysz.jpg
treci od PAOKA kao nas u rukometu.... a Lazio i Sportinogovi kidaju



Koliko me sjecanje sluzi, mislim da smo se svi prosli put ujedinili za adidas, a znam da su italijani bili blizu da potpisu sa nama( legea) i da je i to uticalo da potpisu za adidas, iako je legea nudila bolji ugovor.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Biram umbro ili ovaj nb( poceli su opasno da se sire)

Nego da li ce biti nekog znacajnog popusta na adidas dresove iz ove sezone ?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Umbro ili Nike... To su ozbiljna imena. NB gotivim ali nema tu nikakve veze sa fudbalom (usli prosle godine u fudbal prvi put u istoriji kroz akviziciju Warrior-a). Macron... slab kvalitet, materijali, tehnologija... Mislim da je neka Ljajiceva kombinacija i da se Novi Pazar vec dogovorio sa njima.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
nemoj samo nike...kao okoreli adidasovac, ne bih mogao podneti onu kvakicu na dresu.
105921.jpg


nju balans. dres fc porto. nista posebno, ali jednostavno elegantno.
 
Последња измена:

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
Malo sam se igrao i napravio dresove na osnovu dresova drugih klubova kojima su sponzori firme koje se dovode u vezu sa nama.

Umbro:
domaci

gostujuci

New Balance:




Naravno, bilo ko da bude sponzor, pod obavezno zahtevati bordo-plavi dres.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
New Balance ako uzmemo onda bolje podrzati neku nasu seosku firmu u podrumu. Sam ovaj njihov logo kao sa pijace...
 
Top