Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
mnogo ih brate sere u zadnje vrijeme, gledam onaj gol protiv rada sa 30 metara, pogadjaju bas iz daljine dosta..

Da bi mogao da pogodis i da dodjes u situaciju da te usere, moras i imati nekog da sutne. Mi imamo samo Andriju koji ima dovoljno snage da rokne loptu (iako je imao jednu situaciju kad sam ocekivao gol a on dodao golmanu) i da ona zavrsi u golu cak ako ce se i odbiti usput od nekog (npr. juce i gol u Njemackoj) i zato mu svaka cast. Ako me nesto nervira, to je kad ne sutnes a imas dobru poziciju. Malo i Dzigi pokusava ali uglavnom u posljednje vrijeme odlazi nebu pod oblake iako se bio malo popravio u jednom periodu.

Sad naleetih na ovo kod Voje na nasem sajtu

pa do očaja zbog neuobičajeno velikog broja „prosutih“ bodova u srpskoj Super ligi (gde je Partizan već nakon 13 kola „ostavio“ rivalima punih 18 bodova, više nego li u nekim čitavim prethodnim sezonama kada se liga igrala u 30 kola!).

Saboterstvo i nista drugo.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Fizicka sprema? Jos jedan poklon za oprostaj alkosa, pored oprostene kinte koju nije ni zaradio, ostavio nam je fizicki i psihicki nespremne igrace, povrede su logican epilog, takvog (ne)rada biveg trenera...I onda se setimo prosle godine kad je tu bi Marko, bez povreda, a igraci i u 90-tom minutu imali snage za bar jos pola sata igre.

Samo još da dodam, da smo tad odigrali 30 utakmica u polusezoni sa 15 igrača. Dok je osvajač kartonskog pehara rotirao bar 25 igrača do sad i pored toga imamo 5 povredjenih igrača. Toliko o fizičkoj spremi. Čak su i kod GranDa igrači bili bolje pripremljeni fizički.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
copy-of-fkpartizanlepasl.jpg


НЕДЕЉА ЈЕ УВЕЧЕ УСКОРО ЋЕ ИГРАТИ ПАРТИЗАН И ЈАВОР
ЗА НЕКОГ ЋЕ ТА УТАКМИЦА БИТИ УЖИТАК
ЗА НЕКОГА ТЕК ПРОКЛЕТИ СМОР

А ЈА
Е БАШ ТАД МОРАМ НА ПОСАО
ЈЕР И НЕДЕЉОМ УВЕЧЕ НЕКО МОРА ДА РАДИ
И ТО ЈЕ ВАЉДА ЧИЊЕНИЦА КОЈУ СВАКО ОД ВАС ЗНА

АЛ ЗНА ЛИ ИКО ОВДЕ КАКО ЈЕ МЕНИ

КАД УМЕСТО ДА ЛУДИМ И УРЛАМ НА ТРИБИНИ
ТЕК САМО СНУЖДЕН ОЗБИЉАН И ТИХ
ПРОЛАЗИМ КРАЈ ТОГ ПРЕКРАСНОГ СТАДИОНА
ЈНА

copy-of-oktobar182015sta.jpg
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Kako neki lako zaborave da problem uopste nije bio Milinkovic, nego neko drugi. Ne znam da li vam je tako lakse, meni nije.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Svi znamo ko je najveći problem, ali je trener izvodio debilske sastave i pravio idiotske izmene. Saboter ili neznalica? Svejedno.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
dodajmo tome da je milinkovic motivacioni tuta-muta. on nevinog tinejdzera u javnoj kuci ne bi uspeo nagovoriti da naskoci na kurvu.
zatim, sta je sa skautiranjem protivnika? skoro svi u jsl nam napravise decu, a on analizira posle neuspeha.

slazem se, covek nije bio osnovni problem u klubu, ali sveukupno, najeo se govana kao vermez-bezvez.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Milinkovic je obicna krpa od trenera. Izmene su mu bile pakao. Motivacija igraca bula bodova. Frasove sam dobijao gledajuci ga kraj aut linije.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovde ako se iko nada tituli taj nije ni malo normalan u svojoj tintari :D

Alo bre 14 bodova su ispred nas! Oni sigurno nece imati vise kikseva od nas, dakle u najboljem slucaju mozemo do narednog derbija da odrzimo ovih 14 bodova. To je maksimum!

Derbi cak i da pobedimo ne menja nista,... oni kod 14 bodova nastavljaju u plejofu sa 7 bodova ispred nas (gde imamo samo 1 derbi) a ako ih i dobijemo u narednom derbiju bice 6 bodova u plejofu ispred nas.

Dakle, koliko god da je ovaj sistem dobar sto se bodovi dele, imaju nazalost vec preveliku razliku da bi ih eventualnom pobedom u plejofu prestigli.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.042
Titula je nemoguca misija.
Ali ja bih voleo pobede u naredna dva derbija, kao satisfakciju za sve ovo sto dozivesmo u sezoni.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Evo mene posle nekog vremena, pozdrav za sve.

Jedva sam čekao da ono goveče Milinković ode iz kluba ali se ne zavaravam da ćemo se preporoditi dolaskom novog trenera. A kad smo već kod trenera, priznajem da nisam oduševljen dolaskom Drulovića. O tome ću drugom prilikom.
Mislim da su ovoj ekipi pre svega potrebni adrenalin i energija. Kvalitet kao kvalitet je takav kakav jeste, po meni možda i najveći u ligi. Rak rana nam je defanziva ali to nam je, što nam je. Ova ekipa može da pobedi svakoga u ovoj našoj ligi. Nije možda kadra da puni mreže protivnika do vrha, ali može i mora da pobeđuje.
Zato mislim da je ekipi potreban neko ko će da ih podigne na psihičkom planu. Naravno, neophodno je da ekipa veže par dobrih igara i rezultata koji će doneti i samopouzdanje, a koje je i više nego poljuljano.
I još nešto. Ne znam kakva je atmosfera u ekipi ali mislim da je trener veoma odgovoran za to da odstrani krpelja koji muči ceo tim. Mislim da nema potrebe da naglašavam ko je krpelj u ovom timu Partizana. Neka je i najbolji igrač (a on je kriminalan), ako vidiš da ga jednostavno ljudi ne podnose, sklanjaj više! Ne možeš na silu pokušavati nešto što se nikad neće desiti. Ako smatraju da su aplauzi par stotina plaćenika relevantan stav navijača Partizana, onda lažu sami sebe. Jer, ako sa drugih tribina čuješ da mu navijači zvižde i da ga ne podnose, to se neminovno odražava na celu ekipu. Unosi nemir, jednostavno. Po cenu toga da ga na terenu nasledi lošiji od njega (a to je jako teško), manja je šteta to nego trpeti čoveka koji samo urušava atmosferu i kvari igru. Da zaključim, od Drulovića očekujem da prepozna ovaj defekt i otkloni ga.
Želim ovom prilikom da pozdravim sve one koji su sačuvali razum i pamet i koji vide ko je ovde najveći krivac i ko ruši klub. Poseban pozdrav za sve više onih koji sa zapada čestitaju naše uspehe dragom rukovodstvu u loži. Tu sam, među vama.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Da bi mogao da pogodis i da dodjes u situaciju da te usere, moras i imati nekog da sutne. Mi imamo samo Andriju koji ima dovoljno snage da rokne loptu (iako je imao jednu situaciju kad sam ocekivao gol a on dodao golmanu) i da ona zavrsi u golu cak ako ce se i odbiti usput od nekog (npr. juce i gol u Njemackoj) i zato mu svaka cast. Ako me nesto nervira, to je kad ne sutnes a imas dobru poziciju. Malo i Dzigi pokusava ali uglavnom u posljednje vrijeme odlazi nebu pod oblake iako se bio malo popravio u jednom periodu.

Sad naleetih na ovo kod Voje na nasem sajtu



Saboterstvo i nista drugo.
Upravo tako, može se izračunati da smo u sezonama 09/10 (Jokanović-Stevanović,Stanojević) i sezoni 2011/12 (Stanojević-Grant) dakle u 60 odigranih mečeva "prosuli" sveukupno 22 boda od 180 mogućih, samo 4 više od prosutih bodova u 13 kola tekuće sezone.
Stanoje je prosuo samo 17 bodova u 52 prvenstvene utakmice, koliko je vodio ekipu.
Jeste da smo imali tada jači tim, sudjenje nije bilko tako nepravedno prema nama, niti vlast nije bila pičkousta(da se stručno izrazim) kao sada , ali ni tada nas niko nije mazio kao ove s druge strane brda i svi su znali igrati protiv nas " na nož", a i tadašnja naša uprava je više gledala kako da što više pokrade i da prikoči , nego da se trudi da od drolje pobjegnemo miljama daleko.
 

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
KUP

Znam da je u fokusu trenutnu utakmica protiv Atletika, ali da li kojim slucajem neko zna kada i u koliko sati igramo za vikend kup utakmicu protiv Sindjelica, posto na nasem sajtu, u rasporedu kup utakmica za tekucu sezonu, ne stoji ni sa kim igramo, a kamoli u kom terminu ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Za vikend valjda igramo prvenstvanu utakmicu, u Lučanima protiv Mladosti...mada se pitam hoće li to biti subota, ili možda ipak nedelja, da se odmorimo jedan dan više posle Atletika...ali to onda zahteva da tražimo od protivnika i FSS odlaganje za taj jedan dan...

Kup je u sredu, 28.oktobra, a i mene interesuje u koliko sati, zbog mog posla, tj. mogućnosti ili nemogućnosti da uživo pratim celu, ili bar deo utakmice...
Pretpostavljam da na stadionu Sinđelića nema reflektora, pa tipujem da će termin utakmice morati da se završi pre nego što se skroz smrkne...
Dakle, početak negde oko 15h, eventualno pola sata kasnije ili možda i pola sata ranije, mora biti tako nešto...
Jbg, mada, velika je razlika u količini svetla koje nas sa Sunca obasjava u kasno jesenje popodne u odnosu na to da li je dan oblačan, kišovit, tmuran, ili vedar i sunčan...
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Mislim da sigurno igramo prvenstvo u nedelju, takva je praksa posle utakmice u četvrtak u Ligi Evrope. Što se tiče kupa, pošto se vreme menja u nedelju, ja očekujem protiv Sinđelića već u 2 sata ako ne i ranije utakmicu.
 

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
I meni je nelogicno da igramo kup za vikend, ali je na svim portalima objavljeno da se kup igra 28., sem nas i da igramo 4 dana ranije, tj. 24, na sajtu Sindjelica stoji da igraju prvenstvo tada.
EDIT: Sad pogledah u arhivi na sajtu, stoji da igramo 248.10.2015.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Nisam u toku za to, da nije rokada napravljena između prvenstva i kupa jer nam je lakše da posle Atletika igramo prvo protiv Sinđelića pa onda Mladosti?! Samo i Mladost igra Kup, nemam pojma...
 

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
To je I meni prvo palo na pamet... Ako nista drugo, strpimo se do sutra vece kada ce valjda posle utakmice staviti na sajt kada i sa kim igramo sledecu utakmicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Mislim da sigurno igramo prvenstvo u nedelju, takva je praksa posle utakmice u četvrtak u Ligi Evrope. Što se tiče kupa, pošto se vreme menja u nedelju, ja očekujem protiv Sinđelića već u 2 sata ako ne i ranije utakmicu.
Menja se vreme?! :eek: Ja sam potpuno zaboravio na taj glupi evropski običaj...
Da mi sad ne rekoste to, ja bih ladno tad spičio na posao sat ranije! :roll:
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ljudi sta se desava sa Fofanom? Koliko ja znam on je vracen sa pozajmice ali nigdje ga nema...
Vise bih volio njega da gledam u spicu nego beskorisnog Bozinova...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top