Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Ej maidros, taj sto ti je na avatar, nikad nece biti pretsednik. Toliko. Izvinjavam se na off topic Poeni. Ko je sledeći? WebCrew edit
  2. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Niko nije iznad Partizana, nije Stanojevic, pa nije ni jedan stranac kao Moreira!
  3. FK Partizan 2010/11

    Nije mi jasno zasto se dozvoljava da jedan igrac podeli Grobare u 2 tabora?!?!
  4. FK Partizan 2010/11

    Ovo je forum i svi iznesuju svoje stavove, pa i ja moji. Nikome nisam hteo da otvorim oci, a pogotovo ne takvih kao ti!
  5. FK Partizan 2010/11

    Moreira se nije radova najveceg uspeha Partizana u novije vreme. Nek ide sto pre iz Partizana i sve najbolje u sledeci klub. Stranci se kupuju isklucivo sa ciljem da budu NAJBOLJI!!! To je cela filozofija fudbala, pogotovo srpskog fudbala. Svaki drugi stranac koi dodze u Partizan je "legenda...
  6. Liga šampiona 2010/11

    http://bs.wikipedia.org/wiki/Ironija Ma hajde ljudi dosta skretanje temu...
  7. Liga šampiona 2010/11

    Sa pravom si me upozorio :D
  8. Liga šampiona 2010/11

    j***m li ti.. i fabregas ne dolazi. Pa za koga sam kupio ja kartu kad niko od zvucnih imena ne dolazi u beograd?!?!? :bangheadovo ocekujem od LS navijace..
  9. :partizan_fan:

    :partizan_fan:
Top