Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
ej, ajd malo popustite sa Doktorom. Maidos, idi lincuj Djuru, daj sebi oduska, ali nemoj vise da davis sa njim ljubim te. Nisi ti jedini ko ga voli ali sta se tacno desilo mozemo samo da nagadjamo.

Stvarno vas je vecina hronicno pesimisticna. Sad su ganci macke u dzaku a Zvone ispade neki bogalj kome ce trebati pola zivota da udje u formu.

Daj da se malo radujemo jakim pojacanjima, imamo puno razloga za to. Jedva cekam da vidim Zvoneta i bracu garavu u akciji. Ima da deremo!

Jos ako dovedu onog Shalabajzera iz juzne afrike... auuuuu... a tri derbija u najskorije vrijeme. Bice slavlja, bice dominacije
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Da,evo prosto hitamo da te poslušamo,mislim taj dubokoumni savet o igraču koji više nije deo tima,pogotovo posle ove tvoje recenice iznad :banghead
Ima ona ... znaš "ZAUVEK U NAŠIM SRCIMA"
Ako ti smeta diskusija obrati se navijačima Partizana pa ih pitaj šta im to znači
EDIT:
Da ne bude zabune,mislim i ja da treba da se okrenemo pripremama i ostavimo Dr.da malo igra fudbal bez opterećenja, ali ovo što je espinoza napisao je u TOP 5 najglupljih izjava na ovom forumu,vala espinoza,bolje ga ne bi sastavio ni đura i nađ, zajedno

Iskreno dečkove komentare odavno ne čtam :D

lepo si mu objasnio :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Važi za sve - prestanite sa provokacijama u postovima i provociranjem drugih članova! Niko vam ne brani da iskažete simpatije ili kritike prema Moreiri, upravi, bilo kome...ali imajte meru!

Svi smo ovih dana prevršili meru, što ne znači da treba da nastavimo tako.

Tema je pre svega prelazni rok, tako da se malo više posvetite komentarisanju istog - dajte vaše mišljenje o novim igračima ali bez zluradog peckanja neistomišljenika.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ako ti smeta diskusija obrati se navijačima Partizana pa ih pitaj šta im to znači
sebe takođe satram navijačem, ili personom koja voli partizan (možda je po modernom shvatnju pojma "navijač" potrebno nešto drugo), a nijedna grupa mi nije potrebna za kreiranje sopstvenog mišljenja.

@ drug 022 (ili zemljače ako ti je 022 broj opštine :ziveli ) dosta mi je više te teme, taman da je i Kleo u pitanju.

Dobrodošlica Zvonku i Princu!! Nadam se da će se obojica uklopiti u sistem.
Pogotovo me raduje dolazak Vukića da konačno imamo igrača koji ima prekid, šut..
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
ma ima planova, bit ce pojacanja i na leto, to je sigurno...eto pored tih 6 igraca koje imamo i sada docice ih jos....napadac, krila, neki u odbranu.
ja cak verujem da bi i mogli kupiti ovu dvoicu,pa i dovesti Mpelu, potrositi 4M koje dobijemo za Clea...nije da nemamo, a 3 mladja igraca s perspektivom, za cenu jednog je dobar posao, i sa ekonomske strane. tako da mi se ne cini nemogucim da cak i Djura zavuce ruku u dzep.
samo Djura ne razmislja kao sportista, ne razmislja da ta pojacanja trebaju da se uigracaju sa ekipom kako bi imali tim.
a kao sto nam je poznato, nama poacanja dolaze uvek zadnji dan prelaznog roka....tako da... kvalifikacije pocinju ranije.
da, mozda smo malo pre pesimisticni po tom pitanju,a mozda nas je iskustvo naucilo da takvi budemo
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Važi za sve - prestanite sa provokacijama u postovima i provociranjem drugih članova! Niko vam ne brani da iskažete simpatije ili kritike prema Moreiri, upravi, bilo kome...ali imajte meru!

Svi smo ovih dana prevršili meru, što ne znači da treba da nastavimo tako.

Tema je pre svega prelazni rok, tako da se malo više posvetite komentarisanju istog - dajte vaše mišljenje o novim igračima ali bez zluradog peckanja neistomišljenika.

I još jednom...hvala.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ma ima planova, bit ce pojacanja i na leto, to je sigurno...eto pored tih 6 igraca koje imamo i sada docice ih jos....napadac, krila, neki u odbranu.
ja cak verujem da bi i mogli kupiti ovu dvoicu,pa i dovesti Mpelu, potrositi 4M koje dobijemo za Clea...nije da nemamo, a 3 mladja igraca s perspektivom, za cenu jednog je dobar posao, i sa ekonomske strane. tako da mi se ne cini nemogucim da cak i Djura zavuce ruku u dzep.

:buhaha ...a ja sam samo pitao,citiram 'koja budala je spremna da proguta pricu da ce nasa uprava na leto izdvojiti 4miliona za pojacanja'...i ti si se javio :buhaha

...sala na stranu, da ti dam jedan prijateljski savet...ne nadaj se previse da se ne bi razocarao.Svi mi volimo Partizan i nadamo se boljim danima ali ne treba biti bas nerealan...
 

PxFxCx

Početnik
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
8
Reaction score
0
Ej maidros, taj sto ti je na avatar, nikad nece biti pretsednik. Toliko.
Izvinjavam se na off topic

Poeni. Ko je sledeći?

WebCrew edit
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
Zorz sta ces, kad sam budala ;)
meni je jednostavno neshvatljivo da uprava jednog kluba ne razmislja dugorocno, mozda jesam budala, a mozda i nisam zbog toga....
kontam si nesto, ako im je samo profit bitan, vise ce zaraditi ako uloze 4M za 3 reprezentativca, nego da uloze 1M za 20 srpskoligasa.....samim tim sto ovi afrikanci zaigraju u evropi, cena ce im narasti. a Partizan ce u najmanju ruku igrati kvalifikacije za LE. pa ja naivcina, verujem da Djura eli medju velike igrace na polju transfera...asto bi Mamic bio bolji.
eto, od crnog pesimiste malo pre, ja jos ispadnem najveci naivni optimita ;)

navjeci problem ovog prelazog roka (pored odlaska Mo-a) po meni je sto nismo doveli zamenu za Krleta. jer napadaci, krila i slicni mogu individualnom kvalitetom bar delomicno pokriti nedostatak uigranosti tima, ali odbrana da bi bila cvrsta mora mnogo da radi na timskoj igri. upravo zato, na leto ce biti kasno dovoditi zamenu za Krleta, i upravo zato me boli sto nam odlaze klinci iz omladinske skole, koji u najmanju ruku poznaju sistem
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
:buhaha ...a ja sam samo pitao,citiram 'koja budala je spremna da proguta pricu da ce nasa uprava na leto izdvojiti 4miliona za pojacanja'...i ti si se javio :buhaha

...sala na stranu, da ti dam jedan prijateljski savet...ne nadaj se previse da se ne bi razocarao.Svi mi volimo Partizan i nadamo se boljim danima ali ne treba biti bas nerealan...

a ti sad ispade realan sto nagadjas da ce biti lose? Samo mracis, nikad od tebe da procitam ni jednu pozitivnu. Pitam se samo, sta ti to treba? Jednako realno je i ocekivati da:
- pojacanja prze na terenu
- jedan od dvojice ganaca ostane
- dodje nam Mfela i dobijemo jos bolji napad

jednako realno kao i tvoja opcija, da nas Djura maze.

Brate, shvatam ja da ti ne zelis da se razocaras, pa si pesimistican. Ali ako uvjek ides od najgorega, ne mozes se nikada, nicemu radovati. Jebo takav zivot
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Велика ствар је имати у клубу професионалце као што су Мореира и Клео. Сви смо знали да су у Партизан дошли, као сваки странац, због новца. Много су помогли нашем клубу, титуле су се ређале као на траци, поново се ушло у ЛШ, направљена сјајна стартна позиција за наставак првенства. Иако још увек нису отишли, хвала им на свему, ја сам задовољан што су били део црно-белог тима, што су дали велики допринос у писању историје нашег клуба. Волео бих да сваки странац који дође, остави такав траг.

Елем, убеђен сам да ће Клео отићи, желим му све најбоље, Гробари ће га памтити по добру - срећно мајсторе и хвала.
Ако, којим случајем остане, уф, не смем ни да замислим где би нам крај био.

Што се Мореире тиче, надам се да ће се вратити и да ће ова прашина лећи. Ако се врати, ући ће поново у први тим, нарочито ако Вукић не буде на нивоу који се од њега очекује, велики је радник и зналац, мајстор за наше услове. Ако оде, и њему желим сву срећу.
Бог нам дао што више таквих странаца па макар сви имали ту неку црту недисциплине као Др.Мо. Морам додати да донекле разумем његов потез иако мислим да му је неко дозволио да оде, да није самоиницијативно напустио клуб. Не знам како би се сви ми понашали да смо били у његовој ситуацији, шиканирани и малтретирани од управе клуба којем си дао огроман допринос у писању светле историје.

Што се тиче ових појачања, брзо ће се видети да ли су прави, желим им успех, да се из Партизана вину у орбиту, неће ни нама бити лоше иако мислим да је неозбиљно узимати играче на позајмицу да би се само завршило првенство. Партизан мора да размишља на дуже стазе, као што је то био случај са Моом, Диаром, Жуком ...
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
partizan.rs

Juče Vukić i Tagoe, danas Dominic Adiyiah. Lepo se „ispazario“ Partizan u ovom prelaznom roku i dosta pojačao svoje „prednje“ pozicije u timu.

Dominik Adiyiah (29.11.1989. – 172cm) je došao u Partizan kao pozajmljeni igrač Milana do kraja polusezone s opcijom otkupa ugovora i u tim statusu biće do leta 2011. Igra na mestu vođe navale, a u karijeri je dosad nastupao u sledećim klubovima:

2_adija.jpg


Mlađe selekcije

2000–2007 Feyenoord Academy

Seniorska karijera
2006–2007 Feyenoord
2007–2008 Heart of Lions
2008–2010 Fredrikstad 8 (0)
2010– Milan 0 (0)
2010–2011 → Reggina (pozajmica) 13 (1)

Reprezentacija Gane
2008–2009 Ghana U-20
2009– Ghana 8 (0)

3_adija.jpg


Proglašen je za otkrovenje lige Gane u sezoni 2007/08, a na svetskom prvenstvu za nigrača do 20 godina, bio je najbolji strelac i za to dobio zlatnu loptu od FIFA.
U Partizanu će nosti dres sa brojem 40 na leđima.

Promocija Dominic Adiyiah obavljena je "ekspresno", takoreći s' nogu, nakon obavljenih papiroloških formalnosti i medicinskih pregleda. Pravac aerodrom i - Antalija.

ako je tacno za otkup ugovora to je dobar potez, siguran sam da ce se decko dokazati...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
GANCI...Kaki su bre,posto se dobro poznaju iz reprezentacije ovo bi trebalo da bude ubitacan tandem.Iskreno ocekujem mnogo golova od njih,ali videcemo kako stoje sa formom u Antaliji i Dubaiju!
Inace Tagoe je pogresan izgovor prezimena Tagoea,izgovara se Tejgo...
54_2.jpg
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja sam ga gledao sa kolegama i slikao na sv prvenstvu za mlade.Ludilo igrac,ako bude igrao kao u reprezentaciji mi boljeg razaraca nismo imali u poslednjih 20 godina.Bez preterivanja,kada ga gledaš uživo to je UBICA .On je razorio i engleze i brazilce ,ma počistio celo prvenstvo.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.198
Ganci, Ganci, vi ste ovde stranci :D

Dobrodosli momci, sve najbolje. Da met'ete 20ak komata zajedno.

Ali kaki su rokeri......cnracki Motorhead. :)
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Dobrodosli ganci i dobrodosao Zvone! Gledam nesto ovog Adiju, ako je Boja bio 17'' Ovaj je 21'' :D

Zao mi je samo sto skoro uvek kad prodajemo nekog stranca koji nam je mnogo doneo to ispadne nekako ruzno. Videcemo sta ce biti i kako ce se uklopiti novajlije.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Dobrodoslica svo trojici...ali samim tim mislim da ovo znaci da Kleo napusta PFC...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top