Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Vojislav

    FK Partizan 2014/15

    Momci, ne grešite dušu prema Markoviću, danas je igrao iako je neposredno pre utakmice imao smrtni slučaj u porodici i posle meča je Lazović organizovao da ga njegov brat preveze kolima do Brusa. Toliko...
  2. Vojislav

    Superliga 2013

    No Pasaran! :tounge
  3. Vojislav

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Preteče me Pera...Potvrđujem za Latifa Čičića. Došao je iz kraljevačke Sloge 1968.
  4. Vojislav

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Evo imena, nadam se da nisam nekog omanuo :) Gore: Moca Vukotić, Stakić, Burčul, Milošević, Smileski Zoran. Dole: Živanović, Rajačić, Pejović, Ličanin, Lečić i Nadoveza. Mislim da je ova slika iz Zagreba jer su tih godina igrali finale kupa protiv Dinama.
  5. Vojislav

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Alo bre, bio sam na utakmici, pusti to što pišu ti knjiški moljci...
  6. Vojislav

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Jeste, to je gol iz sezone 1975/76, ali nije bio autogol Trifunovića, već ga je stavio Sima Nikolić. Na toj utakmici je oboren rekord stadiona Vojvodine, bilo je oko 25.00 ljudi, nije imala igla gde da padne. Mi smo tim golom Sime Nikolića izbili na prvo mesto, pošto su musavi u isto vreme...
  7. Vojislav

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Nisu ti to NEKi pričali, nego JA, bre! Možemo da osvojimo i Ligu šampiona, ali se to slavlje u Ljubljani i na Surčinu više nikad neće ponoviti, to tvrdim pod punom odgovornošću. Da bi vam bilo jasnije, reći ću vam da smo igrače izneli pravo iz aviona u uneli u autobus, svi smo prošli na pistu...
  8. Vojislav

    FK ĐurGarden 2011/12

    Drhtala 'dedi' ruka od uzbuđenja, pa sam ga umesto u žute, upisao u strelce :)
  9. Vojislav

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ugovoreno je 7 trening utakmica, a protivnici su: - 30.6.2012. NK Aluminij iz Kidričeva (igra se u Kidričevu od 18.00h); - 1.7.2012. SC Wiener Neudstadt (Austrija) – (igra se u Dravogradu od 17.00h); - 3.7.2012. FC Pollau (Austija) – (igra se od 18.00h – mesto naknadno) - 4.7.2012. FC...
  10. Vojislav

    Jelen Superliga 2011/12

    Samo jednom sam se zajebao kada sam Hajduku dao pehar Maršala Tita koji nikad nisu vratili, a ovaj ostaje sa sve korenjem za vjeki vjekov. Neka ovi što zvirkaju iza pendžera naprave drveni kao njihovi građanski partneri iz srpske Atine :oops:
  11. Vojislav

    Jelen Superliga 2011/12

    Dok ja budem sa Kežom, ti napiši nešto prigodno u svom stilu :D
  12. Vojislav

    Jelen Superliga 2011/12

    Ne vidim ni sebe od pića. Ako me uhapse večeras saobraćajci, donesite mi cigare u buksu :ziveli
  13. Vojislav

    Jelen Superliga 2011/12

    Toči profo! p.s. Onaj viski sto si doneo, popise braca iz kancelarije na eks:)
  14. Vojislav

    Jelen Superliga 2011/12

    TOOOOOOOO BRATEEEEEEEEE!
  15. Vojislav

    KK Partizan 2011/12

    Ispunila se želja većine koji su hteli da ode Aci Law. Od danas nije više naš igrač...
  16. Vojislav

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Kako ne bih mogao, to su za mene i moje pajtose bile godine patnji, a kad patiš, bolje pamtiš od radosti :D Istina je da smo sve derbije od onog 1962 (5:0) igrali tamo, a ta je odluka donešena po onome što je pisalo u novinama zbog toga što je njihov stadion veći, jer tada su svi derbiji bili...
  17. Vojislav

    FK ĐurGarden 2011/12

    I to jedino 'njihovo' dete Mijailović, je fudbalsku azbuku naučio kod nas kao klinac, ali se pokazalo da je netalentovan i 'pušten' je da ode u komšiluk. Da ne kažu posle da smo sebični. :D
  18. Vojislav

    ABA-liga 2011/12

    Ma sve je to ok, treba pogledati istini u oči, ali bez teških reči. Posle toliko radosti koje su nam priredili, nisu zaslužili da ih vređamo. Bar ja tako mislim, možda nisam u pravu.
  19. Vojislav

    ABA-liga 2011/12

    Nikad neću zaboraviti maj 1976. i 1:6 na JNA sa Hajdukom. Tada sam najviše voleo Partizan i bio najponosniji što navijam za njega. Ko razume, razumeo je, ko nije, ne mogu mu pomoći... EDIT: Hvala teta Zorka :D
  20. Vojislav

    ABA-liga 2011/12

    Čitam večeras šta je sve ovde napisano i potrudiću se da na svoj način pokušam da vam objasnim metaforčki kako ja na to gledam sa svojim 50-togodišnjim navijačkim stažom. Elem, ocu se rodi dete, on ga voli normalno, dete raste, super je, vaspitano, lepo i sve po redu na ponos roditelja...
Top