Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Najbitnija su 3 boda sa ovog meca, a sve ostalo ce se zaboraviti kad-tad!

Sad se lepo odmoriti i u derbiju uci maksimalno motivisano i pametno!
:napred Partizan
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
sto se tice lazovica ne znate vi jos nista.
pa on na treningu jebe sve zivo saigracima, a na utakmici da ne govorim.
takav je citave karijere i svi su se na to navikli

Dok ga neko ne sastavi kao na Tetrisu.. :wink: Sreca mu je sto je Skuletic dobar ko lebac, a mogao bi da ga nosi u zubima. Sve se plasim da se i vani ili u reprezentaciji kurcio kao sto to ovde radi. Ali ovde mozes kako hoces, i ovako igras za dzabe. Moze da dodje kad hoce, moze da ode kad hoce, pa zato i radi sta hoce. Sto bi rek'o DV, neko je Sasa Pavlovic a neko Danko Lazovic. Jeste da je nas, ali bi svakako bilo zanimljivo kada bi naletio na nekog sa slicnim mentalnim sklopom. Evo neka to bude u repstaciji, da ne narusava atmosferu u Partizanu.. :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kao klinac slušao sam priče o jednom našem velikom bivšem igraču, koji je znao lopte deliti kako su stari govorili "kao rukom", uvek sam zamišljao kako to izgleda i danas sam to video baš onako iz moje glave, prilikom centaršuta Vulićevića kod prvog gola. Centaršut za udžbenike, sa koliko osećaja i inteligencije izvedeno. Legenda koja je bila poznata po preciznim pasovima i centaršutevima je Vladica Kovačević, da ne bude zabune.

Što se same utakmice tiče, svima nam je jasno da smo više nego srećno došli do pobede, ostalo je kako se gleda na to po principu poluprazne i polupune čaše. I za jednu i za drugu varijantu ima dovoljno argumenata, da bi se prihvatilo kao legitimna teza. Ono što je meni lično najviše zasmetalo je to što nam protivnik nije pravio šanse iz nekih situacija gde mi jurimo rezultat, pa ostavljamo prostor za kontre, nego posle 2-0 za nas kada je trebalo rutinski privesti utakmicu kraju, i zato što se to dešavalo skoro isključivo iz prekida, iako udefanzivi imamo visoke igrače Ćirkovića, Stankovića, Ilića i Volkova. Prosto mi nepojmljivo da nas tako nadskaču u našem šesnaestercu gotovo pri svakom njihvom prekidu na našoj polovini.
Opet osvojili smo 7 od 7 što je za svaku pohvalu, i to većinu utakmicu smo dobili ubedljivo, pa s toga možda ne treba gledati ovoj pobedi u zube, ali opet bi nekako lakše prihvatio mučenje da ne možemo dati gol, nego da se panično i loše branimo u prekidima pri našem vođstvu, srce mi je preskakalo svaki put kada je Mladost trebala da izvede prekid pred našim golom.

Ostali detalji individualni i taktički jesu za raspravu, da li je trebao ovaj ili onaj igrač, ili kako smo trebali da igramo, ali ovakve stvari su nedopustive!

Da skupimo ranjene i povređene sa bojišta, pa da se pripremimo za nama najbitniji sudar, nadam se odmorni, čili i nabrijani:D kako i dolikuje igračima Partizana.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Hahahah al sam ispao glup u društvu! :D Ladno nisam znao za to. Kakav blam...
I bi @markic! :D

Nisam ni ja znao da to može :D
Pošto verujem da si pošten momak i da nisi klikno ranije, dođi na derbi i maš pivo pre ili još bolje posle tekme ;)

edit:
Ako im zabode i gol, plaćam ti koliko možeš da popiješ....pod uslovom da to nije gol za 1:4 :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Dobro, Bešiktaš ili bilo koja prvenstvena, tu sam ja uvek ;)
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Jao mani me tih udbaskih fora, pa kliknes na broj i vidis ko je glasao :D
Prodao si cast za jedno pice...

Ni ja nisam znao da to može. Heheheh, ajd da vidimo ko nam sabotira ankete .:wink:

Evidentno smo u padu forme. Srećom ,ide ova pauza ,te verujem da će se ekipa regenerisati do derbija.

Veliki naklon Marku za sve do sada. Sa ovakvim fudbalskim znalcima ,odigrati ovakvih 2 meseca je ogroman uspeh.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
ma sta mislili(a misljenja je ovde svakakvih), bilo je vraski tesko danas odigrati utakmicu nakon onog sto je bilo u tripolisu. los rezultat, povrede i umor su dosli po svoje, ali SRECA nas je pogledala,tako da sve ovo nije materijalizovalo gubitkom dva boda...a bilo je blizu, bas blizu.

sve pohvale skuleticu, lazovicu, b.ilicu i vulicevicu. zaista nije lako kad igras sa igracima koji su totalno van forme(grbic i volkov), kao i sa pokusajima fudbalera(voja, s. markovic, pantic). sa stankovicem da izguramo nekako do decembra, pa da se ljudski rastajemo. vujadinovic je koliko cujem vec nas.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
KRSTAJIC lazovic jeste blesav ali je dobrodusan covek.
uvek je davao novac sirotinji, a poslednjih meseci izdrzava nasu klincadiju koja je dosla iz teleoptika i nema za hleba.
moram jednu anegdotu koja se desila skoro.
na utakmici rad-partizan 0-4 sudio bojan nikolic, cadjenovic i kurcubic pomocnici, svi iz kg.
igralo se bez publike.
pre pocetka meca kaze jedan od sudija danku: danko nemoj sad psujes kao sto umes jer se sve cuje na televiziji jer nema publike.
kaze danko ok.
krece tekma, proslo par minuta, vice danko: ajde da ih skrcamo majke im ga nabijem.
nikoilic sa klupe psuje boga kod neke nase lose intervencije.
sudija vice aman ljudi cutite sve se cuje.
3-0 za nas, gnjatic zestoko faulira danka i jebe mu sve po spisku.
prilazi mu danko i kaze mu mrtav hladan: mnogo vas karamo, a ima jos dosta do kraja.
sudija umalo da ispusti pistaljku:D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
^
:buhaha:buhaha:buhaha

Ljudi, oladite malo sa Vovom. Shvatite da dva meseca igra povredjen, Marko ga prakticno moli jer ne moze da gleda malog Petrovica vise. Jednostavno nema vremena da potpuno izleci primicac, jer su utakmice sve vaznije. Prakticno ne trenira izmedju utakmica, samim tim gubi ono malo kondicije sto je imao, a onda su i greske sasvim normalne. I pola priprema je propustio, bukvalno se bori za vazduh.:?
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Nije ni prvi ni poslednji koji ce hraniti decu u FK ili KK. I Kapiten mora da izdrzava decu i voli da psuje, ali on se vise duri na sebe, protivnike i sudije. Ja bi (mozda) nekako "svario" to njegovo psovanje da on toliko odskace od svih u timu. Kad bih davao golove kao Skuletic i trcao kao Vulicevic, onda bi razumeo da mu tu i tamo pukne film sto mora da igra sa duducima. Ali mi smo u vecem problemu kada fale igraci poput Vulicevica, Drincica i Skuletica, tako da bi mogao nekad da stane na kocnicu i da se pribere. Imas 11 protivnickih igraca (naprimer ciganskih! :D ) i petoro sudija, udri na njih. Saigracima je dovoljno sto sami znaju da su u nekim segmentima hendikepirani! Ako ce vec da se duri, neka se istresava na nasim divnim klincima koji imaju "fensi" instagram profile.. Ne dam na Skuletu! :D

Nego reci ti nama neobavestenima, vidim da ove sudije poznajes u sitna crevca i dobre izvore imas u FSS i sudijskoj organizaciji: Ima li sanse da nam nekad ti sudis derbi? :D
 

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
Samo da konstatujem da Saša Marković u anketi ima jedan osvojen glas. Garant glava da je za njega glasao @markic.! :D Jel imam piće kao nagradu? :D

Momci, ne grešite dušu prema Markoviću, danas je igrao iako je neposredno pre utakmice imao smrtni slučaj u porodici i posle meča je Lazović organizovao da ga njegov brat preveze kolima do Brusa. Toliko...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
KRSTAJIC pa ja nisam sudija, ali kada bih sudio derbi slucajno bi u prolazu nabadao igrace cerge:D
inace odlicno znam osobu koja ce najverovatnije u blizoj buducnost suditi derbi:D
strog si prema lazovicu.
stvarno je veliki humanista, tj dobrotvor.
nije on duzan da izdrzava pola tima iako ima 10 milki na racunu.
psuje on i sebe, u poslednje vreme je dosta popravio trcanje.
skuletic sa dankom i bez danka nije isti skuletic.
mogu da zamislim kako ce 18 oktobra da redja ciganima sve po spisku.
a jos ako ih nadujemo, pa to ce onda da bude kvalitetan seks recnik.
jebace ih u zdrav mozak
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Momci, ne grešite dušu prema Markoviću, danas je igrao iako je neposredno pre utakmice imao smrtni slučaj u porodici i posle meča je Lazović organizovao da ga njegov brat preveze kolima do Brusa. Toliko...

Samo da se ogradim i kažem da nisam za njega glasao zato što sam trolovao nego sam zaista tako mislio. Ne znam koliko čitate forum, ali ovi frajerišto me sprdaju znaju od ranije da sam "slab" na njega pa koriste svaku priliku da me potkače :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
^
:buhaha:buhaha:buhaha

Ljudi, oladite malo sa Vovom. Shvatite da dva meseca igra povredjen, Marko ga prakticno moli jer ne moze da gleda malog Petrovica vise. Jednostavno nema vremena da potpuno izleci primicac, jer su utakmice sve vaznije. Prakticno ne trenira izmedju utakmica, samim tim gubi ono malo kondicije sto je imao, a onda su i greske sasvim normalne. I pola priprema je propustio, bukvalno se bori za vazduh.:?
Taj se rodio povredjen, kada je bio u fetus pozi drzao se za koleno.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
@inzinjer

Ja bih pre rekao da Skuletic bez Vulicevica ne bi bio isti :D , ali slazem se da i od Lazovica profitira. Naravno da nije zaduzen da bilo kome daje svoj novac, ali taj novac tim klincima ne duguju njegovi saigraci. Meni je samo krivo kada neko psuje igrace koji daju svoj maksimum. Grehota je psovati igrace kao sto su Brasanac, Skuletic, Vulicevic, Kapitena da ne spominjem.. Ali mislim da je dzabe lupetati o tome, neko je to ovde vec naveo na prethodnoj stranici, takve navike se ne mogu odstraniti u tim godinama, mogu samo da budu gore.. :D

Znaci znas buduceg sudiju koji ce suditi derbi. Nemoj samo da nam uvale neku Grobarcinu iz Cokota.. :šal
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
aahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
STOJANCE sve te jebalo za malo da prenumim.
stvarno kako nas je u derbiju jebo kad namesti cist gol smrdji, pa danas kad je gradio loptu, a onaj iz lucana mu uze i 100% sansa, a meni stade srce.
kleo sam ga narednih pola sata.
al opet kad se sve sabere manje je los od petrovica, onaj je tek rupa.


izmena ne brini KRSTAJICU taj sto ga ja znam je mnogo puta bio na severu na derbiju.
samo on ce to suditi posteno jer je takav covek, a plus zna da bih mu razbio picku:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top