Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ajranovic

    Brate, volim ja partizan, ali bre sto je mnogo mnogo je. Nemogu da sedim i da klimam glavom i da...

    Brate, volim ja partizan, ali bre sto je mnogo mnogo je. Nemogu da sedim i da klimam glavom i da pricam da je dobro kad svi vide da tu nesto ne stima i to ne z amalo nego bas mnogo. Vracam se na jedan post od pre mesec dva, i prici o carevom novom odelu. Ako znas pricu sve ti je jasno, ja...
  2. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Ja sam za svoje grehe na forumu placao poenima i banovima, licemerno je prozivati me za nesto za sta sam vec bio kaznjen u proslosti i za sta sam "odlezao svoje" Ovim postom se odjavljujem sa teme i sa foruma.
  3. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Nazovi strucnjak mi je smucio gledanje KKP prosle sezone totalno, ali totalno. Ove se na moju zalost nije nista promenilo. Pozdravljam vas sve, kad se nesto bude promenilo, pojavicu se i ja. Ovako ispada, da prozivam i mazem klub stalno, a realno nije bas tako i nije sve do mene. Zao mi je sto...
  4. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    A ko je doveo Vladu da bude prvi trener??
  5. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Poslednje upozorenje! PM pa raspravite. Drugo neko sa tak'om arhivom prekrsaja do sada, ne bi trebao da dize tenziju ovog tipa na forumu. NN G012 spusti loptu!
  6. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Pa ti komentaris navijanje, sta si ocekivo?? Da nas docekuju lebom i solju??? Da nam daju nevine devojke kao zrtvu??? Pricamo o KKP i igracima i nazovi nasoj igri, ako je tebi najveci utisak masa klinaca koja ubija vreme i frustacije na tribinama, onda nemamo o cemu da pricamo, jer od drveta ti...
  7. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Nisu nama napaljeni klinci (99% osnovna i srednja skola) dobili nas KKP, nego Muta sa svoji 12 igraca (tacnije 8). Nemoj da se lazemo, to nije lepo :banghead
  8. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Mi kao prvo, trenera nemamo. Drugo, igraci u rosteru, su za drugu ili trecu izmenu. TJ. fali nam prvih pet. (izuzmi macvana) Trece, dosta bre po difoltu sve kao pruzamo podrsku dok nam se muda ne otegnu. Jednoumlje nikad nije dobro donelo, pa nece i sad.
  9. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Jeli bre, a ko dovodi igrace u klub???????? Koliko ti je plejeva proletelo za godinu dana ?? I nijedan btw. nije bio za nas klub.
  10. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Ko god je ocekivao pobedu naseg kluba veceras ocigledno ne poznaje kosarku i totalno je zaslepljen crno belom bojom. Moja prognoza (u lokalnim krugovima) od + 20 za radnicki je bila i jeste totalno realna. A zasto je to tako, treba da se zapitaju dezurni branitelji lika i dela velikog strucnjaka.
  11. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    Ne bih da licitiram, ne dobijaju mi se poeni za rekla kazala i poslovicnu misterioznost Talicnog :) i njegov "zverinjak" :respect
  12. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    Mislim, budimo realni...koliko smo tanki mozda play i ne dodje, a Perkins je po mom skromnom misljenju top pay klasa za nas. Iskustveno govoreci, sto vece ime to slabije partije u KKP, zato sam ja za nekog crnju iz Mersina ili Tofasa :roll: Edit: March 29st, 2011, during game 3 of the series...
  13. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    Jede zivo meso da postane "ZVER" tek posle toga dolazi kod nas. Malo strpljenja, ziva junetina se malo duze vari :)
  14. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

  15. ajranovic

    ABA-liga 2011/12

    Par opservacija, na stranu pobeda, sastavljeno je jos u poluvremenu: 1. Mislim da je svima jasno da cak i "protiv Heliosa" nemoze da se igra bez prvog pleja. 2. Jaramaz trosi i svoje i nase vreme u KKP na datoj poziciji. 3. Ziheras ostaje ziheras (odnosi se na trenera) Naravoucenije...
  16. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    Evo da vidimo o kakvom se igracu radi: Napomena: EP je igrano 2010-te BTW, nas je unistio :) http://www.youtube.com/watch?v=4XHssDGOq38
  17. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    Jedno pitanje, sta je sa Cekovskim ili kako se bese zvao onaj mali ceh sto je kod nas u klubu. Znam da nije imao prava da igra za nas mladi tim do nove godine, ali vec duze ne vidim njegovo ime. Pogotovu sto je na toj poziciji sad marinkovic/bertrans.
  18. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    Bertans potpisao za Partizan Letonac se obavezao na vernost crno-belima do leta 2015. objavljeno danas u 12:03; autor: Vladan Tegeltija Ključni pojmovi: Davis Bertans, Partizan Krilo Davis Bertans (19 godina, 203 cm) potpisao je troipogodišnji ugovor sa Partizanom. Talentovani momak iz...
  19. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    bila je dobra fotka, to sam reko. nisam mogao da izdrzim.
  20. ajranovic

    KK Partizan 2011/12

    svi znamo ko je law, a ko je kecman. jednostavno dobar ugao slikanja koji me je ponukao na to. btw ja nisam klub pa mogu sebi da dozvolim ovako nesto.
Top