Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dusan80

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Daj Petruseva.
  2. dusan80

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Je l će stvarno da bude večeras nešto?
  3. dusan80

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Samo se malo sprdaju.
  4. dusan80

    FK Partizan 2019/20

    Ovo je crveni kao kuca.
  5. dusan80

    FK Partizan 2019/20

    Jug je uzeo sve karte za kavez da ne moze da se udje.Prodavali su karte za jug 200-250 din.
  6. dusan80

    FK Partizan 2019/20

    Mister je neopavana stoka.Tesko cemo mi da dobijemo.O Tituli ne treba ni razmisljati.Nije on dosao tek tako da mu nije obecano.Njemu je zvezda usputna stanica da se popuni biografija za neku Kataniju ,Bolonju...
  7. dusan80

    FK Partizan 2019/20

    Da li ima neko za danas visak kartu za istok (ako neko danas uopste i pomislja da ide na utakmicu )hahahah.
  8. dusan80

    FK Partizan 2017/18

    Jel se znaju imena tih igraca .
  9. dusan80

    KK Partizan 2016/17

    N O čemu bre vi pričate .U prvom minutu jurisaju,tuku te a u zadnjem pevaju zajedno.Sledeći put ceo pionir treba da prebiju i isteraju napolje.Ja sam znao da će tako biti.Ali sam očekivao minut ćutanja i juriš da se zaboravi do budućnosti.Ali me je debilna masa još jednom prevarila.
  10. dusan80

    FK Partizan 2016/17

    B Jel ima nekih informacija oko trenera.
  11. dusan80

    FK Partizan 2016/17

    Znači Nikolić nema nikakve šanse.Gazda ?
  12. dusan80

    Uprava i marketing

    Prošlo je 24 sata ,Nebojša iz Beograda dalje čuti.Svi znaju ,sve se vidi ,jedino Nebojša ne vidi .
  13. dusan80

    Dule Vujošević

    Zao mi samo sto onu nakazu i spodobu od farmera nije uhvatio i ugazio ga.Mamu li im jebem prostacku.
  14. dusan80

    KK Partizan 2012/13

    Meni je neverovatno da neko moze da optuzi Gordona sto trazi ono sto je posteno zaradio... Da li je moguce da niko ne pokrene pitanje nesposobnisti ljudi da nadju novac za isplatu plata.Uostalom da li je moguce da nema ni dinara ..Ruzno je sve ovo oko Gordona, ako je Vujosevic mislio od njega...
  15. dusan80

    KK Partizan 2012/13

    Kazu da veceras stize..
  16. dusan80

    FK Partizan 2012/13

    Sta sve ljudi pisu.....Nema nama spasa ni za hiljadu godina.Nisu oni krivi,mi smo govna.
  17. dusan80

    FK Partizan 2012/13

    E to je najlakse uraditi.Ostati kuci i cekati da mutavi umre.Svi na stadion i pljuvati smrada i upravu od prvog minuta.Makar to mozemo da uradimo.Da se cuje nas glas.
  18. dusan80

    FK Partizan 2012/13

    To je Sima bia.Gde li mu se zagubio pancir....A tu je i Adi kordinator.I njega ima ovih dana u novinama.
  19. dusan80

    ABA-liga 2012/13

    Sta kazes brate.Sutra za Zadar ,prekosutra za Siroki.E jadni smo mi .Nekada smo navijali samo za Partizan,a sad smo poceli i za druge.Sad ce konferencija.Sudije nja nja,Covic nja nja,Budzet,nesreca,neiskustvo nja nja..Poraz i istrosenost od FMP..Aj pre toga glavu na panj,pa nek nastavi da...
  20. dusan80

    ŽKK Partizan

    Izvestaj sa jucerasnje kup utakmice. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BKl0lFALy0A
Top