Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
pojedinci ovde su bas ogrizli u paranoju, i to ne deluje ni malo simpaticno, vec degutantno.

mozda niste videli, ima crveni lak, mora da je mutantkinja, na lomacu !!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
stavrno sramota, nikada ne moze da se opravdava stipanje sudije pogotovo ako si trener jedne INSTITUCIJE kakva je KK PARTIZAN i to bi trebao da zna jer ovde ne pije vodu da brani nase igrace ovo ono... stvarno pravi ciganski potez i treba ovaj covek koliko god nam bio drag da se kazni i to surovo,dosta je vise kadrova njega kako svima redom familiju ... to jednostavno ne moze,ma koliko veliki trener da je a veoma velik ne samo po gabartima vec po znaju,ali dzaba to kad na utakmici se ponasa ako ulicar i to treba da se sankcionise drasticno
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Šta pričaš bre ti? Trebao je da upadne i da šamara sudije nakon ona dva faula zbog kojih je Westermann isključen i zbog još milion sumnjivih odluka u tom periodu, kakve drastične sakcije kakvi bakrači? Sad smeta i to što čovek psuje? Ovo zaista postaje smešno..

Meni je inače puno srce kad Dule oplete po sudijama i protivnicima pa ponekad čak i našim igračima jer samo projektira ono što i ja radim i mislim.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.004
Reaction score
3.753
Локација
Ja da sam na njegovo mesto, nokautirao bih sudije. Si ti gledao meč, si video kakve lične greške su svirane Vestermanu? Hoćeš da kažeš da su zaslužene? 4. lična greška u napadu je smešna, to je bio klasičan teatralan pad nosatog Cvetkovića, takozvani "flopping". 30 sekundi kasnije svira mu se 5. lična greška u odbrani, nakon nabijanja nosatog Cvetkovića u Vestermanov stomak. Nisam stručnjak, ali mislim da je to bio faul u napadu. I šta, to je kao slučajno? Gamad jedna bezobrazna, za 30 sekundi su uspeli glavnog organizatora igre da nam izbace. Međutim, zajebali su se jako, jer je sledio fantastičan šou Gordivičijusa.

Tako da, kakva kazna, sankcija i ostali bakrači, čovek brani KK Partizan kao da mu je to majka. Treba mu dići spomenik kada ode jedan dan iz našeg Partizana. Za mene bio i ostao - legenda.

A ciganski potez, za pritvor, je bio od onog kvazi novinara koji se proslavio u rijalitima, kada je gađao loptom Vujoševića, i onda čak hteo i fizički da se obračuna sa njim. Najsmešnije u svemu tome je, što je kasnije izjavio da je slučajno pogodio Vujoševića u želji da doda loptu košarkašima. Treba da ga bude sramota majku li mu jebem cigansku. I mišljenja sam da smo ga trebali tužiti, ali nema veze, bitno je da smo dobili kompleksaške bolesnike.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Predpostgvljam da je sarkazam u pitanju?Ali si u pravu što se tiče toga da je dosta štipanja i psovanja,treba preći na dela i jebati im majku na svakom mestu!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.770
Reaction score
6.397
Ma da najbolje da pustimo da nas kradu, jebu i prave na budale... Sa GOVNIMA ne možeš drugačije jer ne razumeju kulturan rečnik. Da razumeju dali bi tehničku najpre FMPu zbog ulaska 6. igrača na teren. I Murinjo je gurao prst u uvi Vilanovi pa ne vidim da ga neko naziva huliganom.

A Duletu ovi novinari koji ovim skreću temu sa gađanja loptom one ciganske gnjide mogi samo da popuše kurac... Jeste da nismo cigani ali sa govnima ne možeš drugačije zato puna podrška za DV.

p.s ispljujte i Tošu malo pošto se i on provlači kroz blato zbog ,,pljuvanja'':banghead
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ja ovde ne govorim o sudjenju koje je bilo strasno i jeste da je 5 faul vestermana trebao da bude faul cvetkovica i dosta drugih odluka,ja govorim o tome da to nije nacin na koji treba da se brani partizan,a to sto neko uziva u njegovom psovanju to je tek strasno...
covek je ikona kluba i mnoga deca\navijaci se ugledaju na njega i to sto radi ma koliko to taj sudija zasluzio ili ne nije povod za stipanje i cimanje to je tako ciganski da je to strasno... moze to mnogo suptilnije da se uradi kako i dolikuje klubu nasih proporcija.
znam ja da sila boga ne moli,ali morate da shvatite da se nekad ne delovanjem ili mirnijim delovanjem moze mnogo vise postici,a da to sto je rekao sudiji mogao da ostavi za sebe i lepo smekerski da podnese zvanicu prijavu posle meca (iako od toga nema neke vajde) i samo da ih pecne na konferenciji,a da sudijama na terenu kaze malo lakse i lepse (iako to ne zasluzuju) i da se spasi tehnicke nama poena i novcane kazne,a na sve to bi razapeli limenku jos vise i jos gore i + covic bi kipeo jos vise ...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.770
Reaction score
6.397
Prijatelju, razumemo mi savršeno šta ti hoćeš da kažeš ali to u,,pije vodu'' u civilizovanim zemljama gde je drmanje koševa i bacanje mokraće odavno iskorenjeno... Dok ih Dule pecka na konferenciji i glumi finoću oteše nam lopovi sve što smo krvavo i mukotrpno stekli.

Kad te neko udari na ulici ti jer ideš da ga prijaviš u policiju ili se obračunaš sa barabom na licu mesta. Nema sa šljamom kompromisa i glumljenja gospode jer to su :pickaciganska
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Od te tehnicke, sudjenje se vratilo koliko toliko u normalu.
A Dule kada stipa sudija se presavije od bolova. Obicno hvatanje za majicu od koga se pravi cigansko spinovanje na forumu Partizana.

Onome kome smetaju psovke http://www.narodnopozoriste.rs/index.php?id=725

Postoje stvari koje se ne mogu reci i iskazati osim psovkama :wink:

Jadna deca mozes misliti :cry2
Osim sto nije bezbedno u Pioniru, sada i zli cika psuje.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Teško deci kada bilo čiji navijači zapevaju bilo koju pesmu sa psovkama, od sad ide samo: "All we are saying.. is give peace a chance.."
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Zao mi samo sto onu nakazu i spodobu od farmera nije uhvatio i ugazio ga.Mamu li im jebem prostacku.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
stavrno sramota, nikada ne moze da se opravdava stipanje sudije pogotovo ako si trener jedne INSTITUCIJE kakva je KK PARTIZAN i to bi trebao da zna jer ovde ne pije vodu da brani nase igrace ovo ono... stvarno pravi ciganski potez i treba ovaj covek koliko god nam bio drag da se kazni i to surovo,dosta je vise kadrova njega kako svima redom familiju ... to jednostavno ne moze,ma koliko veliki trener da je a veoma velik ne samo po gabartima vec po znaju,ali dzaba to kad na utakmici se ponasa ako ulicar i to treba da se sankcionise drasticno
Ako si navijac jedne institucije, ne bi smeo da imas tako cigansko ponasanje i da pljujes nekog koga ne bi smeo. Pun mi je bre vise kurac laznih moralista sto ne psuju nikad, sto su odrasli pod staklenim zvonom, sto kad ih neko vredja i krade, oni mu na kulturan nacin sugerisu da to nije ispravno. Bez zelje da vredjam, ali moram da te pitam. Jesi ti u Diznilendu odrastao?
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
uvek moze "lepo" pogotovo sa takvom sortom ljudi,jer njih vise pogadja kad neko ne reaguje kako oni ocekuju nego to sto je on uradio,a covek njegovog statuse i znanja moze to mnogo bolje da odradi.

znam ja zasto je on napravio tehnicku,ali to na ovu ekipu nema mnogo uticaja kao ranije na neke (izuzev sto ti kazes na sudije sto je ovde bilo bitno) posto smo usli u neki kontraritam,koji je spasio gordic... ne vezano samo za ovu tekmu vec i nekih ranijih tehnickih gresaka koje nisu dale pozitivnu iskru nasim igracima

@simke87

Prvo moje misljanje nije cigansko jer ja ovde ne vrsim nikave podvale,mutne radnje...
drugo ja ovde nikoga ne pljujem nego kritikujem sto se jasno razlikuje
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Од кад мој син гледа Вујошевића, не само да је почео да псује него се и угојио и почео да ћелави. Тако да Дуле да се доведе у ред и физички. Биомед и Ревитабион, да не би и остала деца почела да се гоје и ћелаве због њега. Кажу ми из суседног села и да је клинац почео да штипа другу децу, али ја им нешто не верујем, ипак се у том селу масовно баве скупљањем секундарних сировина.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
dule gospodin
ćoki seljak

okretao je bata ćoki telefone

nešto razmišljam, ćoki mu dodje kao šef na otpadima sekundarnih sirovina, dok ostali rade za njega od novinara, do menadžera. ćoki tatko na mafiju
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Од кад мој син гледа Вујошевића, не само да је почео да псује него се и угојио и почео да ћелави. Тако да Дуле да се доведе у ред и физички. Биомед и Ревитабион, да не би и остала деца почела да се гоје и ћелаве због њега. Кажу ми из суседног села и да је клинац почео да штипа другу децу, али ја им нешто не верујем, ипак се у том селу масовно баве скупљањем секундарних сировина.

:buhaha alal ti kurac, bas me nasmeja!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mi bi trebalo, mrtvi-ladni, da izađemo u javnost i kažemo, napišemo, saopštimo, kako god:

"Duško Vujošević ima i mora da ima posebna prava i privilegije koje ne sme da ima nijedan drugi trener na ovim prostorima. Minuli rad. Kraj bilo kakve diskusije na ovu temu."

I ĆAO, ZDRAVO, NEMA VIŠE!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.281
Reaction score
34.185
Локација
vaginamandibularia
Sudija se među plećke pipa
Bole leđa kada Dule štipa!
Bolno mesto ćoki mu masira
Pun je gepek kad Dule taksira!
Ni prekid ne pomaže kod stoke
Dule vadi na sudce utoke!
Džabe dripci u prvome redu
Takve Dule i dečica jedu!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Од кад мој син гледа Вујошевића, не само да је почео да псује него се и угојио и почео да ћелави. Тако да Дуле да се доведе у ред и физички. Биомед и Ревитабион, да не би и остала деца почела да се гоје и ћелаве због њега. Кажу ми из суседног села и да је клинац почео да штипа другу децу, али ја им нешто не верујем, ипак се у том селу масовно баве скупљањем секундарних сировина.

:respect
Затвори тему човек.
Само ми немој рећи да ти је мали не дај боже постао и сујетан и да не пушта своје другаре да буду креативни.:D
 
Top