Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ZORO

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iako sam sebi rekao da nikada vise necu ovde pisati moram na ovo da se osvrnem. U prvom poluvremenu u 3 napada za redom je isao pik na Kaminskog, sva tri puta je izasao. Prvi put lose i njegov kos. Drugi put izlazi ok a igrac koji je trebao da preuzme(mislim Andjusic) je zakasnio. Treci put je...
  2. ZORO

    FK Partizan 2023/24

    https://volimpartizan.rs/gledajte-direktno-fudbal-partizan-mladost-18h30min-linkovi-za-prenos-utakmice-157446/
  3. ZORO

    KK Partizan - transferi

    A u Blicu naslov: Bomba, Ledej slucajno otkrio ko dolazi na mesto pleja. Ja majmun se nalozim, kliknem a ono... nemam sumnje da će biti sjajan igrač i da će ga treneri uklopiti u tim - istakao je Ledej, koji je tako priznao da će Partizan uskoro dovesti plejmejkera, kao i da će u pitanju biti...
  4. ZORO

    Uprava i marketing

    Svako ko sebe smatra Grobarom a glasao je za sns nije nista bolji od govana iz rupe pocrkali dabogda
  5. ZORO

    FK Partizan 2022/23.

    Zato sto je to nadimak njegovog caleta
  6. ZORO

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Javio mi drug iz saveza
  7. ZORO

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zeljko se isto nesto ne oseca dobro ali je negativan bio na testiranju
  8. ZORO

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Danas bez Avrama, pozitivan danas na testiranju
  9. ZORO

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kakav merak piti Grobovacu svejedno kod ukusa na ispracaju godine koja u KKP menja mnogo toga
  10. ZORO

    Liga konferencija 2021/22.

    Da li danas moze u tiketlajnu da se uzmu karte? Na sajtu stoji do srede, na tel se ne javljaju
  11. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Glupo je da me nazivas ciganinom a da ne znas ni ko sam ni nista. Da li je u pravu Stanoje ili Suma zabole me bas, mene interesuje Partizan i njegovi rezultati. Ako su dobri teraj dalje, ako nisu zna se. Jbt, posle skoro 35 godina na stadionu me neko nazove ciganinom. Sve najbolje majstore...
  12. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Ne da bih mu oprostio nego bi ga u kurac ljubio.
  13. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Kakve teorije zavere ovde, izgleda vreme i istok da se deli na pola. Kenjamo 100 strana o Sumi i Stanoju, nema vise izgleda veze sto umiruca drolja radi sta hoce. Skinite se vise sa kurca (pardon dame) obojici, usmerite bes i nezadovoljstvo ka govnima koji su nas doveli do ovde. Ili bar neka...
  14. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Jebes mi sve, kakvi smo mi ovde tacno sve ovo i zasluzujemo
  15. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Lutkica se udala za velikog Grobara, covek je na svakoj utakmici, naravno istok.
  16. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Jebali vas vise obojica, ogadili ste topik i jedni i drugi. jos jedna kradja u derbiju. Prvaci nema sanse da budemo, radice opet var ako zatreba.
  17. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Slozicemo se da se ne slazemo, nema sanse da je ono faul. Da ne pricam kako i sta bi bilo da je obrnuta situacija.
  18. ZORO

    FK Partizan 2021/22.

    Ovo je samo da znamo sta nas ceka do kraja. 1:0,lepa kontrola utakmice, par sansi, ponisten CIST gol. Smradovi govnarski crno-crveni
  19. ZORO

    Uprava i marketing

    Pogodite ko je novi sportski direktor FKP? Ahahah,sprdnja jbt
  20. ZORO

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Odgledao sam drugo poluvreme, svaka cast momcima. Bazdar za klasu iznad drugih. Ima par stvari koje su bile bas lose- svaki vazdusni duel smo izgubili, odbrana danas jako losa, golman linijas(izgleda tm nase skole). U sredini igramo jak presing ali ako prodje lopta odmah je problem.
Top