Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Ja ovu veselu druzinu necu pratiti dok se ne pocisti uprava, ovaj “trener” i ostali amateri… U prevodu, ko zna kad cu ih ponovo pratiti, a pratim ih bukvalno od 1985… Ako su oni spremni da se dobrovoljno ponizavaju, ja necu da gubim svoje zivce… Eto tako.
  2. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Nek neko upali vatromet, da se raspadnemo sa stilom…
  3. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Gol Saldanje je demonstracija golgeterske perfekcije, ali ljudi ja se ne mogu nagledati naseg drugog gola… kakva majstorija Goha, Zahid i Kalulu hirurski precizno… vrtim ga evo 10 minuta…
  4. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Pu majku vam jebem smrdljivu cigansku! Bravo momci!!!
  5. Zeljko_S

    KK Partizan - uprava i marketing

    Znaš kako, samo ako nadju nešto materijalno i krupno, oni mogu da mašu sa tim. Ako nadju neke sitnice (a toga svuda ima), mislim da i najveci slijepci medju njima neće biti impresionirani. Računam da klub može da se odbrani od krupnih podmetačina. Na kraju, to bi značilo i krivičnu odgovornost...
  6. Zeljko_S

    Kup Radivoj Korać 2024

    Slucajno je zaboravio da pomene da ta ista drzava koja ispasta zbog finansiranja klubova ne dozvoljava tim istim klubovima da se privatizuju jer onda nema upravnih o(d)bora, nema pranja para, skidanja miliona, kontrole navijaca… Jbg, moraju se sabotirati razgovori za A licencu. Ko stoji iza ovog...
  7. Zeljko_S

    Kup Radivoj Korać 2024

    Dajte joj da bude moderator da ne mora da izigrava drukaru. Sto se utakmice tice, duel dvije prosjecne ekipe i ozbiljno divlja kosarka.
  8. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    3 blatnjava boda, mogu biti zlata vrijedna. Bravo momci!
  9. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    A i ovo do sad sto smo uradili je sve bilo na individualni kvalitet par igraca… igre bez. Ne moze se tako daleko stici…
  10. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Previse se ovdje romantizuju stvari. Razumijem ja da je to sastavni dio navijacke kulture (koja se na kraju zasniva na emociji) ali vodi porijeklo iz sada vec davnih vremena, kada su igraci radili cak i neke sporedne poslove da bi prezivjeli, a svakako nisu mogli da se nadaju da ce za vrijeme...
  11. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Ljudi moji sta je ovo????
  12. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj se veceras konacno legitimisao, kapa dolje!
  13. Zeljko_S

    Letnji prelazni rok 2023

    Jebite se, ja pomislih neko potpisao…
  14. Zeljko_S

    FK Partizan 2023/24

    Dajte ovim momcima nekog boljeg trenera…
  15. Zeljko_S

    Liga Konferencije 2023/24

    Kad se sjetim kako smo se nekad stresirali zbog Djure mutavog… eh… Partizan je u medjuvremenu spao na klub u kojem je jedan Antic standardni prvotimac. U kojem trener trazi da mu dovedu jednog Antica ili nema nista protiv da mu dovedu jednog Antica (jedno od to dvoje je istina). U kojem jednom...
  16. Zeljko_S

    Letnji prelazni rok 2023

    Realno, i kad se vrate bolje mu je da se pravi bolestan, ili gluv ili tako nesto.
  17. Zeljko_S

    Liga Konferencije 2023/24

    Nisam gledao (opravdano), al nisam (gle cuda) ni iznenadjen.
  18. Zeljko_S

    Liga Konferencije 2023/24

    Kakvog golmana smo mi dobili… Duljaj: “nama fale igraci, a da li mene to neko cuje ili ne cuje, ja ne znam!” Naklon!
  19. Zeljko_S

    Liga Konferencije 2023/24

    Sabah eeeeej, since 2016. Jebem ti klub u kojem igra Danilo Daca Pantic.
  20. Zeljko_S

    Сабах 0:0 Партизан, играч утакмице

    Da ne bi golmana, moglo je ovo biti jedno od jacih brukanja…
Top