Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Али штопер у лику Саничанина који из три покушаја са 20 метара од свог гола не може испуцати лопту преко центра је нешто што у животу нисам гледао ни по овом сељачком фудбалу у Републици Српској.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
zlezda&srbija ne sme da stane samo napreDNO :angry-smiley-002:

Seme se zatrlo svakom ko namerno ošteti Partizan, a i onom koji sabotira!

I svako ko sutra zaokruzi stranku psihopatskog pedera i njegove satelite, a smeta se bar za simpatizer Partizana ne jedna nego obe ruke da mu se osuse.

Jebe nas sve konstantno u mozak 10+ godina pa mamu vam jebem kakvi i da ste pacenjici, idioti ili da imate neku licnu korist od njega recicete dosta je bilo.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.156
Локација
Pozega
Hahaha...svaki gol nam se proverava("varuje")...ovo je ko zna koji poništen...e jade jadne...I još veći inat i još veća odanost.
Opstaće PARTIZAN, a ja ću pričati o ovome unucima.
Molim Vas, igrači, ako čita neko ovo, prebijte ih u derbiju, igrajte za sebe i za nas.
P.S. prva kritika treneru, moja lično:
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.125
Reaction score
14.682
Локација
Kipar
Kriviti Sanicanina za ovu bruku je pucanj u prazno kao I zalopojke da nemamo 11 igraca. Ovakvu boraniju bi trebali da bijemo sa 5 igraca. Ovde se zaboravlja da smo se provlacili u nekoliko utakmica protiv ekipa iz srBskog mulja koje cak I ne igraju Evropu a videli smo kako su se proveli u Evropi ovi sto je igraju.
Sa ovom upravom bolje nam biti nece a nas maksimum ce biti Duljaj I Nadj I sreta steta protiv kandidat za predsednika. A zna se ko je postavio ove stetocine I rasturio klub. Zato sutra olovke u ruke I glasajte za pravu opoziciju.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.156
Локација
Pozega
...Stavio si Meniga u tim ????
Izvukao ga u 28' ??? Znači Tvoja greška.
Pa počni jednom sa Saldanom + Nikolićem u p.m. bre ???
Dalje: koliko god je Saničanin kriv, toliko si i Ti. Ti si ga stavio opet u tim, posle Niša.
I glavno: zašto se igra na terenu raspala preko noći ? tsc, sindjelić, niš, sad kg ???
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.879
Локација
Beograd
Kvota da ce Slinicanin,napraviti penal u derbiju, u 90 minutu,ako budemo vodili je 1.01
On ako bude igrao u derbiju ciganima uopšte neće biti potreban penal u 90-om minutu...
Ko stavi njega u postavu je saboter i ništa drugo! Ma i protiv Imt-a da ga stavi u postavu je sns saboter i ne može me uveriti u suprotno!!!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
17.12. oko 22h će se znati mnogo o budućnosti i pogledu Srba i nas ostalih Grobara na stvari koje su se desile.
Da li dobija čisti interes ili ljudi ipak imaju nešto u glavi.
Posle toga ako sve ostane isto, mislim da ćemo dobiti još bitan procenat onih koji se osjećaju poraženo kao mi kad vidimo šta nam se dešava sa fudbalskim klubom. Tada možemo bojkotovati sve iaonako će biti svejedno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
...Stavio si Meniga u tim ????
Izvukao ga u 28' ??? Znači Tvoja greška.
Pa počni jednom sa Saldanom + Nikolićem u p.m. bre ???
Dalje: koliko god je Saničanin kriv, toliko si i Ti. Ti si ga stavio opet u tim, posle Niša.
I glavno: zašto se igra na terenu raspala preko noći ? tsc, sindjelić, niš, sad kg ???
Sve si rekao. Ne daj bože da Taki i Saldanja krenu od starta. No to sad više nije važno, sjebao si sve u 3 kola kao i na proleće

Ja na derbi idem, ne pada mi napamet da mi vašljivi cigani vršljaju po svetinji…
 
Top