Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. nidzapa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    http://utakmice.net/uzivokosarka/
  2. nidzapa

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Racunao, crni su, pa se ne vidi .:banghead::banghead::banghead: Dobrodoslica Traoreu. Pa da preore teren kako dolikuje.
  3. nidzapa

    Liga Evrope 2019/2020

    Govno sudijsko smrdljivo. Pleme mu jbm cigansko.
  4. nidzapa

    FK Partizan 2019/20

    Bilo bi uvreda da kazem, stoka, jer je stoka korisna, to su nevidjena govna, vec vidjeno koliko puta. Ista govna su bacala baklje i kad smo protiv cigana jurili rezultat, bili u naletu... I da se najebem mile majke upravi za napadaca. Pleme im jebem, niste morali nikoga ni da dovodite...
  5. nidzapa

    FK Partizan 2017/18

    Samo da se nacestitam sudiji.. Sve mu jebem zivo i mrtvo po spisku.
  6. nidzapa

    Radio Mileva 2015

    Diarra je spustio... EDIT: Darinho me pretece. Vitez Koji sve najbolje u Turskoj i da ga povrede zaobidju i bude standardan tamo. Hvala mu za gol protiv :pickaciganska
  7. nidzapa

    Uprava i marketing

    Za mene je do daljeg ovaj klub mrtav. SVE VAM JEBEM MRTVO CIGANSKO. MAMU VAM JEBEM LOPOVSKU CIGANSKU. Tomicu i Ciro odjebite. Gotivio sam ih obojicu. E sad mi se gade. I DA DODJE MATERACI SVRSICEMO JOJ PO FACI. ZEKO LOPOVEEE.:puke:puke Neko rece ili ce od nas napraviti zapadnoevropski...
  8. nidzapa

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    Mene brine ovo sto je Lomic rekao, da jos nisu poceli konkretni razgovori. Znaci covek nam na tacni, a ovi nista.:banghead Pa sta i ako ne ode Volkov, jel problem da imamo dva igraca istog profila na jednoj poziciji? Mi da smo ozbiljan klub, kao sto nismo, imali bi na svakoj poziciji po dva...
  9. nidzapa

    FK Partizan - sezona 2013/14

    I jesu posle meca nastale slike. Napisao sam gore, tj. iznad slika. Steta sto nije i Nikolica slikao kako se smeje... I on se smejao takodje.:puke
  10. nidzapa

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Od jednog druga iz Krusevca. Posle utakmice sa Napretkom. :puke:puke:puke
  11. nidzapa

    Uprava i marketing

    U januaru ste rekli, lova u aprilu... A na leto ce se pricati, nova uprava na zimu... :D :banghead Posto se isto tako pricalo i za mart posle izbora i da ne nabrajam sve najave.. I na kraju nista.:cry:
  12. nidzapa

    Uprava i marketing

    :puke Gle, kako ima glavu kao vepar. Mrs mamu ti jebem odvratnu.
  13. nidzapa

    KK Partizan - sezona 2013/14

    AAAA, SRCKA, Jebem ti lebac, kad nisam pao dole, kad je ovaj sutirao za tri. E pa sve se vraca, sve se placa. :clap :pfc: Jbte jos drhtim, nek me neko ustine da se probudim.:eek:
  14. nidzapa

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Samo da se najebem sudijama, sve zivo i mrtvo. Jebem li vam sve zensko, a narocito ovom govedu sa prasecom glavom.(ovom sto je postavljena slika)
  15. nidzapa

    Liga Evrope 2013/14

    Znas kad takvu kontru izvedemo? Nikad. Taj tadasnji tim bi danasnji sastav napunio 10-0.
  16. nidzapa

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Pa posle i njega da najurimo, motikom. :D
  17. nidzapa

    Uprava i marketing

    Mislis jede burek normalno? Jebem im sve zensko, obojici.
  18. nidzapa

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Da Bog da branio kao bivsi nosilac tog broja. :D Krivo mi sto ode Stojke, sve mu najbolje zelim, a takodje i nasem novom golmanu.
  19. nidzapa

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ne bi mu dao ni 500 000. Pa za te pare tri puta bolji mogu da se nadju dvojica!
  20. nidzapa

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Za kuknjavu samo ovo.:prekrsti:roll: Pa on ima da trci za trojicu. Kada vidimo koliko se kapiten trosi u defanzivi, ovo bi bilo taman, da ne mora da se vraca pozadi. A i bio bi povratnik kojeg ne bi smo morali da rehabilitujemo.
Top