Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Štoper, štoper, štoper...Vest, Krstajić...štoper, štoper, štoper...treba nam mator (iskusan) štoper...treba nam kao hleb nasušni...
...Ako se koncepcija Marka Nikolica u narednoj sezoni zasniva na osovini Drincic-Ilic u veznom redu, bojim se da smo u ozbiljnom problemu.

Najavljeni dolasci Lomica i Alivodica donece nam znacajan pomak na bocnim pozicijama, ali se bojim da ce to biti nedovoljno...
Poenta je da Saša Ilić u ovim godinama ne može više da odradi rudarski posao po boku, ono što je radio recimo 2010, 2011, 2012...

Ali, Saša i dan-danas, u ovom izuzetno poznim igračkim godinama, može sa dva-tri genijalna poteza (pasa) iz sredine terena totalno da izmeni tok jedne utakmice, da ga okrene skroz na našu vodenicu...

Ali, ako se opredelimo za to, a očigledno je da Marko računa upravo na ovako nešto, moramo u sredini imati više "kerova", a ne samo Drinčića. Imali smo ranije naprimer Nađa + Duljaja, setite se šta nam je to donosilo i donelo u ofanzivnom veznom redu...

Sve u svemu, apsolutno podržavam dolazak Alivodića, a naravno i Lomića. Dođu li obojica - oni su odlična pojačanja i za Evropu, a o domaćim njivama da ne govorimo.
...Nikolic bolje od mene zna sta mu i gde treba, a zreb za drugo kolo kvalifikacija za LS i termin zreba za trece fino mu otvara karte u smislu terminiranja eventualnih resenja.
Upravo tako. Žreb je jednostavno bio fenomenalan za nas i za našu trenutnu situaciju. Danas je 26. juni, a mi prvu ozbiljniju takmičarsku utakmicu imamo za više od mesec dana. Sjajno.
...Једини је проблем што ми долазак Аливодића слути на скору продају Андрије Живковића...
Ima smisla tako razmišljati, s tim što će Andrija sasvim sigurno ostati celu sezonu 2014/15 u Partizanu. Neće sigurno otići ranije. Dakle u narednoj sezoni bi, dolaskom Alivodića, imali 2 odlična igrača i rešenja napred na desnom boku. Dodamo li tome činjenicu da imamo i sjajnog desnog beka - zaista bi mogli (i morali) biti zadovoljni našom desnom stranom.
...А што се тиче плејмејкера, он нам је као `леба потребан још од одласка Мореире, али то је већ дуга и узалудна прича.
Neće Marko sada dobiti plej mejkera i zbog toga je jednostavno prinuđen da koristi Sašu Ilića što je više moguće. To opet znači da mora što-šta da prilagođava Saši, odnosno njegovim godinama. Gore sam malo pisao o tome.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja se samo nadam da necemo propustiti priliku da potpisemo Lomica, mada ce mozda predstavljati mali problem to sto Volkova ne mozemo da uvaljamo . Sto se tice stopera mislim da je Marko kad god je pricao o pojacanjima pricao da nam je potreban stoper tako da verujem da cemo dovesti nekoga, ko ce to biti videcemo...vrlo je moguce da i Tubica dovedemo.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji ladno u ovakvoj sit kazu da su protiv pojacanja iz jsl...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca
www.novosti.rs


Alivodić: Između mene i Partizana nema prepreka, čekam dogovor klubova


DLS - Z. IVKOVIĆ | 26. jun 2014. 09:35 | Komentara: 0
Bio bih srećan da se što pre sve to reši, ali to nije do mene pošto sam još vezan ugovorom za Vojvodinu i oni se najviše pitaju – kaže iskusni fudbaler



Enver Alivodić foto: Arhiva VN


Partizan će do polaska u Sloveniju na udarnu fazu priprema angažovati dva ili tri fudbalera, a prvi među njima je krilo Vojvodine Enver Alivodić, koji bi u toku današnjeg dana trebalo da se priključi crno-belima, saznaje „Sport”.


Sjajni vezista je uspešno sarađivao sa trenerom Markom Nikolićem u Novom Sadu i još pre nekoliko meseci je u Humskoj apostrofiran kao jedan od prioriteta u letnjem prelaznom roku.
Pregovori dva kluba su u završnoj fazi, trajali su i u toku jučerašnjeg dana, pre svega oko visine obeštećenja. Prepreka, ipak, nije bila nepremostiva, tim pre što i sam fudbaler želi da obuče crno-beli dres.
- Priča između Partizana i mene, više i nije neka tajna, ali još nema ništa konkretno da se kaže, dok se, naravno, ne stavi potpis na hartiju. Možda će biti već danas, možda za dan, dva, teško je predvideti događaje u prelaznom roku - potvrđuje i Enver Alivodić između redova da je transfer u završnoj fazi. - Bio bih srećan da se što pre sve to reši, ali to nije do mene, jer verovatno klubovi razgovaraju, pošto sam još vezan ugovorom za Vojvodinu i oni se najviše pitaju.
Dakle između Partizana i vas ne postoji nikakva prepreka u dogovoru?
- Ne, između Partizana i mene nema problema, jednostavno se čeka rasplet između klubova. U tom slučaju fudbaler može samo da čeka, ništa drugo.
Trener Marko Nikolić je imao ideju da vas ponovo spoji sa Miroslavom Vulićevićem, sa kojim ste u Vojvodini činili jedan od najboljih tandema u Superligi po desnoj strani.
- Vulićević i ja smo iznad svega veliki prijatelji i uvek je lepo čuti neku lepu reč od njega. Čak smo i rođeni blizu jedan drugoga, Vule u Raškoj, ja u Novom Pazaru. Nekako smo sudbinski povezani, ali i fudbalski. Sjajno smo sarađivali u Vojvodini, zajedno sa trenerom Markom Nikolićem, koga izuzetno cenim. Ali, hajde da ne prejudiciramo događaje, neka sve ide svojim tokom - zaključuje za "Sport" Enver Alivodić.


VULIĆEVIĆ: JEDVA ČEKAM DA ENVER DOĐE
Oduševljen dolaskom Alivodića je i reprezentativni desni bek Miroslav Vulićević.
- Radujem se tome, jer se radi o izuzetnom igraču i momku. Jedva čekam da se pregovori okončaju i da nam se Enver priključi. Videli ste i sami kako je igrao u proteklom periodu, kako protiv Partizana, tako i protiv ostalih ekipa u ligi, bio je lider u Vojvodini, neko ko donosi prevagu i smatram ga jednim od najzaslužnijih što su Novosađani osvojili pehar u Kupu Srbije. Alivodić će biti veliko pojačanje za Partizan - rekao je Vulićević.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Enver je ratnik na terenu kao i Drinčić, uvek će da vuče, da kida, nama takvih uvek treba. A ne ovi klinci od 40 kila što se jedva bore sa vetrom, a ne sa Tunovim gromadama.

Štoper pod hitno! Bez napadača bi i mogli preživeti. Lomić da potpiše naravno.
I voleo bih barem jednom da vidim Volkova na levom krilu.

Znači desno Vulićević-Alivodić, levo Lomić-Volkov, sredina Drinčić-Ilić, Danko kao polušpic i Škuletić ili Fofana kao egzekutori. Sa Trajkovićem i iskusnim štoperom, na golu Lukač, to je jedna jako iskusna i čvrsta ekipa, koja može da prođe Bugare, Rumune, Kiprane i slične. U drugom poluvremenu ulaze brzi klinci Pantić i Živković i Luka, koji brzinom lome umornog protivnika.

Ovo bi bilo nešto najozbiljnije još od one LŠ sezone sa Stanojem.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
O tome i ja pričam - ako hoćemo da uradimo nešto nama treba prosjek godina biti oko 30 a kilograma oko 80.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
http://www.zurnal.rs/2014/06/26/duric-protiv-vise-stranaca-imamo-mi-i-puno-nasih-bisera/index.html

Ђурић против више странаца: Имамо ми и пуно наших бисерa

Ево га господин који плени појавом, а свака му је ка у Његоша!!! Пуно наших бисера је изборило Европу јел тако? И Лигу Шампиона оба пута?

А да није то због тога што ти се не дају паре за странце, него би све што може да се ишчупа из Телепотика?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Lomić: Mnogo sam bliži dresu Partizana nego pre odlaska na Zlatibor

Valjda ne treba da se ponavljam i govorim koliko mi Partizan znači i da ne postoji nikakav problem, štaviše, sve je sjajno – ističe levi bek

sp-lomic_620x0.jpg


Ljubav Marka Lomića i Partizana je obostrana i tu ne postoji nikakva dilema, niti je ikada postojala. Levi bek je, iako je mogao da bira ponude, odlučio da novu sezonu počne u klubu u kome se afirmisao, a da li će crno-beli izdržati „udare” zainteresovanih i uspeti da zadrže kapitalno pojačanje, biće jasnije u narednih sedam dana, što potvrđuje i sam Lomić.

Defanzivac putuje i na drugi deo priprema ekipe u Sloveniju i sve je još uvek otvoreno.

- Mogu samo da potvrdim da sam posle priprema na Zlatiboru mnogo bliže dresu Partizana nego ranije, ali nismo još obavili konkretan razgovor. Verovatno će se to dogoditi u Sloveniju, gde sigurno putujem sa ekipom – kaže za “Sport” Marko Lomić. - Valjda ne treba da se ponavljam i govorim koliko mi Partizan znači i da ne postoji nikakav problem, štaviše, sve je sjajno.

Kakav utisak ste stekli o ekipi, radu sa trenerom Markom Nikolićem?

- Kada je atmosfera tako dobra, kakva vlada u ekipi Partizana, onda utisak može da bude samo izuzetan. Sve je na visokom nivou, tim satkan od iskusnih igrača i mladih talenata, što je baza za ostvarenje ciljeva i sjajan čovek i stručnjak Marko Nikolić, koji sve to drži pod kontrolom. Uživam u svakom danu i treningu, zahvalan što mi je klub izašao u susret.

Kako ocenjujete žreb za Ligu šampiona, kolike su Partizanove šanse?

- Uveren sam da je Partizan apsolutni favorit, bilo da mu dođe tim sa Gibraltara ili Farskih Ostrva, iako ne treba nikada pričati unapred. Imamo potreban kvalitet ako ne za najjače takmičenje, onda sigurno za grupnu fazu Lige Evrope, samo treba biti istrajan u radu i fokusiran na krajnji cilj. Pošto sam upoznao igrače i trenera Nikolića, ne mogu da se otmem utisku da oni ispod maksimuma ne mogu i da će biti sve u najboljem redu u kvalifikacijama i da ćemo se obreti u jednom od takmičenja u Evropi - zaključio je Marko Lomić, koji je u sredu propustio trening iz privatnih razloga.

( Novosti )
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dragance a na kakve bisere mislis ,jel ko ona dijabola radonjcic mislim da je bio,ili ko "necu sad da igram ne daje mi otac"pantic, p.....m se na takve bisere. Ens brate vidim da si se javio na temi gde smo SHAMPIONI.Ziv bio brate:ziveli
 
Последња измена:

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
Mene brine ovo sto je Lomic rekao, da jos nisu poceli konkretni razgovori. Znaci covek nam na tacni, a ovi nista.:banghead

Pa sta i ako ne ode Volkov, jel problem da imamo dva igraca istog profila na jednoj poziciji? Mi da smo ozbiljan klub, kao sto nismo, imali bi na svakoj poziciji po dva igraca podjednaka po kvalitetu. Ako ne podjednaka, bar taj drugi bude pristojna zamena, kad ovaj popije kartone ili ne daj Boze povredu...:banghead
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Ево га господин који плени појавом, а свака му је ка у Његоша!!! Пуно наших бисера је изборило Европу јел тако? И Лигу Шампиона оба пута?

А да није то због тога што ти се не дају паре за странце, него би све што може да се ишчупа из Телепотика?

Ма јок, него нема ко да му доведе странца и каже "овај игра овде" као што му је радио мали Марко Мишковић. Од тих "бисера" из школе живе мутавко, ролекс и остала багра, а и ФК Партизан некако преживљава од онога што банда не успе да покупи.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
pih

Nista od Lomica .potpisuje za Mordoviju za dan dva.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не брините, није то ништа страшно, Ђура увек има неког на позицији бека, па макар се тај звао и Радиша!!! :puke
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo bi bilo bas lose po nas. Samo otkud sad opet Rusija i to neka Mordovija? Zar ne rece i sam Lomic da mu se ne ostaje tamo i da je zeleo da se vrati u Srbiju i nas Partizan... Ali eto ti ga sad, ako je ovo tacno sto pise b92 jer su jedino oni ovo objavili.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja sam ovde odavno pisao da od lomica nema nista.
on je i dalje suvise dobar igrac da bi igrao po nasim njivama za neku sicu od para.
u rusiji ce da zabode 500 soma bez problema
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Da li je jebeno moguce :banghead Skenjao sam se nacisto, bio sam ubedjen da potpisuje za nas :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top