Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Daj Bože da se vrati igrač zbog kojeg sam zavoleo broj 4 i za kog sam mislio da je Slovenac kad sam imao 8-9 godina :D
Može Duljaj i na desnog beka da popuni... lego bi nam odlično.
Srećno Loli u daljoj karijeri, pa da se vrati opet.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Moze Duki...veliki car i Partizanovac. u njegovu spremu ne sumnjam, veliki radnik i profesionalac (a i posten, ako ne moze nece sigurno da na silu forsira) koji ce i kad zavrsi karijeru biti u boljoj formi nego Lola sto je sad u najboljim godinama.

jedino sto ce nam trebati jos jedan z.v., neki malo visi.


i u nasoj kaljuga ligi ima bar nekoliko boljih igraca nego Pajovic.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Obradova me ova vest za Duljaja,kako bi lego ko budali samar,a i sa svoje 34 godine sigurno je duplo spremniji od Lole Smiljanjica...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dajte Duljaja pa prodajte ostatak ekipe :D
On i Gatuzo idoli mog detinjstva :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ja ne znam ko moze da sumnja u Duljaja kad je trcanje u pitanju :D 100% sam siguran da moze da trci vise od bilo kog naseg veznog igraca. Nije Zidan slucajno rekao da nije imao boljeg cuvara. Jeste u godinama ali jednom trkac uvek trkac :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ukoliko dovedu Dukija, to može da znači samo jedno - rasprodaja svega živoga. Jer, bez obzira na njegove godine, on i dalje može da mazne još 1 solidan dvogodišnji ugovor preko. Dakle, ako su spremni da ga plate, a ja u to sumnjam, prethodno će sve na doboš. Naravno, dolazi u obzir i druga varijanta, a to je njegova želja da se vrati u FKP i završi tu karijeru, igra za daleko manju kintu nego preko. Ipak, uz svo poštovanje prema njemu i njegovoj veličini, mislim da su takvi slučajevi sve ređi, skoro nemogući. Daj Bože da grešim...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Trenutni bilans prelaznog roka:

Odlasci:
- Smiljanić (Genečerbirligi - istekao mu ugovor)
- Pajović (vraća se sa pozajmice u Šerif)

Pošto još uvek nismo uzeli ni dinar od ''prodaje'', očekuje se nastavak rasprodaje.

Kad se uzme u obzir brzina kojom je Lola potpisao za Turke, jasno je da je ovaj transfer ranije dogovoren.
A jajare iz Uprave mogu nekog drugog da lažu o produženju ugovora. :kur
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Pa ponavlja se stalno ista prica....umesto da jacamo mi slabimo pred svake kvalifikacije pa se pojacamo sa "slobodni nece ih niko" igracima dva dana pred sam pocetak...sto nas lopurde sve ne iznenade tj. zaprepaste pa ne prodaju najbolje igrace bar do zime...ah da...ne pitaju se oni nista..nekom je zaFALJilo para...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Po meni je Duljaj odlican izbor,ne znam cemu kuknjava sad.
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Fenomenalan !! Samo da se to realizuje. Bez obzira na godine, čovek vredi zlata, pogotovo smatram da u Partizanu može odigrati sa 120 % mogućnosti.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ipak, uz svo poštovanje prema njemu i njegovoj veličini, mislim da su takvi slučajevi sve ređi, skoro nemogući. Daj Bože da grešim...
Gresis, sigurno Duljaj nece traziti kao sto bi trazio od Sevostopolja ili nekog drugog kluba.Decko je grobar i zivi za Partizan i tu zeli da zavrsi karijeru..
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Objasnio je Krle jednom to oko trčanja, čini mi se. Iskusan igrač jednostavno ume.

Duljaj bi nam sad lego kao Buskets lično. Ako ima šanse, odma potpisujte, istog momenta.

Kakva bi to kičma bila jebo te sunac.. Stojke Ivan Duki Sale Mitar.. ne bi nas omelo ni pet Miljkovića. :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.458
Локација
.
Одлична ствар је повратак Дуљаја ако се реализује. Он је играч који својим залагањем вуче целу екипу, неће моћи да се зајебавају и шетају по терену. Мора још један дефанзивније оријентисан везњак да се доведе, сад против Спартака су нам играли Јојић и Лола те централне везњаке и ту је била највећа рупа.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Daj Bože da dođe Duljaj! Siguran sam da bi ovoj mladoj ekipi mnogo značilo njegovo iskustvo. Ja ga mnogo gotivim, mnogo mi se kod njega sviđa što je pravi profesionalac, što je borac i što je veoma dobar i skroman dečko (to znam jer ga moj ortak poznaje iz vremena kada su igrali zajedno)... Davao bi on sve od sebe na terenu i bio bi sigurno pravo pojačanje.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Šta je tu je. Lola je mnogo bolji zadnji vezni od Duljaja. S konja na magarca,ali dobro, ako ode Đura za mene je prelazni rok uspešan.
Pajović je bio odlično rešenje, ne znam zašto nismo otkupili ugovor. Kakav Vitas, kakvi bakrači, igrač ispod 25-26 godina nije dobro rešenje, jer mlađi igrači ne umeju da razmišljaju, a to je veoma osetljiva pozicija. Tu nam treba odgovornost i zrelost, a ne još jedan balavac poput Ostoje.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Neverovatni ste, sad vam ni Duljaj koji jos nije ni dosao ne valja. Zamolio bih administraciju da se dozvoli pisanje zelja na par sati, cisto da vidim ko su ti igraci koji zadovoljavaju vase visoke standarde. Cak se pise i o tome kako ce velike pare da uzme, tj da nece pristati da igra za manje nego sto moze preko da dobije, pretpostavljam da ste to culi od njegove svastike pasenoga.
Objasnio je Krle jednom to oko trčanja, čini mi se. Iskusan igrač jednostavno ume.
Nema tu sta da se objasnjava ili znas i imas osecaj za postavljanje ili ga kasnije steknes iskustvom ili si debil pa ceo zivot trcis u prazno. Mi kad smo igrali LS sa Stanojem i u utakmicama sa Anderlehtom i u vecini utakmica u grupi mi smo pretrcali vise od protivnika iako se to gledanjem sto na tv-u, sto na stadionu ne izvali, jer smo trcali (a trcimo i dalje) u prazno. Losa postavljanja, lose kretnje i neuigranost linija izuskuju to dodatno trcanje, jer se uvek kasni da se zatvori, pa mora da se krpi. Preopsirna je to tema, jer igraci iz skola izlaze totalno neobuceni i fudbalski neobrazovani, gde kretnja bez lopte ne postoji, zamena mesta, ukrstanja, brza transformacija iz odbrane u napad i jos mnogo drugih osnovnih stvari.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Било би супер да дође Дуљај сигурно он може,наша лига није толико брза да неби могао, у Европи би му помогао С.Марковић.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top