Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To breeeeeee! Svako ko prezivi ovu sezonu znace da mu je jako srce! :D Ovo samo mozemo mi, niko drugi. Kaboklo i Kaminski konacno odigrali. Zeljko zakucao Aleksu na klupu zato sto lose odigrao zadnji napad u prvom poluvremenu. Nadam se da je naucio lekciju. :D Bravo momci, bravo Zeljko! A...
  2. Bankar

    FK Partizan 2023/24

    Kapa dole momcima! Oni su zasluzili podrsku, pun stadion svaki put! Sudiji sve najgore
  3. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Milano uvek tesko gostovanje, posle prosle godine i sinoc sam bio u hali. Sjajno navijanje, ovo sto mi imamo kao klub sa ovakvim navijacima nema niko. Neznam dal ima ekipa koje navijaci prate ma gde god igrali u ovolikom broju. Utakmicu tvrda, uvek smo tu bili blizu i kad smo poveli imali smo...
  4. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Glupo izgubljena utakmica sinoc, psihicki je ekipa bas u kanalu. Ako neko moze da ispravi sve ovo onda je to Zoc uz nekog jakog psihijatra. Trebali smo onu utakmicu mirno da privedemo kraju, ali smo se glupostima sami uveli u problem i na kraju kaznjeni onom trojkom Franciska. Uporedjivanje...
  5. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo momci, bravo PJ, bravo Zek! Vidi se sta znace treninzi i kad si kompletan. Lep docek Trinkijerija, njemu bilo nenormalno drago i srce svima bilo puno. Zasluzio je covek. Lose smo poceli ali nas PJ drzao u igri i kad smo konacno poveli nismo im vise dali da nas prestignu. Sutra...
  6. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam bio u mogucnosti da uzivo gledam utakmicu, pratio je na livescore-u i na pocetku popizdeo a na kraju slavio. Ovo moze samo Partizan! Tako kad sam stigao kuci morao sam da odgledam snimak i opet nisam verovao sta smo uspeli da stignemo i kako. Energija neverovatna, Trifa, Jaramaz, Naneli i...
  7. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lose smo usli u utakmicu, neshvatljivo da igraci bez zara izadju. Nisu oni toliko jaki bili koliko smo im mi dopustili da se razigraju. Drugo poluvreme pokazali smo karakter i vratili se iz minus. Da je Smith pogodio onu trojku na -9 njima bi voda usla u usi i mi bismo verovatno preokrenuli mec...
  8. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sjajna akcija za decu i nesto sto ce nas klub predstavljati u jos lepsem svetlu u svetu sporta a i sire. Meni je bilo drago da sam bio deo te akcije. Utakmica krenula tvrdo, gde su oni od pocetka tukli, sudije dozvoljavale a mi nismo imali odgovor na to niti roster za tako nesto. Da smo ih...
  9. Bankar

    FK Partizan 2023/24

    To momciiiiiiii!!!! Bravo, bravo, bravo! Cestitam igracima na pobedi i sto su ostavili srce na terenu. Tako se bori za klub! Nego da pitam sta pisu novine? Jel i veceras cigani bili hrabri? :D
  10. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Cuva Cabocla Zeljko za Tavaresa :D
  11. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tvrda utakmica bas tvrda u Valensiji a nasi igraci odneli pobedu! Bravo momci svaka vam cast! I sve cestitke Zeljku i svima u stabu! Zrelo smo ovo odigrali i dobili ekipu koja nas je udarala. Protiv takvih smo imali problema ranije, nisu nam lezali, ali eto veceras ih dobismo. Ja sam danas...
  12. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zeljko skoro da nije zaplakao kad je rekao da je Aleksa ozbiljno povredjen. Kakav peh ima ovaj igrac, nemogu da verujem…. Utakmica neverovatna, nasa ekipa ima karakter i uz ovakvu publiku moze da vrati svaki zaostatak. Sveli smo Milano na samo 25 poena u drugom poluvremenu, igrajuci odbranu...
  13. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ova pobeda moze da pokrene mogo toga! Bravo ekipi, bravo Zek i hvala kapitencino! Opet ekipa nosena hukom sa tribina uspela da se vrati i pobedi. Ludo i nezaboravno, idemo dalje, 1/3!
  14. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja neznam na sta ce mi navijaci da licimo na kraju sezone. Ko ovo da prezivi sve… Hvala igracima, hvala Zeljku i hvala nama navijacima koji smo veceras ostavili glas i srce u Areni. Neverovatan osecaj radosti. Neznam kako smo se vratili, nebitno. Idemo dalje, u sredu svi u Minhen pa da...
  15. Bankar

    FK Partizan 2023/24

    Parni valjak melje sve pred sobom! Uzivanje gledati dominaciju na terenu, kratki pasovi i prodori. Laganih 3-0, teraj dalje!
  16. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakva atmosfera, kakve emocije, to moze samo nas Partizan! Utakmicu smo sjajno otvorili, odavno nismo ovako igrali na pocetku. Onda pad, oni prilaze i odvoje se. Kako smo ovo preokrenuli neznamo ni samo, ali nebitno. Aleksa poveo ekipu do pobede, netreba zaboraviti ni Zeka ni PJ-a koji su...
  17. Bankar

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Veliki samar ekipi a mislim jos veci nasem treneru od strane njegovih igraca. Videlo se do minus 20 da ekipa nije na terenu, tek kad je krenula jurnjava onda smo koliko toliko licili na nesto. Ali da mnogo toga skripi u ekipi to je i sam Zeljko video i verujem da ce to da ispravi. Eto igracima...
  18. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sudije im dopustile da nas udaraju, sto je Vokap celo vreme i radio. Glumili su grci, otisli na poluvreme misleci lako cemo. Nasa ekipa se sjajno vratila i odigrala trecu cetvrtinu vanserijski. Ipak u zadnjoj cetvrtini grcki cigani uz pomoc sudija nam se priblizavaju i lome utakmicu. Naneli nas...
  19. Bankar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve ste vec rekli sto se tice utakmice sinoc. Skok falio plus su pogadjali one trojke pred kraj koje su prelomile mec. Nista strasno po meni, Zoc ce to da sredi kad treba. Sad put u Atinu da se posibamo sa grckim ciganima. Ko zna, mozda iznenadimo na gostovanju :D Uvek ce biti tih influensera...
  20. Bankar

    KK Partizan - uprava i marketing

    Prvenstveno hvala Zeljku sto se vratio, Zoranu sto je dosao da pomogne i svim igracima proslih sezona koji su doprineli tome da klub uopste dodje do ovoga. Ovoliko prodatih sezonskih i ovoliki prihod od istih je neverovatna cifra za nas klub. Ide ovo ka pravom putu, da se stabilizujemo i kao sto...
Top