Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Partizan na raskrsnici – disharmonija ili genijalna crta improvizacije
  2. Liga Konferencije 2023/24

    To sto su mnogi hvalili igrace i trenera prije dva dana ti je samo dokaz koliko zapravo ljudi ne poznaju fudbal. Nama je raspali TSC koji bi izgubio od Brage 6:0 da su ovi htjeli šest da daju postigao tri gola i stvorio jos toliko sansi + promasio penal. U kojem univerzumu je dobra igra kad...
  3. KK Partizan - transferi

    https://basketballsphere.com/wojnarowski-potvrdio-dante-exum-napustio-partizan-karijeru-nastavlja-u-nba/ Potpisao za minimalac - 1.5m$ Očito je presudila želja da se vrati u NBA.
  4. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    https://basketballsphere.com/obradovic-ponosan-zivim-neke-trenutke-koji-su-fantasticni-postalo-je-stvar-prestiza-doci-gledati-partizan/ Čitav pres, mnogo jakih izjava.
  5. Kup Radivoja Koraća, 2023.

    Željko nakon utakmice
  6. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ako se desi navedeni krug pomenute cetiri ekipe u kojoj bi međusobni skor u krugu bio: Makabi 4-2 Partizan 3-3 Zalgiris 3-3 Valensija 2-4 Partizan bi bio ispred Zalgirisa jer ima 2-0 u krugu. Kos razlika unutar kruga se gleda samo npr. ako sve cetiri ekipe budu na 3-3, a to je nemoguce zbog...
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Željko o skandiranju. Trinkijeri o dočeku.
  8. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    https://basketballsphere.com/vlado-scepanovic-za-basketball-sphere-nikad-se-nisam-pokajao-sto-sam-preuzeo-partizan/
  9. Liga Konferencija 2022/23

    Gordan je prije svega izuzetno inteligentna osoba. To ce reci svako ko ga poznaje. Uostalom, nakon karijere je napravio ogroman uspjeh u privredi, a nije kao 98% bivsih fudbalera uzeo neku fotelju i slicno. Msm. bio je funkcioner i kod nas, ali paralelno je pravio ozbiljan biznis. Njemu je...
  10. Liga Konferencija 2022/23

    Za ovih 20 godina koliko ja pratim, ne sjecam se boljeg fudbala Partizana u Evropi na tri vezana meča kao protiv Nice i dva protiv Kelna. Pricamo naravno o nekakvoj grupnoj fazi i iole ozbiljnim rivalima. Gordon odradio druidski posao.
  11. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Željkov press nakon utakmice Šteta za večeras ali vidi se da neće biti nimalo lako u Evroligi.
  12. Liga Konferencija 2022/23

    Kako god zavrsi ova grupna faza, Petricev Partizan nam je podario nesto sto vidjamo kao Halejevu kometu. Dvije vezane utakmice protiv ekipa iz liga petice u kojima je Partizan izasao hrabro, sa mudima da se nadigrava i da pobijedi. Da se ne zadovolji sa 0:0 i slicno. Protiv Nice nismo...
  13. Liga Konferencija 2022/23

    Nije nama odbrana najveci problem i nevjerovatno da ljudi koji prate fudbal to ne kapiraju. Ista ova odbrana je prosle sezone primila 13 golova za 37 meceva u LingLongu, dok je i u Evropi to bilo sasvim korektno (jedan od Sparte u dvomecu, dva od Genta, jedan od Anortozisa, itd...). Znaci ista...
  14. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Meni je nejasno zbog cega se Liga konferencija potcijenjuje kao takmicenje? Ja bi shvatio da navijac Rome, Fejnorda, Totenhema ili eventualno Kopenhagena prosle sezone ovako rezonuje, ali mi je nejasno kako nama navijacima Partizana moze biti "smijesno" takmicenje? Stavise, ti navijaci Rome...
  15. Liga Konferencija 2022/23

    Odlicna analiza. Nisam uopste vidio post dok sam pisao svoj, ali jos bolje objasnjenje ono sto sam ja imao na umu. Bas ugodno iznenadjujuce za vidjeti od Petrica ovo veceras. Ocekivao bi covjek zihearsku igru u smislu da nista ne bi mijenjao oko formacije ili postave, ali bas suprotno...
  16. Liga Konferencija 2022/23

    Partizan je od ovih nesrecnika sa Malte bolji 10 puta individualno. Levski je bio bar 5. Medjutim Gordan je odradio jedan menadzerski masterclass. Kad sam vidio postavu sa tri stopera, poprilicno sam se prepao ishoda i naravno prvi komentar u glavi "je li ovaj normalan da eksperimentise u...
  17. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Koliko cesto gledas Norvesku ligu? Koliko meceva si okvirno pogledao u zadnje dvije godine? Taj Bodo sam gledao zadnji put protiv Sarpsborga nekad prije mjesec dana, rezultat je bio 4:1, s tim da su gosti imali dosta vise loptu u nogama i gdje se igrao otvoren fudbal. Moglo je biti i 6:4...
Top