Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dva prelazna roka niko pogodio ni jedan dolazak u Partizan, ovaj pocinje neocekivanim ostankom kapitena i samo jednim odlaskom.
Tema transferi a ne daj da prepisemo sve od "novinara".

Kad nesto bude, znacemo.
Ovo nagadjenje je pre za nuklearni.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Iskreno, cenim tvoj stav o kosarci i sve, ali kakve veze ova spodoba ima sa Miroticem? Covek se fotografisao sa njim i objavio na tviteru uz saljiv tekst. Zabole me za to. Takodje, logicno je da se srecu, religiozni ljudi koji verovatno idu po istim manastirima, ili sta vec. Eno i Aleksa je religiozan. Ne razumem otkud ovakva etiketiranja medju nama? Imaju i jaci izrazi za ovo, ali cu precutati.

Na kraju krajeva, da li ti znas kakvih sve dileja ime medju nama? Mislis da svaki Grobar koji se fotografisao sa Lesorom ili Egzumom je odraz vitestva? I kriv je Lesor zato sto se neko fotkao sa njim? Daj molim te, eto trebao je Mirotic reci ovom monahu (ko god da je) "e necu da ti dozvolim fotografiju sa mnom u tvom manastiru jer..."?

Ne znam kad smo postali ovakvi. Bice da smo kao drustvo truli, ali se na ciganima prvo oslikalo pa smo mislili da su oni takvi. Jos samo treba da ove buve zazive medju Grobarima.

Ne znam da li Mirotic mentalno ima veze sa ciganima, iskreno se nadam da nema. Verujem da je Stojance gadjao na to da su cigani ti koji non stop forsiraju ko je najveci Srbin, patriota, pravoslavac (vernik), itd... A vece lazne patriote (da ne kazem i vernike) od njih nisam video (cast izuzecima), tako da bih se iz tog ugla 100% slozio sa Stojancetom.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da li je realno šta se ovde piše?
Zaslužujete još 10 godina ciganskog jebanja.

Ne valja najbolji igrač Evrolige, jer je neko procjenio da ima manjak crno-belih krvnih zrnaca.

Treba vam dovesti Birčevića i Ratkovicu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dante ode u NBA, u Dalas, nek mu je sa srecom
Screenshot_20230702_040616_Twitter.jpg
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
U 4 ujutru da me ovo sačeka... katastrofa. Još apostrofiraju da je dobar defanzivac, dovode ga da pegla odbranu jer antisemit i debeli ne mogu u stav da stanu. Šteta.
Hvala mu na svemu jer bez njega ova titula nikako ne bi došla kao i sve ostalo ove sezone, kucanja njegova će se pamtiti u rangu s Gistom i Janom.

Očekujem pošto je danas rođendan pudlici da pukne nešto jako do kraja noći u inat njemu, ne verujem da je tek tako otišao bez zamene. Imam svoj stav o tome ko dolazi ali ću se suzdržati.

I da, pre svega da Sesil ozdravi, to je bitnije.
 

mojkelinors

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
6
Reaction score
60
Локација
Prnjavor
Nažalost... Strašnog igrača smo izgubili i bio sam ubeđen da neće otići ukoliko ne dobije NBA ponudu, tako je i bilo.
Njemu novac ne znači ništa, zaradio je tamo 50 miliona $. Došao je u Evropu da bi se vratio u NBA, naš Željko mu je u tome pomogao, a on nama da osvojimo dugoočekivanu titulu. Hvala majstore na svemu još jednom, želim ti svu sreću, a najviše da Sesil ozdravi!
Svi znamo koji su plejevi na tržištu, očekujemo najbolje od onoga što ima.
Eto, mislim da će konačno Grobarija da bude zadovoljna jer ćemo vrv imati "pravog" plejmejkera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top