Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Brabas

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ova sezona je trebalo da se desi prošle godine a ona od prethodne da se desi ove godine pa se ne bi pisalo Pad Berlina već put Berlina. Trenutni užas koji ćemo prevazići.
  2. Brabas

    KK Partizan - transferi

    First we take Manhattan, then we take Berlin
  3. Brabas

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Gde je i šta radi Prokom Trefl?
  4. Brabas

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kada trener prenese svoju filozofiju na teren, to je to. Jako dobro pamtim Duletove minijature sa prosečnim igračima u većini. Željko je došao čisto da doda novu dimenziju alhemije. Skraćen roster sa jakim igačima ali zna se šta i kad treba da se odigra. Ova sezona u Evroligi je čista...
  5. Brabas

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Gubite previše vremena na diskusiju o običnom trolu koji najverovatnije i ne navija za Partizan. Ova sezona će biti jako zanimljiva kako se bude bližila kraju, nijednu pobedu ne upisivati unapred, isto tako ni poraz, ma s kim igrali. Hvala Željku što ponovo uživamo gledajući Partizan ali hvala...
  6. Brabas

    KK Partizan - transferi

    Mislim da ćemo opet imati kumove u ekipi.
  7. Brabas

    KK Partizan - transferi

    Tuljov rebus miriše na Raduljicu.
  8. Brabas

    KK Partizan - transferi

    Kapa dole i hvala na svemu.
  9. Brabas

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    A cigani sa Arene po 10 puta puštaju snimak ulaska sudija u tunel nakon prekida, pa i za vreme konferencije dok Željko priča, sve sugerišući da je neko pogodio sudiju u glavu a on se mahinalno pokrio po glavi a zakačio ga lik iz žandarmerije, verovatno bez namere a ako je i imao neka je. I...
  10. Brabas

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    http://kkpartizan.rs/sr/vest/3103/mo-hvala-na-svemu-i-srecno :confused:
  11. Brabas

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mozlija bih voleo da vidim u startnoj petorci 16.8. On kao startna petica, Novica kao četvorka, Mozli odmah da izađe a Novica u četvrtoj i da se zapeva ona "njegova pesma": Partizan, i samo Partizan, najbolji je on, on je Šampion
  12. Brabas

    KK Partizan 2020/2021

    To nije tačno za opciju da se bira da se ima poslednji napad, Dule je mnogo puta branio poslednji napad protivnika bez faula, često sa stajanjem u zonu u prve 3 sekunde pa prelaskom na čoveka, da zbuni protivnika u organizaciji napada a i zato što je verovao u odbranu svog tima.
  13. Brabas

    KK Partizan 2020/2021

    "Malo"smo u kurcu ali jbg, takav period. Leave Gordić alone, on je najmanji problem.
  14. Brabas

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nije, to je bilo Jaje iznenađenja, tad je i drugačiji bio grb, bili smo Partizan Zepter kad je to Jaje bilo. Ekipa Dozet, Varda, Brkić, Vidačić, Čubrilo, Drobnjak 97/98 čini mi se, ovo je bilo kasnije.
  15. Brabas

    Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

    EuroCup, da ga napadnemo zbog trofeja koji možda ne bi osvojili ove godine i možda nikada nećemo a ja bih baš voleo, ne zato što je ulaznica za Evroligu nego zato što treba da napadamo trofej u svakom takmičenju u kojem učestvujemo. Znači, ići na osvajanje Eurocupa, ući u Evroligu i ići daleko...
  16. Brabas

    KK Partizan 2019/2020

    5 dana zaredom imam teperaturu, oborim je pred utakmicu i ispratim je miran kao bubica. Tomas katastrofa. Sudije su im pomogle dobro, Laziću je oprošteno 10 faulova, nad Beronom sviran faul u 3/4 a on odvalio laktom Woldena. Ono glumatanje Kuridže na kraju je za tehničku. Bio je mi gotivan igrač...
  17. Brabas

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Majkan @Catch1Release "Od momenta kada je stekao pravo nastupa za Partizan u ABA ligi, Uros Trifunovic je na parketu proveo ukupno 64 min u ABA i jos 81 min u Evrokupu. U istom razdoblju, Marko Pecarski je proveo ukupno 60 min na parketu u ABA ligi nastupajuci za FMP. " Prekopirano sa...
  18. Brabas

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Leave Birča and Rade alone. Odigrali obojica odlično odbranu, sasvim dovoljno. Doći će i napad.
  19. Brabas

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ali Tegeltija i njegovo "JER" ti nedostaje košarka? Kakav nepismeni duduk. BTW, mislim da niko nije nije prošao gori dril trenirajući pod Duletom u Partizanu nego Uroš Tripković i žao mi je što to nije dalo maksimalni rezultat, Dule je mnogo verovao u njega, možda ga je i previše nagazio. Dobar...
  20. Brabas

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ako Stojanče večeras ne skine kapu Gordiću, neće nikad. :)
Top