Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ma kazem u nba znam da kad je ovakva situacija da osiguranje isplaćuje ceo ugovor.
Nzm kod nas kakva je situacija.
Ako
nije onda svakako bi klub trebao da isplati.
Mada ako nam je osiguranje ovo Globos,
Ostojino,
onda tu nema leba
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.451
Reaction score
12.082
Локација
Beograd
Sve najbolje Mozliju u daljoj karijeri nazalost van terena.Dva teska udarca u zivotu je imao za manje od godinu dana i treba to izdrzati.Sreca u nesreci je da je na ovaj nacin otkriveno,a ne na terenu.
Klub mora ispasti fer prema njemu,makar nemali prvog centra ove sezone.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Mozlija bih voleo da vidim u startnoj petorci 16.8. On kao startna petica, Novica kao četvorka, Mozli odmah da izađe a Novica u četvrtoj i da se zapeva ona "njegova pesma": Partizan, i samo Partizan, najbolji je on, on je Šampion
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Cekaj bre, pa jer ne moze to da se operise? @Grave
Bas sam se smorio, kao da mi je rod rodjeni...
Može da se operiše... I ako je za operaciju onda definitivno je u problemu.
Da skratim, samo dijagnostikovanje aneurizma ne znači da će prestati da se bavi košarkom.
Nažalost ukoliko mu je savetovano da prestane onda to je to, više nije bitno ni gde je lokalizovano ni kojeg tipa košarku igrati više neće.
Ali jednu stvar može zahvaliti Bogu, što je sportista pa postoje ovakvi skrining pregledi te mogu se videti na vreme i pratiti aneurizme.
Jer u slučaju pucanja treba baš biti srećnik da ostaneš živ.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
772
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Ako je vijest tačna ovo je baš velika tragedija,što neko napisa jedan od omiljenih stranaca u istoriji Partizana.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas
Ima li vesti o Dalasu Muru?
Gde je taj covek do sad....
Puna podrška bratini Mozliju!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Silvija Mizdrak je napisao(la):
Evo ovako, dobila sam informaciju od čoveka čiji je prijatelj lekar koji volontira pri Klubu, ne mogu da saopštim ime jer nisam pitala, ali apsolutno verujem čoveku, nažalost Mozliju je otkrivena aneurizma i za njega je karijera, najverovatnije, završena

Koliko mi je zao brata, toliko sam srecan sto je otkrivena aneurizma. Jer da nije, mogao se u sred treninga ili utakmice sruciti se iznenada i umrijeti. Najvaznije je da bude zdrav. A naš ce ostati zauvijek
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Evo ovako, dobila sam informaciju od čoveka čiji je prijatelj lekar koji volontira pri Klubu, ne mogu da saopštim ime jer nisam pitala, ali apsolutno verujem čoveku, nažalost Mozliju je otkrivena aneurizma i za njega je karijera, najverovatnije, završena... :frown:

Imamo isti info od juce, ali nismo hteli da objavimo dok klub to zvanicno ne potvrdi..

Mozli ima aneurizmu na srcanoj aorti 5cm.


Povrede Berte i Gagija su mi bas tesko pali, ali ovo.. nemam reci..

Drzi se Mozlisha!!

@Grave otvori da svi mogu da pogledaju video..
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Sjebao me je brat Mozli. Znači ne vjerujem.. Još se partizanština uvukla u njega, bio sam siguran da će to uspjeti da prenese na nove Amere... Velika šteta.

Što se tiče novih pojačanja, iz ove perspektive ću prognozirati ali nadam se da griješim.

Puni pogotci - Lidej, Panter, Mur, Madar.
Solidan doprinos - Koprivica, Kuruks.
Totalni promašaji - Avramović, Smailagić.
 
  • Like
Reactions: Zex

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd
Može da se operiše... I ako je za operaciju onda definitivno je u problemu.
Da skratim, samo dijagnostikovanje aneurizma ne znači da će prestati da se bavi košarkom.
Nažalost ukoliko mu je savetovano da prestane onda to je to, više nije bitno ni gde je lokalizovano ni kojeg tipa košarku igrati više neće.
Ali jednu stvar može zahvaliti Bogu, što je sportista pa postoje ovakvi skrining pregledi te mogu se videti na vreme i pratiti aneurizme.
Jer u slučaju pucanja treba baš biti srećnik da ostaneš živ.
Srčana, prijatelju, na aorti, evo i Spejs potvrdio... :frown:
@jagodinac, ja sam negde pročitala da je otišao nazad kući na dodatne preglede, koliko je to tačno i da li će se vraćati uopšte...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top