Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Slazem se da preteravamo sa euforijom, da upisujemo "sigurne pobede", pricamo o Kaunasu i generalno preuranjeno kalkulisemo.
Sve je to normalno.

Sa druge strane, ta prica o umoru mislim da nema utemeljenje. Isao bih punom snagom na sve.
O zamoru mozemo da pricamo samo u vezi par igraca koji imaju strasnu minutazu, a koje nornalno ne treba u istom intezitetu da forsiramo u kupu. Ne mislim da je to pustanje gasa, vec cisto briga o zdravlju.
Ostali, svi igraju manje-vise normalno i nema od cega da ih hvata zamor, niti to treba da je tema.
Raspored je takav kakav je i isti ili slican je za sve.
Crvene lampice mogu da se pale samo protivnicima jer igramo trenutno najbolju kosarku u evropi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.449
Reaction score
38.227
Meni se lično pauza u EL ne dopada gotovo isto kao ovo unapred upisivanje pobeda i "prognoziranje" potrebnog i dovoljnog skora. Svaka sledeća je ne najbitnija, nego jedina preostala.

A što se pauze tiče, iskreno se nadam da će svi koji dobiju priliku za ekstra minute tu priliku iskoristiti i "zahvaliti" Željku za poverenje na pravi način.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.001
Parni valjak melje,nema stajanja!
Hvala ti Zeljko Obradovicu .
Hvala ti Deda i oce moj sto ste me pravilno vaspitali za koga treba da navijam!
Koliko Partizan moze da mi popravi dan ,kad mi je sve u kurcu,toliko moze i da mi pokvari,kad mi je sve potaman…
Idemo dalje…
Inace tango smrti na ovom snimku gore je od 1:41:40 (mislim)
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Meni se lično pauza u EL ne dopada gotovo isto kao ovo unapred upisivanje pobeda i "prognoziranje" potrebnog i dovoljnog skora.
Мислим да нам је пауза дошла у правом тренутку, због болесних играча.
Уз то, увек смо после паузе и неколико дана посвећених само тренингу, настављали много боље, одмах су се видели резултати тог рада на терену.
Што се другог дела тиче, апсолутно се слажем, то уписивање победа унапред нам се увек обијало о главу.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.908
Локација
Novi Sad
Bravo za pobedu sinoć, zaspao sam kao beba kad se napije mleka i sva srećna i zadovoljna padne u san. :D
Čestitke ekipi, Željku i svakoj crno beloj duši koja je sinoć bila u Minhenu.

Što se tiče predstojeće pauze tj. Kupa, nema prevelikog opuštanja. Da, treba odmoriti premorene igrače ali moraju biti spremni da uskoče ako zatreba. Takva je igra, to je sport. Spremni moraju biti svi, a Najveći nek odluči šta će i kako će, on zna najbolje.

Nešto bih samo "poslovno" da zamerim na pojedine upise iako se slažem sa njima. Manite se prozivanja ljudi koji dodju i pljucnu posle svakog poraza, a posle pobede ih nema nigde. Ne kvarite mi momentum da razmišljam o poenima za provociranje posle onakvog gaženja. Neka ih, nek ćute kad već ne znaju da kažu "bravo, pojeo sam govno, nisam bio u pravu, jeeeebiga, opraštajte..." i slično. Ja sam prvi ovde na forumu, i to ne jednom, rekao da sam ispao glup, da nisam kontao neke stvari, da sam pojeo govno što sam nešto rekao pa i na kraju promenio mišljenje. Ne znam šta je tu teško da se kaže, ali dobro. Svako ima svoje. Nek dodju posle prvog sledećeg poraza da kenjaju, ako imaju obraza.
I will be waiting....

Uzdravlje!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
208
Reaction score
1.520
Локација
Beograd
Ne vidim poentu komentara “falilo im je nekoliko igrača.” Jeste, zato je bilo rutinskih 20 razlike tokom 4. četvrtine sa pola gasa… TRPAJ!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.112
@Detelinarac90

Posto sam ja, gle cuda :D pokretac prozivanja, a drugi su se nadovezali na ono sto sam ja napisao, red je da prezumem odgovornost na sebe...znamo svi kojeg clana "prozivamo", jer ona kolicina splacina i ciganluka koju je prosuo na ovom forumu zahteva adekvatan odgovor i podsecanje za svakog onog koji bi se nasao pametan da u buducnosti njegove "postove" pravda kroz pravo na misljenje i slicna sranja.
To se zove deratizacija foruma, onako nesto ovom forumu nije potrebno, najblaze receno klasican provokator. I nije to samo sada glede naseg KK i Zeljka, imao je on bisera u pogledu napada "realnosti" i kada je FK u pitanju.

Elem, sto se mene tice, doticnog vise necu prozivati, ali ako se ponovo pojavi sa nekim slicnim upisom, odgovor ce biti u punom kapacitetu, sto ce mene voditi direktno u permanent ban, najmanje visegodisnji. :ziveli

Izvinjavam se za off
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Neka ih, nek ćute kad već ne znaju da kažu "bravo, pojeo sam govno, nisam bio u pravu, jeeeebiga, opraštajte..." i slično. Ja sam prvi ovde na forumu, i to ne jednom, rekao da sam ispao glup, da nisam kontao neke stvari, da sam pojeo govno što sam nešto rekao pa i na kraju promenio mišljenje. Ne znam šta je tu teško da se kaže, ali dobro. Svako ima svoje. Nek dodju posle prvog sledećeg poraza da kenjaju, ako imaju obraza.
I will be waiting....

Uzdravlje!
Pa ti pozva na uzdržanost a osu paljbu kao niko.
Ne postoji pravo ni pogrešno.
Doslednost u mišljenju je takođe pogrešno.
Ne može dinamika biti statička doslednost.
Sve može spadati pod bezuslovna podrška ali opet i to je za neku diskusiju u startu problem.
Ostavite ljude koje sada imaju tendenciju ćutanja jer nadam se da ništa manje ne uživaju u pobedi od ovih što se pronalaze da oni to nisu.

Svako od nas imao trenutak na ovom forumu da usled emocijalne povrede istrese "stručno mišljenje"...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Gubite previše vremena na diskusiju o običnom trolu koji najverovatnije i ne navija za Partizan.
Ova sezona će biti jako zanimljiva kako se bude bližila kraju, nijednu pobedu ne upisivati unapred, isto tako ni poraz, ma s kim igrali. Hvala Željku što ponovo uživamo gledajući Partizan ali hvala i Trinkijeriju, s njim smo počeli ponovo da sanjamo a sada se možda i nešto od tih snova ostvari.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Ne povrede, nego mi je došlo da vrištim posle Albe. Ako neko ima snage nek pogleda opet ono, ne dao Bog više nikad... Zato sad uživamo i divimo se i Želimiru i igračima. Jesam "jeo govna" ali malo sam ih i jeo kako sam se tad osećao, sve u svemu bilo ne ponovilo se.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Pa ti pozva na uzdržanost a osu paljbu kao niko.
Ne postoji pravo ni pogrešno.
Doslednost u mišljenju je takođe pogrešno.
Ne može dinamika biti statička doslednost.
Sve može spadati pod bezuslovna podrška ali opet i to je za neku diskusiju u startu problem.
Ostavite ljude koje sada imaju tendenciju ćutanja jer nadam se da ništa manje ne uživaju u pobedi od ovih što se pronalaze da oni to nisu.

Svako od nas imao trenutak na ovom forumu da usled emocijalne povrede istrese "stručno mišljenje"...
Druze, sa ovim da dinamika ne moze biti staticka doslednost odjavio si pola gostiju sa foruma.
Ionako ih glava boli od kamerunskih lebrona, od Zeljkovog tempiranja forme i od matematike vezane za odnos sutnutih trojki i postignutih poena, sad ce mesec dana guglati pre nego sto se ponovo ukljuce.
Volim sto sam Grobar majke mi :)
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.908
Локација
Novi Sad
@Oplenac report dugme dušu leči :D nek si preuzeo odgovrnost, to se ceni. Nema potrebe da zbog nekoga dobijaš poene ili ne daj Bože ban,pogotovo za pritajene cigane. Da se nije navelo konkretno ime, ne bih ni pisao to, ali baš poimence da se ljudi prozivaju je bezveze. Kažeš uopšteno za tu masu, a oni se sami prepoznaju i usmrde još malo, toih možda i više boli.
Za neki provokatorski post od takvih, mogu samo oni da dobiju poene/ban, pre tvog odgovora, jer mi novi imamo brze prste :cool:

@Grave Ne mislim da sam osuo neku paljbu po njima, ali i da jesam, takav mi je posao.... Doslednost u mišljenju i poštovanje tudjeg je svakako ok, ali pričamo o trovačima koji ne znaju da napišu jebeno bravo posle pobede ali posle poraza su u stanju da se raspišu kao da je sve gotovo i da isprovociraju ljude. I juče je bilo grešaka, ispada, verujem da su stručniji videli svašta što može da se zameri i neki će to i pisati i objasniti. Razlika u mišljenjima MORA sa postoji, jer kao što sam više puta ponovio, nismo mi cigani pa da kao ovce svi pričamo isto. Poenta je samo da navijač Partizana nije u stanju da napiše prosto proširenu rečenicu kad je pobeda, a kad je poraz to su romani i pljuvačina od trenera do igrača. Tome nema mesta ovde, imaju twiter pa nek tamo leče svoje frustracije.

Molim vas da sa ovim završimo ovu "raspravu", ukoliko imate još nešto možemo nastaviti u drugim temama (Pitanja, predlozi ili čak nuklearka) ili preko PP, samo ne na sportskim temama..

Lepo je jutro svanulo, biće lep dan kao i uvek kad pobedi naš Partizan.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
211
Reaction score
1.321
Mnogo smo zajebani! :)
Dante je brutalan igrac.
Uzivam u danu i citanju postova na forumu... :)
E, da, Uzivanje je kada upregnes cigansku kucku da radi za tebe, pa ti lepo kada izgubi, a nije ti lose ni kada pobedi, jer ti pobedom pravu konkurenciju udaljava od meste u play off-u.
 
Последња измена:

Lazarus

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
42
Reaction score
282
E, da, Uzivanje je kada upregnes cigansku kucku da radi za tebe, pa ti lepo kada izgubi, a nije ti lose ni kada pobedi, jer ti pobedom pravu konkurenciju udaljava od meste u play off-u.
Setite se samo kako je ćorava pudlica pre nekoliko nedelja odgovorila na pitanje o (tadašnjoj) seriji pobeda Partizana: "Mene to ne zanima, znam samo da svaka njihova pobeda nas približava Top 8".

Karma is such a bitch!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.906
Reaction score
10.136
Elem, sto se mene tice, doticnog vise necu prozivati, ali ako se ponovo pojavi sa nekim slicnim upisom, odgovor ce biti u punom kapacitetu, sto ce mene voditi direktno u permanent ban, najmanje visegodisnji. :ziveli
Opusteno, neces stici da procitas :D

Sto se utakmice tice, stice se utisak rutinski, a nije bas tako bilo. Dobro su nam kvarili igru do poluvremena. Prelomismo u trecoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top