Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja taman hteo da pitam @Vlad koji sat ZOC nosi, brutalno izgleda na ruci tokom konferencija.

Da vozi Urusa, zakaci auto nekog jadnika njime, zapali sa lica mesta, pa se vrati nakon sto sazna da ga nije tesko prepoznati, ispao bi nevidjeni smeker.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.769
Локација
"preko bare"

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.724
U koju li kategoriju "srbijanaca" spadaju covic, terzic i ova novinarska gamad? Cisto da znam kako da se izjasnim, da ne bih slucajno bio u istoj kategoriji sa njima. Stvar licne i mentalne higijene.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Današnji "novinari" često znaju da izmišljaju intervjuje, to znam sigurno, njima ne treba ništa verovati apsolitno ništa, čak ni vremensku prognozu.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Baš mu dobro stoji. Recite mi ime jednog profesionalnog novinara u svim zemljama bivše Jugoslavije?
 
Top