Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
A bre sta je ovo danas...da ga jebem bas u dan.Pa zar nismo mnogo jace od njih.Znaci sad ostaje samo borba za titulu
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Jaci jesmo ali kad nemamo odmora sta mozemo..a zreb je takav da u cetvrtfinalu i polufinalu dobijemo dve najace ekipe..
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sve čestitke Marini i igračicama.
Pad u 3/4 je bio presudan. Biće bolje devojke, nema predaje.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Nema zamerki devojkama, videlo se i protiv cigančica da su umorne...nekako su ih na iskustvo dobile.

Svaka im čast na zalaganju.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Partizan: Teško bez Butulije


Marina Maljković:

- Velike čestitke ekipi Hemofarma koja je potpuno zasluženo pobedila ovu utakmicu. Rekla sam dan ranije da je Hemofarm, uz Partizan, najbolji tim u zemlji i da ovo nije iznenađenje. Ovo je moj i Tamarin bivši klub. Nadam se da će ovaj uspeh koji prave sa malim brojem igrača pokrenuti nešto, i moj lični apel je da se probude ljudi u Vršcu, da se ovaj ženski klub ne ugasi nikad. Nadam se da će se naći ljudi koji će pomoći da ta sredina bude ono što je bila, jedna važna stanica kada je srpska ženska košarka u pitanju. Čestitam izvanrednoj Biljani Stanković. Po ko zna koji put je pokazala kakav je ona igrač u zemlji Srbiji. Mi smo odigrali lošu utakmicu. Međutim, jedna važna stvar ne sme da se zaboravi. Kao što pominjemo manjak igračica u rotaciji u Hemofarmu, isto tako treba napomenuti da ova ekipa Partizana igra bez Dajane Butulije. Butulija je motor ovog tima. To ne sme da se zaboravi. Baš me zanima kako bi izgledao Hemofarm bez Bilje Stanković. To ne umanjuje naš poraz od Hemofarma, ali mi igramo ceo ovaj drugi deo sezone bez 20 do 25 poena za ekipu Partizana.

Tamara Radočaj:

- Želim prvo da čestitam ekipi Hemofarma na pobedi i poželim im puno sreće u finalu. Bile su bolje u ovom meču, pokazale više agresivnosti i želje, i to je presudilo.
kosarka24

Lično ne volim izgovore, ali više je nego evidentno da su naše devojke bile preumorne. Imale su bukvalno dve neprospavane noći prošle nedelje i premalo vremena za trenig i odmor plus i prethodni dan teška utakmica sa zvezdom. Što se tiče Butulije ne mislim da je njen izostanak bio presudan faktor. Nakon njene povrede njene poene su "preuzele" Dabović i Radočaj. Da je falila to jeste.

Sad sledi play-off. Ove godine se ne igra Superliga, već najboljih 8 ekipa odmah kreće u 1/4finalnu seriju. Ako je moja logika tačna mi bi trebali da igramo sa Vrbasom. Još nema rasporeda play-offa, niti parova.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
U sredu u 19:30h igramo prvu utakmicu 1/4 finala play-offa sa Vrbasom. Utakmica se igra na starom mestu u Hali sportova. Opet ima premalo vremena za odmor, ali je protivnik takav da se ovo odrađuje i bez treniga. Revanš se igra u Vrbasu u subotu u 20h
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Pobedili smo Vrbas 100-48
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čestitke devojkama! One su ovih dana bile malo "zapostavljene", bilo je dosta drugih utakmica.
Nego, gledajući rezultat, moram da pitam: jel rečeno košarkašicama Vrbasa da se igra utakmica? :D
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Pobedili smo Vrbas i u revanšu 109-58.

U polufinalu igramo sa Vojvodinom koja je iznenadila Korać. Prvi meč na programu je u sredu 21.03. Ovog puta igra se na dve pobede.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Polufinale Play Off-a:
Partizan Galenika - Vojvodina NIS 21.mart, Hala sportova Novi Beograd, 19:30h!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Pobedili smo Vojvodinu 76-52. Vodimo 1-0 u seriji..
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Devojke se plasirale u finale. I u Novom Sadu pobeđena Vojvodina 77-47

Igramo sa Hemofarmom u finalu.
 
Последња измена:

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Svaka cast devojkama.Jos samo pilulice i Marina moze da slavi jos jednu novu titulu u nizu!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Određeni termini finala

FINALE, 1. UTAKMICA
PARTIZAN GALENIKA - HEMOFARM ŠTADA NEDELJA 01.04.2012 20:00
ĐURIĆ KG, VIRIJEVIĆ BG, PETROVIĆ ST HALA SPORTOVA

FINALE, 2. UTAKMICA
HEMOFARM ŠTADA - PARTIZAN GALENIKA ČETVRTAK 04.04.2012 18.00
ŠEVARLIĆ BG, VUKANOVIĆ BG, NOVAKOVIĆ ZR HALA MILENIJUM

FINALE, 3. UTAKMICA
PARTIZAN GALENIKA - HEMOFARM ŠTADA NEDELJA 08.04.2012 --:--
DIMIĆ BG, RANKOVIĆ PA, IVANOVIĆ BG HALA SPORTOVA
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
U Nedelju svi u halu sportova!!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Počinje finalna serija košarkašica

21355961874f780b27f1b3f573425999_orig.jpg


Košarkašice Partizana i Hemofarma počinju u nedelju u Hali sportova (20h) finalnu seriju Superlige.

Do titule će doći ekipa koja prva ostvari tri pobede, a naredni meč na programu je u Vršcu.

Dve ekipe ove sezone odigrale su tri međusobna duela, dva puta je pobedio Partizan, a Hemofarm je slavio u polufinalu Kupa koji je kasnije i osvojio.

„Smatram da u ovom okršaju nema favorita. Apsolutno. Hemofarm je pobedivši nas u polufinalu Kupa do dokazao. Očekuje nas težak meč i vrlo teška serija, a sve će biti mnogo jasnije posle dve odigrane utakmice. Hemofarm u svom sastavu ima nekoliko vrhunskih košarkašica te sam mišljenja da će presuditi veći broj raspoloženih“, rekla je Marina Maljković, trener crno-belih.

Sa druge strane, trener Vrščanki Miroslav Popov očekuje da njegove košarkašice budu konkurentne u finalu.

„Finalna serija bi trebalo da bude praznik košarke. Zato svi akteri ovog događaja moraju da daju sve od sebe da budu dostojni borbe za titulu i da dozvole da na terenu pobedi onaj ko je bolji u tom trenutku. Ne želimo da se ponovi situacija iz prošle i pretprošle sezone kada to nije bilo tako. Ovoga puta Hemofarm neće dozvoliti da se od košarkaške svetkovine pravi lakrdija, a ukoliko nekome padne na pamet da to uradi, neka ne računa na nas kao aktere“, istakao je Popov.

( B 92 )
 
Top