Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Cestitke damama sto se i dalje ne daju. Hvala Vlado jos jednom na azurnosti.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Vlado vidim da pratis zensku kosarku pa bi te zamolio da mi kazes dali Jelena(mislim da se zove tako)Antic jos igra za Partizan i u kakvoj je formi jer je bila povredzena.Hvala
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Indirektan udar na naš klub.

Đilas namestio posao tati svoje devojke Ane Dabović!

- Anina rođena sestra Milica igrala je u Partizanu do ovog leta. Njen otac Milan Dabović iznenada je postavljen za trenera košarkašica, koje je pre njega vodila selektorka Marina Maljković. Istovremeno, Đilas je postao redovni posetilac utakmica ovog kluba - otkriva izvor Kurira.

Na utakmici Partizan - Hemofarm, kako kaže naš izvor, bivši gradonačelnik sedeo je tik iza klupe Partizana. - Čak su mu tokom utakmice prilazili s klupe i očigledno se konsultovali s njim. Po završetku, čestitao je timu pobedu od 15 koševa razlike - kaže on.
A ovaj potonji deo je pre za Nuklearni Otpad, ali postovaću ovde:

Dragan Đilas, kako otkriva sagovornik Kurira, dolazio je svakog dana posle treninga po Anu Dabović. Redovno ju je vraćao u hotel do 23 sata, jer su košarkašice do tada imale izlaz.

- Pokušavali su da sakriju ljubav od Aninih koleginica, pa se dešavalo da kruže oko hotela sve dok ostale košarkašice ne uđu u svoju sobu. Tek kad bi prostor bio „čist“, Ana je izlazila iz njegovog automobila - priseća se on.
Đilas kanda dok je bio u srednjoj nije imao kola da se pravi važan pred devojkama iz osnovne, pa sad rešio da nadoknadi propušteno :D

Kako li je tek ovim našim novinarima sa foruma kad znaju ko im se sve naziva kolegom :banghead

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.512
Reaction score
41.638
Локација
Žrnov
Ja od sad glasam samo cigani da budu na čelu saveza... kad nam on musav ovoliko čini, šta li bi tek bilo da je Grobar :D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.343
Reaction score
2.805
Da, ne može on onakav nikako da prođe kao SrbinZvezdašPravoslavac.

Zato i izbegavam Kurir, zbog ovakvih bljuvotina.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Što smo osetljivi na jednu uprljanu romansu neodoljivog prigavog lidera u prodaji magle, a kada te iste novine udare po neposlušnim Srbima sa Kosmeta zato što neće da nose šiptarsko keče, onda izostanu reakcije. U ovakvom i ovolikom medijskom mraku i spinovanju vama ova bezvezna vest izaziva revolt, osta jadan čovek siroma i nezaštićen od medija koje on nema, i nikada nije kontrolisao.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sto je najgore i ja sam par puta video djilasa lopova u hali sportova kada sam gledao ZKK. bas sam se pitao sta ce on tamo,kad vidi ti njega.. :D stari smeker "))
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dobro ljudi, ja priznajem da ne pratim žensku košarku toliko osim rezultatski... I evo pitam upućenije, da li naš aktuelni trener ima kvalitet da vodi ŽKK Partizan ili da nije bilo Đilasa ne bi se nikad primakao košarci!?
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ако уопште неког занима, нова победа у регионалној лиги.

http://www.mzrkl.com/live.php?id=gro_par

У недељу се игра у Новом Саду, 9. коло првенства.Наредне среде гостовање Медвешћаку.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Ne brini se Vlado. Samo ti pisi. To sto ne odgovaramo ne znaci da ne citamo :D. Svaka cast i tebi i njima jos jednom. Nakon svega sto im se desilo, veoma me pozitivno iznenadjuju.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Завршен је први део сезоне у женској кошарци.

Партизан у домаћем првенству има скор 12-1.Максималан учинак има Р.Кораћ.

Што се тиче регионалне лиге, црно беле деле прво место у својој групи са Триглавом уз учинак од 5-2.


Иначе недавно је клуб напустила најбоља играчица ове сезоне, Хајдана Радуновић, тако да ће без ње знатно теже бити доћи до трофеја.
 
Top