Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Задар-ПАРТИЗАН 73:78 играч утакмице

  • Зачетник теме Dzo
  • Датум покретања

Задар-ПАРТИЗАН 73:78 играч утакмице

  • Кевин Пунтер

    Votes: 17 27,9%
  • Зак Ледеј

    Votes: 40 65,6%
  • Раде Загорац

    Votes: 9 14,8%
  • Алекса Аврамовић

    Votes: 1 1,6%
  • Балша Копривица

    Votes: 0 0,0%
  • Немања Дангубић

    Votes: 0 0,0%
  • Ален Смаилагић

    Votes: 1 1,6%
  • Далас Мур

    Votes: 42 68,9%
  • Урош Трифуновић

    Votes: 14 23,0%
  • Јам Мадар

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    61
  • Poll closed .

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Најзад! Можете гласати
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Lidej - dabl-dabl 10 poena + 10 skokova, jako bitan onaj kos kad je dao a ne zna ni sam kako a bas se tad "lomilo", bio je uz faul ali nije sviran.

Mur - 14 poena, trojke 2/2 i to kad nam je najvise trebalo... gledam kad ce brat da opali vise tu trojku ali setio se kad treba i - pogodio.

Panter - 14 poena, odlican za dva 6/8 iako nije dao nijednu trojku... jako dobar ulazak u mec kad je bas bio sve pogadjao za dva 5/5 u prvoj cetvrtini... posle stao ali na kraju onaj ulaz i pogodak u samom finisu.

* Trifa takodje solidan bio i Zagor kako je usao u pocetku mnogo dobar ali kasnije pao.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.121
Reaction score
32.410
Локација
vaginamandibularia
Bez Ledeja bi sad imali oko 350 gostiju na forumu i naslove po stampi kako je 20x jeftiniji zadar ocitao lekciju skupocenom Partizanu. Covek je jedini siguran u skoku u ovom sastavu i muski je odradio utakmicu.

Panter je pokazao da je sa poludistance dzordan za ovakve ekipe koje ga ne mlate dovoljno. Drzao nas u prvoj cetvrtini, da nije gutnuo par bacanja ucinak bi bio jos bolji.

Mur me je pozitivno iznenadio, ona stepbek trojka nas je odrzala iznad vode, nije se ispucavao a to sto nije asistirao kako se od pleja ocekuje na dusu ide celoj ekipi jer smo jos uvek kurac u odnosu na sta cemo biti kad se uigramo. Kontre je trcao na takav nacin da igraci zadra nisu znali gde je. Odlicna partija.

Honorabl mensns
Trifunovic je odigrao solidno, trudio se i jos malo da prelomi u glavi pa da poveca procenat pogodaka iz otvorenih suteva i bice to odlicno.

Zagorac ( sta reci kad mi Otac salje poruku gde ga nije nazvao Zakurcem ) odlican u prvom poluvremenu, nisam mag kosarke ali cini mi se da je apsolitno ave odigrao rezonski, sutirao kao car i medju najzasluznijima na obe strane terena sto smo na poluvremenu imali lepih 8 razlike. Svemirska razlika u odnosu na predhodnu sezonu, pa i neke utakmice s pocetka ovosezonskih priprema. Samo neka nastavi tako, kapitenski.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Mur, dve trojke u prelomnim trenucima.
Bitno je imati igrača koji pogadja kada treba.
Moj glas njemu večeras.
 
Top