Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Srecno mladjem bratu protiv cigana. Napred Teleoptik!!!!!

Sto se starijeg brata tice, ocekujem maksimalan pristup i pobjedu u Nisu!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ma ajde ...

pa tamo dole ste sve poklali i pojeli sto ima oci.

jedino da vucemo odavde...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Samo se vi zajebavajte sa sindjom i okrecite pecenicu prije vremena,bice posle kuku lele:D
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Као што је био случај у прошлој рунди са Пролетером тако је и сада са Синђелићем.
Ако се не варам утакмица против њих то је била једна од првих Јоканових на клупи Партизана, а резултат је био убедљив, 5:1.
Надам се да ће и овај пут бити тако, ако не и убедљивије.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Obrisano je dosta poruka - postoji tema FK Teleoptik!
 
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
215
Reaction score
0
Локација
Nag's head
Управа им је мање-више подељена, али им је председник (Бананамен) окорели ''Гробар'' - ови из управе Радничког га не подносе. Они играју у бело-црним дресовима, не црно-белим пругастим (како стоји на википедији)
Иначе, ''стадион'' им се налази у Партизанској ББ. :D

Ако нас поставе на запад, у бокс, ту је капацитет 500 седишта...али то нема логике. Југ прима окo 4-4.500, али је само једна половина у функцији. Ту ћемо бити смештени 99%, јер не играмо са Радничким (у том случају, не знам ни дали би било услова, да се на Чаиру одигра утакмица).
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.551
Reaction score
3.873
Локација
Beograd
a jel u funkciji ona tribina sto su rekli da se raspada pa se nije otvarala , da li je to istok ili sta ne znam ?
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ ja kolko imam info Istok je zatvoren zbog raspadanja!! :) i to duzi niz godina ...
Ko se nadao da cu gledati Partizan na Cairu :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Kao i sto smo ocekivali, gostovanje u Nisu... Fino, fino... Trebao bi ovo da bude jos jedan lep izlet!
 
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
215
Reaction score
0
Локација
Nag's head
a jel u funkciji ona tribina sto su rekli da se raspada pa se nije otvarala , da li je to istok ili sta ne znam ?

Исток и север нису у функцији, а Југ као што сам рекао, подељен.
Запад је једино ок.

Сад ми ортак (Мераклија) рече да је могуће да не добијемо Југ, иако је то једино решење, с обзиром да ће нас бити много, а онај бокс на западу не може то да покрије.
Ако се то деси, то је због навијача Радничког, који као бојкотују Синђу, а уствари...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.539
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sindjelic away ...

Konacno ce i Mastro da odgleda jednu utakmicu. osim ako se utakmica ne kosi sa reprizom Srecnih ljudi ... :)
Realno kakav je baksuz gledaće neki film.
Ajde bagro cekam vas. AJd da vidim sad sve koji prozivaju da ne treba da se dele utakmice na velike i male, al kad se igraju u Bg. Izvolte u Nis, dokazite da ne delite utakmice :D

Ti nisi normalan,ovo ti neće izaći na dobro ,zadnji koji me je ovako pozvao kod njega da se gostim ,pa...
Bog da mu dušu prosti :pop
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.404
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
a jel u funkciji ona tribina sto su rekli da se raspada pa se nije otvarala , da li je to istok ili sta ne znam ?

Bicemo vrlo verovatno na jugu jer navijaci Sindjelica "Bikovi Durlan" :D idu u kavez koji je na zapadnoj tribini, e sad je ipak moguce da nas natrpaju u box gde ne moze vise od 500 ljudi da stane i da cepnu karte po 700.800 i da nema sanse da se upadne bez njih. To nije strano bilo u proslosti ljudima iz radnickog prilikom gostovanja nas i cigana.

@manjifiko. Nema u tome terminu filmova, mada na pinku idu serije, videcu da uhvatim reprize :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Maestro, ne kaki ovde po forumu nego "udri" po organizaciji dočeka, smeštaja i ostalog! Imaš još samo 12 dana. :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.404
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma nema sta tu da se "udre" :D. Malopre sam zvao da rezervisem trubace najbolje u gradu, vodja im brat od strica fejata sejdica. Pecenjaru sam uguvorio i dali mi 10% popusta jer donosim vec zaklano prase, pivo samo ostaje 10ak gajbi da se uzme tamo dan pred utakmicu da se ladi i to je to! :buhaha
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Добар жреб, биће то један прави празник фудбала у Нишу. Једно питање-можемо ли да се сретнемо са циганима у полуфиналу?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da...ako iznenade i izbace Teleoptik...:D

U polufinalu može svako protiv svakog, nema više šešira...Ja bih čak voleo pre u polufinalu protiv ciganije nego u finalu...To ti je sad u fudbalu postalo slično kao u basketu - kad se igra više utakmica (plej of), tu je šansa da slabiji iznenadi jačeg mnogo manja nego kad se igra jedna...U 2 polufinalne utakmice oni nas mogu da dobiju samo ako i mi i oni napadamo na naš gol...:D
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Pratim i podižem:

mi smo mnogo više naviknuti na jak ritam teških utakmica nego oni. Nema šanse da izdrže u prvenstvu ako igraju tri derbija na proleće, garantujem.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A ja još više podižem: Sve to važi čak i ako jedino mi naproleće pre tih eventualnih utakmica protiv govana budemo tražili doping kontrolu...čak i tad...a kamoli ako to traži još neko, kao ove jeseni...:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top