Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Mnogo mracite. A tek ovi sto teraju Stanojevica :pop

U cemu je razlika izmedju ovog i derbija kada je Slavoljub Djordjevic pogresio a Moreira na asistenciju Klea dao gol??? Ni u cemu. Stanojevic se verovatno vodio logikom iz tog meca kada nam cigani nisu prisli golu. Tako nesto hteo je i sad, da pokusamo na kontre ali Tejgo i Adija su drkali kurac ceo mec. Na sredini nas razbili. Tek sa 3 zadnja vezna smo na kraju uspeli da smirimo loptu i privedemo mec kraju. Adiju smo precenili, on uopste nije brz. Ne znam da li je povredjen ili koji mu je kurac ali ja sam od njega ocekivao mnogo vise.

Nedostatak Moreire se oseca, drogirajte Vukica ako treba, nabijte mu kondiciju kako znate i umete, Vukic nam je potreban i to sto pre.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Stanojeviceva zamisao bila je da cuvamo rezultat, i eventualno damo gol. Svoju zamisao sproveo je u delo, ali delimicno. S tim sto je i sam izjavio da ako ne damo gol ni ne zasluzujemo da idemo u finale. Nije Partizan delovao kukavicki, ali, ova ekipa ocigledno da ne zna da igra defanzivno s tim da uz to postize golove isto kao da igra ofanzivno. Nismo mi ni u prvom derbiju blistali, ali smo pruzili sasvim dovoljno da ih ucutkamo. A ova igra danas nije licila ni na sta... Ja ne mogu da verujem da smo ovako igrali. Glava mi pulsira , strasno. Ja ne pamtim kada smo mi igrali ovako, ali stvarno se ne secam da je Partizan igrao toliko defanzivno i lose ikada... Jbg svi imaju lose momente, ajde da oprostimo ovo nasim fudbalerima i treneru iako se ovako NE SME ulaziti u derbi sa takvom taktikom (pa i rizicnom na neki nacin, zamislite ne daj Boze da smo na pocetku primili gol, bilo bi svasta)... Bitno da mi dobijemo u subotici sad, pa sigurnim korakom grabimo ka duploj kruni...
 

Dr.Hofmann

Guest
A kako njih nije sramota da obuku "sveti dres" i poseru se po grbu Partizana!

Ne pljuje se ovde zbog poraza, nego zbog pičkaste igre koju gledamo celo proleće, a ako se nastavi ostaćemo i bez kupa i bez titule!

SS traži brz i napadački Partizan a ima 50% sporiji i defanzivniji Partizan nego jesenas. Ko je kriv za to, zna se!


Znate šta je problem , to što izgleda vi nemate snage da realno sagledate situaciju, nismo mi nikava fudbalska velesila , jesmo u ovoj ligi za nijansu kvalitetniji od svih ostalih ajmo reći za gol ili 2, za ervopu smo još jako jako zeleni i bićemo dok god budemo financijski ovako loši.

To što ti nazivaš "pičkastom igrom" ok mogu se složiti da je bila takva ovde je ključno sledeće trener je taj koji svesno preuzima odgovornost na sebe, postavio je igru i taktiku kako je on hteo i prošao je dalje, da je kojim slučajem ispao verovatno bi prihvatio krivicu.
Ono što očekujem od njega jeste da prizna svoje greške i da izvuče pouke iz ovoga!
Desila se jedna lošija partija protiv ciganije, ali ni izbliza tako dramatično kaako vi ovde u predstavljate.

Da smo lošiji nego jesenas jesmo ali ne za tih 50% rekao bih za nekih 20% da smo slabiji.



Ono što sam ja rekao a i ti si citirao jeste kako ljudi mogu toliko da pljuju, jedno je reći dobronamernu kritiku, a drugo je ono što se ovde radi,pljuvati jebati majku svima, sada više ništa ne valja a do sada je sve bilo dobro, ljudi saberite se malo, da možemo bolje možemo.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ajde da odjebemo ovde sa međusobnim prepucavanjem, evo ja prvi pa svi ostali. Frustriran jesam priznajem, ne zbog cigana to nikada nisam, nego zbog nečega što sam mislio da neću nikada videti od Partizana. Bunker je bunker ali ovo danas je bila igra na sreću i hvala bogu da je koncetracija njihovim napadačima go kurac, inače bi glatko izgubili to finale. Stanojević je pogrešio, ja sam u njegovoj izjavi osetio veliku dozu gorčine i zabrinutost. On je mlad i PERSPEKTIVAN trener, neće posle ovoga odstupiti ni naš tim se raspasti. Primera radi, Murinjo se je kurčio,popio 5 komada i opet se kurči, ide dalje. Tako moramo i mi, idemo dalje , idemo po trofeje, mi smo u igri za DUPLU KRUNU i mi se pitamo, sve je u našim rukama, a za cigane je ovaj dan bolniji od svih poraza u poslednje vreme. Nema ništa gore kada si pred vratima raja i tako ti se grubo pred nosom zatvore.Za njih je to finale bilo sve, još gani kaku u gače kad nas vide i još će. Ovaj poraz ću slaviti ako se zaista od toga izvuku pouke i demonstrira se to na JNA, gde nema šanse da izgubimo.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Главу горе Гробари!


Ниједна екипа није улазила офанзивно у овакве дуеле, поготово под великом пресијом. То је болест за коју модеран фудбал нема имунитет. Психологија!


Ми нисмо екипа која се брани, и то смо данас показали. Има разлога за немир и бригу, али морамо остати то што јесмо, верни пратиоци Партизана.

Хајде да збијемо редове и боримо се до краја за дуплу круну!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ne verujem da bilo koji tim na svetu moze najveceg rivala u ligi da glatko pobedi 3 puta zaredom u mesec dana. Usli smo u finale, sledeci korak je obezbedjivanje titule.

Ajmo Crno-Beli !
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Tole da ti pička materina, pa koji su uvodio ovaj dvoboj u polufinalu kupa :D
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Nadam se da necemo u prvenstvu, ako ostane 3 poena prednosti, igrati bunker zato sto nam to odgovara!

Stvarno lose igramo ovo prolece. Mora nesto da se menja!!!
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Kakvo ludilo sad za ciganske medije koji ce iz dana u dan pisati "eseje" o tome kako Zvezda igra kao Barselona i kako su eto pukom nesrecom ispali iz polufinala kupa.
A ono govedo klempavo od njihovog predsednika ce da sere narednoh "xy" godina kako su nas razbili u derbiju...MA LUDILO!

Videcemo u subotu gde smo i sta smo...Da li je ovo bio samo los dan ili losa taktika ili smo mi definitivno u "kanalu" sto se forme tice.Sve ce nam biti jasnije u subotu!Do tad necu propustiti priliku da cutim....

Cestitke na prolasku u finale!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Играли смо као пичке. Почевши од тренера преко играча ....

Цигани су нас навозали као одавно што нису. Из утакмице у утакмицу ми све гори и гори. Црвена лампица за титулу одавно гори.Надам се да је Станоје свестан свега, јер врло лако може да буде бивши тренер, ако не продрма екипу. Тејго и Адија су велика разочарења данас били.Поштено лопту нису примили то не могу да схватим.Погрешна поставка игре , Томић дно дна , Илиев мора да игра од почетка.Ето Раћа опет најбољи , Стојкету свака част шта је све издржао !

Остали нека се замисле чији дрес носе.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Imam razumevanje za ljude koji su poludeli veceras,ali ne treba da se vredjaju trener i igraci.Ali dokle ce posle svake utakmice i kada vecina argumentovano kritikuje taktiku,pristup i igru da se pojavljuju neki likovi kao branioci i verni navijaci.Oni su imali dve sanse i da li nam frljoku?Pa jel imao Jeftic sansu glavom,Jel imao Kaludjerovic sansu?Jel Borha u prvom imao posle kornera?Jel Vesovic imao ,a Stojkovic odlicno odreagovao.A koju smo mi imali veliku sansu ,osim Lazevskog?Kakav smo mi njima da li gol u prvom?Isto kao oni nama,samo je Tejgo glavom skrenuo.Jle vi shvatate da nemamo igru,igraci nemaju snage,spori su ....Sve dok u prvom timu budu igrali amateri i drugoligaski igraci kao sto su Miljkovic,Lazevski...Tomic koji se uopste nije promenio,non stop potez vise kada je kontra,Babovic koji siluje loptu,cak se je sam pao preko nje nicim izazvan....A SS bude pricao da zeli evropski,moderan,i brz Partizan ja mu necu verovati.Jer sa takvim igracima to ne moze.Da zeli takav Partizan,ne bi mu takvi igraci igrali.Imao je dva prelazna roka,zasto nije to promenio?Ovo nece dobro izaci i neka nam je Bog u pomoci.
Dr.Hofmann,Brate gresis.Nije ovo prva losa partija protiv ciganije,ve ctreca.I kada smo ih dobili prosli put golom Moreire smo igrali ocajno,ali je objasnjenje a mi smo to popili bilo umorni su zbog LS.Prva utakmica kod nas,samo zahvaljujuci njihovim promasajima je dobijeno 2-0.Danas opet ocaj i malo je falilo da odemo na penale.Da ne pricam od pocetka sezone kako igramo u prvenstvu.
 
Последња измена:

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Zar je ovo Partizanova igra na gol vise?
Zar se protiv ganfera igra bunker u derbiju, kada treba da ih sameljemo?

Cilj opravdava sredstvo, ali nezalaganje igraca ne razumem u utakmici koju treba da pamte za ceo zivot!

Bruka.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
PARTIZAN: Zasluženo smo u finalu

Crno-beli sagledavaju duel sa komšijama kroz 180 minuta i smatraju da su zaslužili da idu dalje.
v202519p0.jpg

Partizan je imao veliku prednost uoči revanša polufinala Kupa Srbije (2:0), a na kraju je jedva izvukao "živu glavu" protiv znatno bolje Crvene zvezde - 0:1.

Crno-beli tvrde da euforije nema jer su navikli na pobede, a utisak je da se nisu radovali svesni da su igrali loše i zasluženo doživeli poraz.

"Iskren da budem, mislim da mi je ovo najgora utakmica otkako sam se vratio u Partizan", priznao je kapiten Mladen Krstajić i dodao:

"Nema lake utakmice. U svakoj moraš da opravdaš prethodno postignuto. Nekada igraš dobro, nekada slabo. Zvezda je imala veći posed lopte. Posle dve utakmice, mislim da zasluženo idemo u finale".

Iskusni štoper je objasnio zašto nije bilo slavlja u svlačionici:

"Izgleda smo navikli navijače da stalno pobeđujemo, pa je to postalo normalno. A ove dve utakmice računamo kao pobedu. U svlačionici se nismo radovali, već razmišljamo o Spartaku", zaključio je Krstajić.

Vladimir Stojković doživeo je neprijatnosti pre početka utakmice. Gađan je ciglom u tunelu (ali nije pogođen), a sa razglasa je puštena pesma "Janičar", sa jasnom aluzijom na izdaju prema Crvenoj zvezdi.

Nije golman Partizana želeo mnogo da priča o tome.

"Gađali su me, šta ću ja... Čuo sam pesmu na razglasu, a to je na njima", jedva je prozborio Stojković.

On je u prvom poluvremenu spasio svoj tim odbranom šuta Marka Vešovića iz izgledne pozicije. Isti igrač ipak ga je savladao u drugom poluvremenu.

"Malo je imao sreću posle šuta Borhe", nastavio je Stojković.

"Znali smo da će biti teško i da će protivnik da nas napadne. Čestitam mu na pobedi, a mi smo prezadovoljni zbog odlaska u finale. Igrali smo dobro u drugom poluvremenu, kada smo zatvorili sve prilaze golu osim u 71. minutu. Mogli smo na kotru i da pobedimo. Opet je preovladao naš kvalitet i zasluženo smo u finalu", završio je Stojković.

Radosav Petrović je posle šest pobeda u "večitim derbijima" doživeo poraz.

"Možda je neko tužan, ali ja sam iskreno presrećan, jer smo ostvarili cilj i za korak smo bliže trofeju", počeo je vezista crno-belih.

"Bilo bi lepše da smo i ovu utakmicu dobili, ali sve je u najboljem redu. Zadovoljni se vraćamo kući i okrećemo se prvenstvu, gde imamo težak raspored".

Zvezda je sve vreme dominirala.

"S obzirom na to da smo imali 2:0 sa našeg stadiona, jako je teško da se ekipa nesvesno ne povuče. Znali smo da nam je nerešen ishod dovoljan, čak i poraz kao ovaj od 0:1, a tako se utakmica i razvijala. Mislim da smo taktikom na početku pokazali da nismo došli da se branimo. U nekom trenutku smo se nesvesno povukli, što nas je koštalo još jedne pobede nad Zvezdom".

Nemanja Tomić je bio jedan od "tajnih aduta" trenera Aleksandra Stanojevića. Ali, i on se uklopio u Partizanovo sivilo.

"Ostvarili smo cilj, a to je plasman u finale. Neko je možda razočaran što smo izgubili, ali mi smo u stvari pobedili, jer je ovo bilo samo drugo poluvreme", poručio je Tomić.

Koordinator za sportska pitanja u Partizanu Albert Nađ upitan je da li treba čestitati ekipi posle najslabije igre u ovoj sezoni. Odgovorio je:

"Treba da bude čestitki, jer smo ušli u finale, a to je najbitnije. Borićemo se za još jedan trofej. U dve utakmice smo bili bolji od najvećeg rivala kojeg imamo u Srbiji".

Nađ ne želi da razmišlja o predstojećem "večitom derbiju", koji bi mogao da odlučuje o tituli.

"Daleko je ta utakmica, ima još dosta vremena. Ponavljam, bitno je da smo u finalu Kupa, a sada moramo da se pripremamo za Suboticu, gde nas sigurno čeka težak meč".


(V.S, N.J, MONDO, foto Tanjug)
 

Zagor

Guest
Пре свега, да похвалим Хофмана и богицпфц-а. Није лако остати хладне главе и избећи тешке речи. Поједини се Бога ми и не труде превише.

Гледајући кроз призму купа - и вуци сити и овце на броју.

Гледајући кроз призму полусезоне - држ'те гаће. Изгледамо све лошије и лошије.

Не волим да гледам овакве утакмице.

Лазевски, пласирај!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи успорите мало! Потписујем Јасминин пост 100%! Одиграли смо једну лошу утакмицу (ма колико она била лоша) а ви одмах поцепасте Станојевића! Људи ми смо у финалу!!! Кога боли ку*ац како смо прошли? Ко је шта радио у којој утакмици и тако даље! Дајте бре молим вас, прођемо циганију, а ви опет овако! Немојте Станоја оволико нападати! Погрешио јесте, али за линч није!
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Ne radi se ovde o porazu i o taktici trenera nego o pristupu i igri igraca na terenu.Vise pogresnih dodavanja i odbijanja lopte od nasih igraca nisam video.Mozda bi mi stvorili neku sansu i dali neki gol da smo spojili vise od dva pasa na sredini terena posle oduzete lopte i da su napadaci uspeli da prime i sacuvaju neku loptu..Tomic i Adija najgori tebali su od pocetka da igraju ilijev i babovic kao u prvom mecu.Mozda smo ih odmarali za suboticu :D
Ako je trebao da se desi poraz od cigana ovo je najbolji trenutak,ovo je poraz koji ne boli i koji mora da sluzi kao opomena.
Slede subotica,vosa,smederevo,cigani-4 pobede i kraj ko u bioskop...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ми нисмо екипа која се брани, и то смо данас показали. Има разлога за немир и бригу, али морамо остати то што јесмо, верни пратиоци Партизана.

Ovo je sustina. Pa cele godine igras napadacki protiv bunkera koji ti naprave razni Javori, Borce, kurci, palci i onda kada treba da odbranis 2-0 ti jednostavno ne umes jer ne gajis takav stil.

Spustite ljudi malo loptu i pokazite razumevanja pogotovo za Saleta koji je to zasluzio. Ima vremena do kraja sezone pa cemo lako napadati ako se izgube trofeji.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Ovi pametni što se zajebavaju na račun ofsajda, hajde da neko ko bolje barata sa kompom zaustavi kameru sa strane prilikom asistencije. Nisam siguran ali mislim da je bio. Šta mislite zašto stoka sa JSS nije osenčila deo terena ispred igrača kao kod one greške na našoj strani kada je sudija podigao ofsajd (kojeg nije bilo) iako je lopta išla Lazevskom. To su hvala bogu prikazivali na svakoj pauzi.
Glavu gore daće BOG biće bolje. PRESUDNA JE SUBOTICA ako to dobijemo vraćamo se iz mrtvih. Vratiti nas može samo Vukić pošto su oterali DOKTORA.
NUSKNVP
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Imam razumevanje za ljude koji su poludeli veceras,ali ne treba da se vredjaju trener i igraci.Ali dokle ce posle svake utakmice i kada vecina argumentovano kritikuje taktiku,pristup i igru da se pojavljuju neki likovi kao branioci i verni navijaci.Oni su imali dve sanse i da li nam frljoku?Pa jel imao Jeftic sansu glavom,Jel imao Kaludjerovic sansu?Jel Borha u prvom imao posle kornera?Jel Vesovic imao ,a Stojkovic odlicno odreagovao.A koju smo mi imali veliku sansu ,osim Lazevskog?Kakav smo mi njima da li gol u prvom?Isto kao oni nama,samo je Tejgo glavom skrenuo.Jle vi shvatate da nemamo igru,igraci nemaju snage,spori su ....Sve dok u prvom timu budu igrali amateri i drugoligaski igraci kao sto su Miljkovic,Lazevski...Tomic koji se uopste nije promenio,non stop potez vise kada je kontra,Babovic koji siluje loptu,cak se je sam pao preko nje nicim izazvan....A SS bude pricao da zeli evropski,moderan,i brz Partizan ja mu necu verovati.Jer sa takvim igracima to ne moze.Da zeli takav Partizan,ne bi mu takvi igraci igrali.Imao je dva prelazna roka,zasto nije to promenio?Ovo nece dobro izaci i neka nam je Bog u pomoci.
Dr.Hofmann,Brate gresis.Nije ovo prva losa partija protiv ciganije,ve ctreca.I kada smo ih dobili prosli put golom Moreire smo igrali ocajno,ali je objasnjenje a mi smo to popili bilo umorni su zbog LS.Prva utakmica kod nas,samo zahvaljujuci njihovim promasajima je dobijeno 2-0.Danas opet ocaj i malo je falilo da odemo na penale.Da ne pricam od pocetka sezone kako igramo u prvenstvu.

Kad već napadaš onda kako treba,prva šansa Adije nju si zaboravio
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja razumem da se čuva 2-0,razumem da se čuvamo za prvenstvo jer igramo jako teške utakmice dok ciganija igra prijateljske,razumem da se zatvorimo i igramo defanzivno na rezultat.
Ali da mi loptu ne možemo da sačuvamo u našem posedu ni 5 sekundi,da nemožemo da odigramo nijednu kontru.
TO JE SRAMOTA.

Nije bitno ko je kriv,znam da će mnogi naći opravdanje u rezultatu i prolazu.
To ipak ne menja činjenicu da nas je nadigrao tim kojem smo se smejali i sprdali se sa njim,nadigrali su nas u prošlom derbiju,dali smo dva gola na individualni kvalitet,iskustvo i sreću,dok su oni imali 4 ozbiljne prilike.Verovatno je većina kao i ja to videla i tad ali nije želela da talasa i da narušava atmosferu rezultatski sjajnom učinku.Sad su nas nadigrali skroz a kad se podsetimo jesenjeg derbija kad smo ih dobili njihovom greškom i do kraja utakmice statirali onda vidimo problem u mnogo širem kontestu.
Znači već 3 derbija mi statiramo i čekamo šta će se desiti(rezultatski u globalu smo dobro prošli) ali mi smo u problemu,još uvek smo u prednosti jer oni igrački nisu sjajni zato promašuju ali mi smo u ozbiljnom problemu.
O.K defanziva ali zadrži bar malo loptu pokušaj nešto,nije Barselona sa druge strane.
Od naše nadmoćnosti i dominacije stigli smo da se branimo surovo svim snagama i nemožemo ni da pokušamo da zadržimo loptu i odigramo kontru.

Moram da spomenem da ipak sve nije slučajno.Da prvo iznesem kritike za one koji su izazvali ove probleme.Teranje Moreire,teranje Klea,dovođenje igrača za ogromne pare na pozajmicu,priče kako smo jači za 30% i neozbiljno odrađene pripreme na kojima se ništa nije radilo.
A sad moramo da budemo svesni da smo slabiji nego što smo bili.
Da se ujedinimo svi u borbi za titulu.
Da zaboravimo ovo loše,jer jedino tako možemo dalje.
Moramo da budemo ujedinjeni,jer su svi protiv nas,moramo biti jako pametni.
Naravno ovo ne amnestira odgovorne za sve šta se dešava,kao i to da oni zaborave sve,oni moraju da zaista ali zaista ozbiljno analiziraju sve i da nađu rešenje da ovo prvenstvo a bogme i kup odradimo do kraja kako treba.
Stanojević treba da podigne samopouzdanje igračima,svi moraju da se uozbilje,jer ipak realno ja neverujem da smo baš toliko slabi da moramo ovako da igramo,ili ja nisam realan kao i većina ovde pa precenjujem svoj tim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top