Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Svima koji misle da nema razloga za brigu i da su govna imala samo 2 sanse i jedan slucajan gol,samo da napomenem da oni vec 4 poluvremena SLUCAJNO prolaze kroz nasu polovinu kao kroz slag,izdrkavaju se i pretrcavaju nase olovne vojnike.
Odbrana je kao drogirana.
Krle,naklon do poda,hvala za sve,ali mislim da je vakat da se razilazimo,na nekoj drugoj poziciji ces biti puuuno korisniji.
Sredino tuzna,koja je vasa svrha uopste u ove dvije utakmice?
Sto se tice napadaca,jes da su hendikepirani hendikepiranom vezom,ali da dva igraca koji vrijede "milione" NE UMIJU DA USTOPUJU LOPTU,NITI JEDAN JEBENI PAS SPOJE TACNO?
Mrka kapa drugari,bojim se da je zuti nasao lijek za nas,i to prilicno uspjesan po dosad vidjenom.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ja sam zadovoljan prolazom u finale (zadovoljan, a ne oduševljen).
Sjetite se kako je prošle godine Inter izbacio Barselonu i ko je tada postavio takvu igru Intera!

Idemo po duplu krunu!

:napred Partizan

p.s. Nije lako dobiti ni Čukarički 3 puta za manje od mjesec ipo dana.
Oni će se na derbiju za 2,5 sedmice razmahati, a onda ćete vidjeti šta će biti.

:ziveli
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ovde ljudi nikako da shvate da nije stvar u "jednoj lošoj utakmici"! Mi igramo kriminalno celo proleće. Prošli derbi u rupetini, 1-0 za nas, isto smo igrali loše i defanzivno, ok ako je to bio cilj, ali to i nije bilo teško s obzirom da su se cigani raspadali. Na JNA u kupu opet jedna bledunjava igra; a danas kada smo mogli da ih rastrgnemo, mi potonuli. Potpuno.
Nije problem što smo izgubili, moramo i mi jednom da izgubimo, ali je problem što taktika nije postojala. Što igrači nisu bili motivisani. Navijači za to ne mogu da budu krivi, već trener. Zašto mu kreće Tomić? Ili Adija?
Svi smo znali da moramo kad tad da izgubimo, ali ovakvo otaljavanje svog posla u fudbalu, pa još u derbiju- je nezamislivo.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
mi smo se trebli odbraniti, uspeli smo...oni su trebali dostici rezultat, nisu uspeli.
cilj opravdava sredstva, to mi je jasno....ali svejedno me sramota, izgubiti od takvih jadnika.
fudbal nije counter strike, da se brne zastavice.
trebali smo ih nakautirati sad, kad smo imali priliku, ko zna sta ce biti kad im rusi donesu pare i posalju igrace na kaljenje(a hoce, politika je to). u svakom slucaju bit ce ih teze dobiti nego sada.

inace, kad se SS vec odlucio za ovakvu taktiku, moram napomeniti da smo ipak igrali vrlo dobro.
realno, nisu cige imali pravu priliku, tek par polu priliku kada su zbunili i sami sebe.
ne jednom, i oni su tako igrali protiv nas...i krali vreme i branili se...i osvajali titule.
iako ovo nije igra Partizana kakovog volimo i po cemu je prepoznatljiv, zao mi je sto u ligi sampiona nismo igrali ovako, bolje bi prosli...ali sta je tu je.



pored prolaza u finale, mozda u ovom porazu ima jos nesto dobro, komsinica ce sada da para nosom oblake...mogli bi se opustiti uvereni da su sposobni pobediti nas, pa na liga derbiju se otvoriti i pokusati napasti sto bi mi tada MORALI iskoristiti i dobiti ih uverljivo, sto zbog jos 3 boda razlike sto zbog psihicke prednosti do kraja prvenstva (a realno, bolje im je da cuvaju nulu i cekaju nasu gresku i igraju na kontru, ili da cekaju nas kiks u nekoj drugoj utakmici, ako izvuku 0)

igracima nemam sta zameriti, odradili su ono sto se ocekivalo, ali stanoju bi porucio da je bolje da ne riskira ovako vise, jer nismo bas poznati kao sreckovici i ne verujem da bi nam ovo proslo dva puta.
i jos nesto...fali nam MO...i tekako nam fali. nemamo igraca sposobnog brzo i kvalitetno preneti iz odbrane u napad
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
amansio,Jeste i sansa Adije,ali je bio sut sa distance.Znaci nije bila 100 posto kao Borhina.Nije poenta u sansama vec u nasoj igri,koja je odvratna ,staromodna i bez ikakve ideje.Sta reci u odnosu posed lopte?Ja ne napadam SS zbog poraza ,vec zbog igre koju pokusava da uspostavi u Partizanu,a izvodjaci iste treba da mu budu amateri Miljkovic,Lazevski,S ilic koji vise ne moze da igra fudbal na vrhunskom nivou,Ilijev koji udje u drugom poluvremenu i posle deset minuta dusa mu je u nosu.Tomic i Babovic koji se svadjaju sa loptom i gledaju koji ce imati vise driblinga.I onda izadje i siri demagogiju kako zeli brzi Partizan ,a sporiji smo nego u prvom delu sezone.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Горак укус има овај пролаз у финале. Ја могу да кажем, да лошију утакмицу Партизан није одиграо од пораза од Чукаричког у сезони 2008.-2009. Лепо каже Крле (мој омиљени играч у Партизану - али данас катастрофалан), нисмо имали шта да славимо.
Наши играчи, наша игра ... Шта рећи, против Рада је била најгора утакмица у сезони, па већ против Борца дупло лошија, сада против ових цигана дупло горе него против Борца ... Шта год да се дешава, шта год да се ради, мора нешто да се мења! Овако не иде, па ако треба сви играчи да спавају у Земунелу, и да им се уведе режим као у Војној полицији.
Оно данас, не зна се ко је најгори. Истакао бих само двојицу, С. Илић не може да игра оба полувремена, у овом тренутку он може да игра само 30-35 минута, све преко тога је играч мање за нас. Од самог почетка сам приметио у Партизану и некога са бројем 7, његова игра, залагање, је за затворску казну! Не звиждим нашим играчима, али искрено волео бих да тај са бројем 7 више никада не игра за Партизан.
Станојевић је морао да каже да није задовољан! Како бити задовољан када изгубиш од цигана. Па да смо и 10-0 добили прву, није смело овако. Искрено, мислио сам да ћемо да их стиснемо, дамо гол, па нека они јуре, а ми контру ...
Ту долази до огромног проблема - ми не знамо да играмо на контру. У томе, бункерисању, циганисању и игрању контри смо међу слабијим екипама у овој лиги. Ми то не знамо, још на све додати и психу наших играча, дођемо до пораза од цигана.
Ако се извуку поуке, ако више никада, али никада не одиграмо овако лоше, овако без жара, са играчем мање од старта, са тактиком која нам никако не иде, биће ОК. Ово је пораз, срамотан пораз од цигана, свих 11 играча + 3 измене и тренер данас су се обрукали и осрамотили. Не зато што смо изгубили, већ што нисмо хтели да играмо фудбал.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ма мислим глупост жива је правдати ово данас.Ово је било толико јадно да нам се Кристић смејао.
Проблем је што Станоје не зна дефанзивно да игра.Ни једном му то није успело,сем можда у прошлом првенственом дербију,али тада су цигани стварно имали будалу за тренера,а сада ма шта ми мислили имају лика који зна знање.
Станојевић на силу гура ту дефанзвни тактику а не уме,кад год смо то покушавали блајвали смо.
Да смо кренули мушки сигурно не би примили 3 гола,али би исто тако сигурно и дали бар 1.Ми смо то показали и у доњецку на крају,када смо почели да играмо на крају смо почели да мељемо.
Али ово је очајно физички спремљена екипа,онај Нинков је усеин болт за све наше играче заједно.Оне патетичне изговоре за играче који покушавају да играју на десној страни не бих ни коментарисао,ко њих гура свака му част,треба и то умети.Бабовић какав је да је за НТа је Меси.
Најгоре од свега што више немамо ни голгетера,Илиев се изгубио у неразумевању са Тејгом,нема ту хемије као са Клеом.Тејго је играч који у животу неће сам дати гол,он живи од асистенција,а и сумњам да ће се надавати ногом,а Адија ни није нападач,ако јесте ја му се извињавам,нисам га препознао.
И главни проблем: нек је саботер,нек је прзница,нек мисли само на паре,нек је ђубре циганско,али ми смо без Мореире ,бушан куртон,тренутно.Можда се ситуација и поправи,али не видим како јер немамо агреисвност на средини.
Ово је било и непоновило се,а осећао сам да ће овако нешто да буде,искрено плашим се следећег дербија,они ће бити још бољи,а ми...
Нека нам је Бог у помоћи.
Ђура узимај им плате.
Што се тиче Станојевића код мене је заслужио бар толико да се не псује после овакве партије,далеко сам још од његовог терања,али свакако је ово велики минус.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Jebi ga... Lose odigrano, lose postavljeno, lose izvedeno. Cini mi se da se neki igraci bas ne trude, pojedini i ne mogu. Jesmo igrali ko picke, ali da oni nisu dali onaj slucajan gol, drugacije bi se pricalo sad. Meni ne pada na pamet da pljujem nekoga, a kamoli da psujem, ali hocu i imam pravo da kritikujem! I Stanojevica za ocajnu postavku igre, i za Tomica u startnoj postavi, ali necu zbog "laganja" u medijima, i igrace za manjak agresivnosti i zelje (tesko mi je reci da neki nas igrac nema zelju da na ovakvoj utakmici da 100%). Ovaj poraz ne boli, kazu... Ne slazem se! Boli! Treba da boli! Mora da boli! Izgubili smo od "njih"! Prosli jesmo, ali smo IZGUBILI! Sve sto smo njima zamerali (bunkerisanje, ispucavanje lopti, kradja vremena, grublji i nepotrebni startovi) mi smo pokazali veceras. Prosli smo, ali smo nasim prolazom i njima dali vetar u ledja. Opravdali sve njihove buduce pobede uz nikakvu igru. Dali im nesto cemu mogu da se nadaju u sledecem derbiju. Ono sto ne mogu da razumem, jesu tvrdnje da su nas odvalili? NISU! To sto mi nismo imali zelju da igramo, ne znaci da su oni igrali neki ekstra fudbal, naprotiv. Derbi je bio ocajan.
PS. Ne zameram Lazevskom sto je raspalio po lopti. I trebao je, ako je mogao i jace! Nije usla, jebi ga, uci ce neka sledeca!
Cestitam na prolazu u finale! (nije me sramota, a jos manje se plasim vojvodine u finalu) :napred Partizan

Dodatak: Magnifiko, potpisujem tvoj ceo post!
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bravo Stanoje, bravo momci!
Sve cestitke za plasman u finale kupa...
Mogu misliti kako se sada Cigani jedu, kao igrali, napadali, dali gol i...ispusili karu :)
Konacno da i mi jednom odrastemo i pocnemo da igramo lukavo, na rezultat!
Imam pitanje za sve koji su posle danasnje nase velike pobede nezadovoljni, je li bi ste voleli da se vrati Tumbina era? Da stvorimo 150 sansi na utakmici, da Savo i Cira drze loptu sat vremena i da izgubimo na kraju?
Ja ne bih, hvala lepo! Bravo Stanoje, bravo momci, ovo smo odradili, idemo, Subotica je sledeca!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Jedna ružna uvertira, „nevidljiva“ za 40.000 prisutnih gledalaca, odigrala se pre današnje utakmice. Golman Partizana Vladimir Stojković je, nakon zagrevanja (a pre izlaska naše ekipe na glavni teren), pred ulazom u tunel, gađan ciglama koje su na njega bacile pristalice C. zvezde! Sva sreća, umesto njega – pogođenje pripadnik MUP-a u civilu koji je tu bio kao „štit“ Stojkoviću. Cigla ga je oplela po ramenu i pocepala mu kožnu jaknu. Strašno i sramotno…


Prošlo je dva sata od utakmice, pustili smo vas da pljujete što igru što međusobno, a sad pošto su se glave ohladile, smirite se!!!
 

Zagor

Guest
Је л' та цигла опет због нечије девојке? Ови наши у терању изгледа! :D
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Ajde ajde istina je da smo igrali sramno i pickasto al ne treba dramiti jer sve je dobro sto se dobro svrsi.
Ovo ce da napali gane za sledeci derbi kad ce se pondat da mogu nesto vise a onda sledi punjenje sa nase strane
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
"Ako ne postignemo gol na Marakani, ne treba ni da igramo finale."

Sve je sam rekao.Nismo zasluzili.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Samo da dodam - onu rupetinu zakljucati do kraja sezone! Otkud na stadionu cigle? Da nisu to mozda one poznate "ciglice" kojima su namalterisali onaj kolektor? OVO NAS KLUB NE SME DA PRECUTI!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
jel zna neko sta se desilo na relaciji tejgo-stanojevic,evo sa monda:
od 55. do 60. minuta - Ništa se bitnije nije događalo na terenu. Bilo je mnogo nepovezanih akcija...Zanimljiv detalj u 60. minutu pored klupe Partizana kada su trener Stanojević i Tejgo razmenili nekoliko žustrih reči.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Lošiji Partizan u životu nisam gledao, pa mi ne možemo jebenu loptu 2 sekunde da zadržimo, samo ispucavamo u prazno. Ako smo već hteli da igramo defanzivno na rezultat, trebali smo to muški da odradimo a ne ovako kukavički i bedno. Vezni red nam je mrtav i nepokretan, napadači nisu nijednu loptu dobili. Ako nastavimo i dalje da se pravimo ludi obiće nam se o glavu, svi u klubu pod hitno moraju da se trgnu! Jedini koje mogu da pohvalim su Stojković i Smiljanić koji je za 10 minuta više uradio nego svi ostali vezni za celu utakmicu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Hoćete li prestati da parafrazirate Stanojevića. Dakle rekao je da AKO PRIMIMO TRI GOLA A NE DAMO GOL NA MARAKANI NE TREBA DA PROĐEMO.
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
nisu mi jasni likovi koji pravdaju ovo danas ?? ... jedna losa utakmica kao .... pa ljudi drugo poluvreme protiv borca mi smo jedva mogli cenar da predjemo... eeeej borac nas nadigrava na jna .... sa radom smo jedva izvukli bod..... a ovo danas dno dna...

sigurno niko od nas ne pomislja na smenu Stanoja, i svi koji dolazimo na tekme dolazicemo i dalje... ali ova igra danas i treba da se kritikuje !!!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Је л' та цигла опет због нечије девојке? Ови наши у терању изгледа! :D

slobodnije se ponasao stojke kao i ganjanski svaleri...

a i pitaj boga ko je bacio tu ciglu, verovatno neki provokator...

ovi u djenovi sede u zatvoru a kurcem nisu mrdnuli kad je stojketu ispao upaljen dzoint u busu i planuo...

od tad i nije u reprezentaciji, piroman.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top