Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Tako kako si napisao, i meni je taj poraz od ukupnp 6-1 toliko tesko pao da ga nisam preboleo, iako su posle pocele price da je sve to bilo u stvari namesteno. A posle ove maskarade ciganske u Jagodini, gde nisu morali ni kadete da izvedu na teren nego ekonoma i medicinsko osoblje i opet bi pobedili, s obzirom na pozrtvovanost domacina, menjam svoje misljenje o nasem pristupu sledecem derbiji - znaci stoku treba prebiti i na terenu razbiti tako da kad sledeci put prodju autokomandom ne smeju ni da pogledaju na desno, nego pogled strogo levo, u pravcu V. Stepe.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pošto će ovde narednih dana biti "na tone" komentara, čisto da podsetim mnoge da u sredu igramo "evropske kvalifikacije". Ne u smislu da nam je protivnik neki evropski, nego zato što se igraju DVE UTAKMICE u kojima se gol u gostima računa duplo. Nemojte u komentarima zapostaviti tu činjenicu. Utakmica u sredu će za nas biti mnogo, mnogo teža nego revanš 6. aprila u rupčagi. Tim pre što revanš ne igramo u klasičnom smislu u gostima (po pitanju podrške navijača) i tim pre što je rupčaga postala naša neosvojiva tvrđava. :D...A svaki gol kojeg damo u rupčagi vredi više nego svaki gol dat na JNA.

Mudro odigrati u sredu, dobro zatvoriti svaki pokušaj ciganije da nas izvaćari i iskoristiti to što ovog Tejga (a vala i Adiju, ne bi me uopšte iznenadilo da on počne umesto Ilieva!) nijedan cigan realno ne može da zaustavi. Ni uz pomoć trikova i čarobnog štapića. Mi smo i sa 1:0 sigurno u finalu.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Samo nemojte sad sa zeljama i formacijom da krecete stanoje zna sto i kako najbolje.
Ja sam za to ako budu igraci usli u "derbi" kao sto su danas usli da ih sve pocera sa terena i da sluzbeno izgubimo 0:3 a onda u rupu da nadoknadimo to sa ozbiljnim pristupom, jer ona zajebancija nasa 2 spica nam uopste nije potrebna. Tejgo je majstor veliki(mislim da je bolji igrac od klea, mada malo je utakmica odigrao da bi mogli da ih uporedimo) i moramo da to iskoristimo na pravi nacin, i nadam se da ce sansu i adija da dobije ali prepustamo stanoju da to vidi.
I jos jedna stvar, Bog ce jos nesto da vidi a to je nasa(grobarska) skromnost viidm svi se slazete kao i stanoje minimalna pobjeda ili 0:0 a da pitate gance deru nas 0:3 posle ove njihove danasnje "igre", ne dizimo se i ne palimo se samo ozbiljan pristup i bice sve OK !
 

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
Predpostavljam da je trazenje doping kontrole vec postalo stvar rutine pred ove utakmice i jeli za kup ista procedura kao i za prvenstvo ?
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ocigledno je Stanojevic izmenama protiv Ofk-e hteo da isproba formaciju i igrace koji ce da igraju prvi prolecni derbi.
Postoji mala mogucnost da startujemo sa 2 spica ali tesko jer Tejgo je u formi i trese a tresce se i cigani od njega :D.

Smiljanic-Petrovic na 2 zadnja vezna je najrealnije obzirom na cinjenicu da se igraju dve tekme za prolaz pa se stvarno ne mora rizikovati previse u prvoj.

Svi bi voleli da ih napunimo jos u prvoj ali oni se nas stvarno boje jer znaju da tu nema namestanja i dace sve od sebe da izbunkerisu po obicaju jer ko pamti da nam nisu sutnuli na gol posteno u prethodim derbijima, pamti se samo da ih nismo napunili vec je uglavnom bilo poprilicno tesno sa najvise 2 gola razlike za nas a kad bi pukla petarda pa makar sutnuli samo tih 5 puta na gol to bi ostao oziljak za njih za sva vremena :D.

Zato ce da bunkerisu ko i uvek.
 

juznapruga

Početnik
Учлањен(а)
01.12.2007
Порука
7
Reaction score
0
Локација
kako kad
Poceti utakmicu sa 2 zadnja vezna bi bila katastrofalna greska. Ako mi u Hramu teba da se plasimo cigana onda nemoramo uopste da igramo. 2 spica opterecuju njihovu zadnju liniju i nedaju im prostora da se razmasu kao protiv jagodine.Ta njihova igra treba da nas probudi ali ne da i da nas brine. Imamo iskusne igrace koji mogu da drze celu utakmicu pod kontrolom.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
I da potsetimo na recept: dva zadnja vezna sa "moreirom" iza(pored) jednog napadaca.
----------Stojkovic
Miljkovic--Savic--Krstajic--Lazevski
-----Smiljanic---Petrovic
--Babovic----Ilic------Tomic
-----------Tejgo
pobeda nece izostajati, samo sa kojom razlikom

Po meni previše spora ekipa.2 zadnja vezna i 1 napadač su mogli da prođu u kombinaciji sa Moreirom kao polušpicem,ali sada je pitanje kako bi to funkcionisalo.Mislim da Adija mora da igra,da li kao krilo ili kao špic manje je bitno.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
I da potsetimo na recept: dva zadnja vezna sa "moreirom" iza(pored) jednog napadaca.
----------Stojkovic
Miljkovic--Savic--Krstajic--Lazevski
-----Smiljanic---Petrovic
--Babovic----Ilic------Tomic
-----------Tejgo
pobeda nece izostajati, samo sa kojom razlikom

Sva sreca pa nam ti nisi trener :D Kakva dva zadnja vezna protiv zvezde na domacem terenu, kakav Tomic?! Adija ce da bude iznenadjenje, upravo zato sto niko ne ocekuje da bude u prvih 11. Lepo bi takodje bilo kad bi se Lazevski oporavio do srede, jer nama od Kizita, koji je blago receno promasio profesiju, nema 'leba.

Koliko nam fale Moreira i Kleo videcete tek u sredu. Sa njima u ekipi ne bi se brinuo za rezultat...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
jbt dokle cete vishe da razvlacite pitu sa timo koliko nam fale mo i kleo.. aman ljudi oni vec neko vreme nisu igraci PARTIZANA, bili su, hvala im na ucinjenom, ostavili su dubok trag kod svih nas.. ali jbg, u ovom timu Partizana nema ni jednog ni drugog i to je to, kraj price! pricajmo o igracima koje sad imamo!
na derbiju nece istrcati kleo, nego tejgo! THE END! :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dokle ćemo... sve dok ne pobedimo zvezdu bez njih. Nadam se već u sredu!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Tako je !
Forma nam nije bas na zavidno nivou,a verujem da je ovo najznacajniji derbi u poslednjih par godina.Mislim, da ako ih oderemo sada da ce to zaista biti poslednji ekser ,raspanu ce se
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Nije bukvalno ovaj derbi poslednji ekser, ali ova 3 derbija jesu, ako ih zgazimo i u kupu i u ligi to je stvarno THE END.
Ali ajmo malo bez zaletanje ipak, ne valja nam bas toliki optimizam ...
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
The End je kad im ode ova krimi garnitura, a to ce mozda da se desi samo ako ih izbacimo iz kupa i dobijemo u sledecem derbiju. To nece biti ni malo lako. Zasto im preti smrt u slucaju odlaska Lukica i Co, necu da ulazim u to.

Sto se tice derbija, samo pametno. Na njima je 50-75% veci pritisak. Mi vodimo u prvenstvu, igramo kuci, cak nam ni ne treba pobeda. Ne stedimo igrace posto imamo veliki fond kvalitetnih pojedinaca. Dobili smo 4 derbija za redom.

Posle 4 poraza za redom, oni moraju da se iskupe. Moraju da dokazu da je Dragovoljac pravo resenje. 3 meseca napumpavanja mora da se dokaze u sredu. Na njima je ogroman pritisak, a da na kraju i da dobiju nista nije gotovo. Igra se revans.

Sta bi najvise voleo da vidim osim pobede? Voleo bih da ih prebijemo totalno. Kartoni se ne racunaju u prvenstvu, a imamo dovoljno zamena za revans. Polomiti im noge. Nisaniti Ak99, maestra, li adija i bohru.

Nadam se da cemo imati nas odlicni miks (iskusni Grobari i stranci) koji je radio poslednjih par godina.

Voleo bih da vidim Adiju umesto Ilieva iz prostog razloga zato sto Ilieva poznaju dobro i njegov stil igre. Adija moze da bude veliki adut posto ce Tejga cuvati kao oci u glavi.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
azurni samo mi reci ko ce da cuva Tejga?Ako mislis na brus lija ili onog rahiticnog cosica,grdno se varas,ako mislis na vilotica malo mi je to sve smesno covek koji pola godine nije trenirao da cuva Tejga?.........nasa velika sansa je napraviti pritisak na njihovu zadnju liniju.........to se videlo u zadnja 3 njihova meca........njima je i jadna jagodina mogla da napravi dar mar da su hteli.........Nadam se da je SS napravio dobar skauting i da ce kao i uvek pronaci resenje..........Ovog puta mi mozemo sami sebi da budemo protivnici u smislu da promasujemo zicere i 100 % sanse...........to ne sme da se desi............ako damo gol u prvih 20 minuta imamo veliku sansu da ih demoliramo i da uknjizimo nas prosek od 3 gola
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Uvek smo se do sada opekli kad smo bili nadmeni i bili ubedjeni u nas lagani trijumf. Tako da nemoj da letimo toliko prerano, ljudski je ocekivati pobdu i prolaz ali predvidjati pobedu od 4-0, 5-0 to je preterivanje. I posle kad recimo dobijemo 1-0 bice razocarenje jer vecina ocekuje ubedljivu pobedu i zebanciju sa njima. Koliko god oni bili jadni i smesni uvek mogu da iznenade a jos vise mozemo mi sami sebe. Kroz istoriju su imali x puta raspad tim u odnosu na nas pa su nas opet dobijali. Zato oprez a lako cemo da likujemo posle meca ako bude pozitivan rezultat...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
U našoj ligi, kakvoj takvoj, mi nemamo premca. To je činjenica. Ali to treba po(do)kazati i na terenu.

Dva derbija u kupu ne treba mešati sa derbijem iz prvenstva. Što se mene tiče, dve utakmice u kupu posmatram kao dva poluvremena, bitan je krajnji rezultat! Naravno da su bitne i sa psihološkog aspekta, ali verujem da će naš Sale znati kako da motiviše momke (igračima kao Lola, Raća, Sale, Kapiten i ostalima nije potrebna posebna motivacija, znaju šta im je činiti i šta se od njih očekuje).

I, naravno da sam sigurna da je naš Sale- Trener (sa velikim "T" namerno), u poređenju sa njihovim decembarskim, i da već zna kako da mu dohaka :).

Mi, kao navijači, treba da verujemo u pobedu, ali nikako da ih potcenjumo. Raspad su i krš (osim nekoliko dobrih igrača), ali ne treba očekivati 5 komada da im uvalimo. Ok, možda nadati se tome i priželjkivati, ali ne biti razočaran ako dobijemo sa "samo" 1-0.

Lično, ja bih bila zadovoljna i sa dva puta 1-0, od toga bar jedan gol kao Lolin, na kraju, da boli još više...
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
azurni samo mi reci ko ce da cuva Tejga?Ako mislis na brus lija ili onog rahiticnog cosica,grdno se varas,ako mislis na vilotica malo mi je to sve smesno covek koji pola godine nije trenirao da cuva Tejga?.........nasa velika sansa je napraviti pritisak na njihovu zadnju liniju.........to se videlo u zadnja 3 njihova meca........njima je i jadna jagodina mogla da napravi dar mar da su hteli.........Nadam se da je SS napravio dobar skauting i da ce kao i uvek pronaci resenje..........Ovog puta mi mozemo sami sebi da budemo protivnici u smislu da promasujemo zicere i 100 % sanse...........to ne sme da se desi............ako damo gol u prvih 20 minuta imamo veliku sansu da ih demoliramo i da uknjizimo nas prosek od 3 gola

cuva ce ga centralni + bek. Nigde nisam napisao da ce da ga zaustavi.
Ne obratiti posebnu paznju na igraca koji je postigao 4 pogodaka na 3 tekme (uz jedno 6-7 sansi) je ludost. Znaci otvorice dosta prostora za drugog napadaca, i bocne napadace/bekove. Zato mislim da bi Adija bio savrsen za ovu situaciju.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Uvek smo se do sada opekli kad smo bili nadmeni i bili ubedjeni u nas lagani trijumf. Tako da nemoj da letimo toliko prerano, ljudski je ocekivati pobdu i prolaz ali predvidjati pobedu od 4-0, 5-0 to je preterivanje. I posle kad recimo dobijemo 1-0 bice razocarenje jer vecina ocekuje ubedljivu pobedu i zebanciju sa njima...
To "uvek" je prilično daleko od današnjeg doba. Srećom. Ne sumnjam u pravilan pristup. Maksimalno našpanovani i maksimalno skoncentrisani. Poslednjih godina smo mi (igrači i klupa) svaki put imali pravi psihološki odgovor na sve njihove smicalice van terena (pre utakmice) i na terenu. Znači bukvalno prekopirati pripreme pred ciganiju iz svih poslednjih derbija. Ja bih njih ovaj put čak nazvao izrazitim favoritima. :D Pozvao bih se na izveštaje medija koji prate ciganiju i izrazio veru da naši mediji poznaju fudbal, da ne hvale ciganiju tek tako, znači da u principu moramo da nadvisimo sebe da bi savladali izrazitog favorita.:D
1:0 ne može biti razočarenje jer je to rezultat koji nas sigurno vodi u finale. Na nama na forumu je da u to ubedimo sve one van foruma. :D
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Пожељно би били 2-0, резултата који даје предност, а не даје нашим играчима да се опусте. Мислим да ће нашим играчима бити лакше да играју на звездином, јер тамо звезда покуша да нападне, код нас се затворе и чекају шансу из контре. Знамо сви шта су спремни они да раде, притисак на судије, приговарање на сваки фаул итд. Али ови момци знају како се добија у дербију и надам се да ће се наставити традиција. Само сталожено, зна се ко је квалитетнији.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ja cu derbi gledati potpuno opusteno.

U najgorem slucaju i da izgubimo ovu utakmicu, igra se revans gde mozemo da nadoknadimo. Na kraju krajeva, i da ispadnemo iz kupa, nije ogromna katastrofa samo ako osvojimo titulu.

Cigani mogu samo na neki supacki nacin da nas dobiju. Neresen rezultat ili nasa pobeda ce nadajmo se probusiti medijski balon. Do revansa ima dve nedelje, a do tada moze i prvenstvo da se odluci.

Zato ponavljam, treba ih isprebijati dobro u sredu. Ovo za nas nije biti ili ne biti, ali jeste za njih. Posle srede ce biti i fizicki i psihicki iscrpljeni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top