Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.484
Константелиас и Тајсон опет главне роле. Провукли се кроз иглене уши али како год сад то није ништа битно. Надам се да ће да налете на курву у квалификацијама и да је избаце. Била би то једна интересантна игра судбине.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.909
Reaction score
33.650
Локација
Novi Sad

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.484
Kako se to kotira liga kad šampion ne ide direktno? Koji su na listi?
Почињу квалификације од 2.кола и биће повлашћени у сваком чак и у плеј-офу тако да нажалост неће моћи курву да нагазе јер ће бити у истом шеширу. Ако некад имају шансе за ЛШ то је сада.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.166
Reaction score
4.691
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nikad nisam bio neki pristalica tih navijačkih brastvo i jedinstvo priča tako ni ovo sa Paokom. Davnih godina na forumu je često izveßtavao nas forumaš @ Drumo o svemu i svačemu vezano za Paok te sam i ja počeo pomalo da pratim Paok. Svih tih godina sve što je vredelo od Paoka bile su Paokare koje klub nije mogao pratiti. Prosečan fudbalski klub bez neke vizije i trebalo je da prođe puno godina da jedan tzv. luzerski klub poćne da liči na nešto i igra odlično dali kod kuće ili na strani. Dobre igre u gostima su ga i doveke do zaslužene titule . Čestitam im osvojenu titulu u nikad neizvesnijem cigansko grčkom prvenstvu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.484
Контам да овог Развана нико не може да смени јер је ушао под кожу и навијачима и играчима и газди клуба али нисам оптимиста да ће они са њим да гурају добро у квалификацијама. Лик ми је толико антипатичан и толико делује да фолира тренерско умеће да не могу да се отмем том утиску јер имао је многе лоше потезе ове сезоне, већину у пресудним моментима. А можда сам и љубоморан па хоћу своју завист по балканском моделу овако да искажем у фазону па не може браћо код вас све да буде идеално, а код нас само пропаст :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.484
Изашла листа потенцијалних ривала. Овде само Стеауа и Јагелонија могу да им направе проблем. Остало је пролазно.

446276586_485971637409857_909203749915703733_n.jpg
 
Top