Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja mislim da na njihovu igru utice delom i to sto nemaju pauzu u prvenstvu kao mi,vec igraju kao englezi npr.
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Зар није договорено да се на овом делу форума пише само на енглеском због браће који не знају Српски?
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Ovaj sto je izveo zadnji penal je slucaj za razmatranje!
Cestitke braci na pobedi!
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
Kako su nenormalni ovi Grci jbt!Generalno imaju najbolju scenu u evropi, to je sigurno!

Drago mi je zbog PAOK-a da je napokon dobio ove cigansture!Samo napred braco!
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Za PAOK u toj jako bitnoj utakmici nece nastupiti Vlada Ivic zbog povrede...u svakom slucaju verujem da PAOK moze makar do boda koji bi im puno znacio da sledece sezone igraju Ligu Sampiona...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Na poluvremenu utakmice sa Levadiakosom u gostima braca iz Soluna vode sa 1:0 a gol je dao S. Conceicao u 11. minutu
 

RocknRolla

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
167
Reaction score
0
Ljudi, koji je najveći, najpopularniji sajt(forum) PAOK-ovih navijača? Kao što je ovaj za Grobare...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Danas je PAOK u gostima sa 1-2 pobedio panionios. Strelac oba pogotka za PAOK bio je Bakayoko, a PAOK je od 85. minuta igrao sa igracem manje!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ima i ovde prenos,a ima i pljuvanje sa ganima na cetu,trenutno 1:0 ,prvi produzetak ,PAOK igra be Ivica i Kontrerasa (crveni kartoni u drugom poluvremenu):

http://www.justin.tv/piraeus_tv

edit: 2:0 kraj,nije se moglo bolje sa 9 igraca.Ivic dobio karton sasvim opravdano kada je uleteo u onu slinu Derbyshire-a.Cigani imali nekoliko 100% prilika na kraju zbog razredjenosti odbrane ,ali je golman PAOK sjajno branio.
 
Последња измена:
Top