Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Партизан 2:1, ц. звезда, играч утакмице

Партизан 2:1, ц. звезда, играч утакмице

  • Никола Антић

    Votes: 0 0,0%
  • Ксандер Северина

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Шћекић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    103
  • Poll closed .

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Saldanja
Natko
Zahid
I još svi ostali
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Ceo tim bravo od golmana do napadaca, klupu i strucnom stabu.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Могао сам да гласам за:
Јовановића - одличне одбране, нарочито онај слободњак
Марковић - за ону лопту што је главом избио на 0:0
Стјепановић - јер је мој комшија, и играо са мојим старијим сином у локалном клубу
Белића - јер је јурио као блесав 100 минута
Натхо - јер је мајстор
Захид - јер је био најбољи на терену
Салдања - за други гол

Ал` ја гласао за Немању Николића, због уклизавања противничком броју 8, играчу чије се име ни година рођења још увек не знају
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Juče pri izlasku sa Stadiona čujem da ćale nešto objašnjava sinu. Ne znam šta je mali pitao ali ćale kaže: "Jovanović, pa tek onda Zahid i Saldanja." Pa neka bude tako...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Gledam snimak evo već 4 put :D i sve više mi upada u oko igra Arandjela na desnom boku..baš veliki napredak u njegovoj igri,pogotovo u napadu,uvek je se nudio,širio odbranu,ubacivao..na kraju iznudio je i onaj penal kao prekaljeni igrač Kalča.
Takođe me je oduševio mali Stjepa, decko je bukvalno preorao teren..svuda ga je bilo. Ostavio je srce na terenu,mada po svemu što sam čuo o momku to i ne čudi. Partizanština sutrašnjice je sigurna u momcima kao sto su on i Duci Jovanović..DNK u crno-belom tonu.

Ipak utisak utakmice mi je definitivno taktička postavka sa kojom smo bukvalno oduzeli ciganima sva njihova najveća oružja i uveli utakmicu u ritam koji smo mi želeli.
Tako da najveći glas ide Igoru Duljaju i stručnom štabu, pa celom timu, pa svima nama sto izginusmo na tribinama :D

Još jednom VELIKO BRAVO MOMCI! :clap:clap
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Салдања за гол, Захид за аситенцију, Аранђел за пенал, Натхо за извођење пенала, Аца голман за одбране, Стјепа за свој први дерби, то је 6 момака а може само три гласа...размишљао сам да не гласам да никог не оштетим...
А онда рекох себи, и ако не гласам опет ћу да неког оштетим...
И зато:
Ајде, нека буде моја три гласа за ову прву тројицу од чијих сам имена почео набрајање најбољих...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Saldanja za kompletan nastup i odusevljenje koje mi pruza dok ga gledam
Zahid za asistenicu i sigurnost koju daje dok ima loptu
Sledeci bi bio Natko ali morao sam Jovanovicu da dam glas jer nas je odrzao do kraja.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Izabrao sam Zahida, Saldanju i Jovanovića. Kakav prijem Zahida pre asistencije:clapKakva hladnokrvna završnica Saldanje:clap Kakve intervencije mačke Jovanovića:clap
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Захид, Салдања, Јовановић, Натхо. Ставио бих и Марковића због оне интервенције али је имао два озбиљна пропуста од којих је један био код (нерегуларно) примљенг гола, а други код зицер шансе кантаиа. Нису ми биле јасне његове реакције у те две ситуације.
Северина-Натхо апсолутно лоша измена, могла је много да нас кошта. Остали смо без искусног и поузданог играча у средини, а ушао је (и даље) несигурни и депресивни Северина.
Стјепановић ме пријатно изненадио. Дао сам му глас подршке баш због чињенице да је једва згазио у сениорски фудбал, а одиграо је више него пристојан меч и практично смо добили у њему задњег везног на кога може да се рачуна плус је бонус. Тек друга утакмица, а као да је одиграо целу сезону пре тога. Ако буде озбиљан и професионалан - може много.
 
Последња измена:
Top