Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Stari Latini bi rekli nomen est omen, a stari Srbi, zovi me i loncem, samo me nemoj razbiti, i čekaj samo dok Takuma Asano nauči Engleski, da onda možemo sa njim da prozborimo koju reč pa da se okrenemo tačnom akcentovanju njegovog imena i prezimena, al' na Japanskom...koji ćemo naravno da primenimo u našem Srpskom...

Sve, sve, al' Strajnić je neprevaziđen, od pogrešnog ,,Sejdubu,, bandoglavo ne odustaje, ni ,,pod razno,,... :buhaha
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Ako prodjemo Molde a verujem da hocemo,ako vec ne mozemo Lea da dovedemo daj da dovedemo ovog Matis Bolija iz Moldea,decko nas je lomio i prolazio kao da igra protiv petlica. Ne verujem ni da bi kostao ne znam koliko a stvarno pravi razliku,prebrz je i sa loptom i bez nje i ume da zalomi,solidan sut ima...
Asana prebacimo u spic i resen problem.
Verovatno mi ponoc udarila u glavu,ali odgledah opet utakmicu sa Moldeom i prosto ne verujem sta je sve radio Boli protiv nas,Celu a i ostale je vozao kako je hteo. Znam da to sad nije neki specijalni reprezent,ali meni deluje da bi bas bio pojacanje.
Mislim da je na Fifi pre par godina on bio jedan od najbrzih ako ne i najbrzi igrac,mada cini mi se da je tada igrao u Nemackoj drugoj ligi za neki klub.
Krivo mi i za Musu Ndzaija sto nismo videli sta konkretno moze na terenu,vidim da nosi 10-tku za Odd,cak je i igrao protiv Moldea danas,ako je neko gledao neka prenese utiske.
U ovom momentu mislim da bi i Skuletic bio odlicno pojacanje,realno bas nam treba napadac a verovatno i desni bek,cini mi se da Savo i nema nekog poverenja u Perisu/Purisu,kako se vec zove...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
S tim sto izvorni jezik njegovog prezimena je bliži ruskom nego hebrejskom, gde se kh pretvara u h. Poput Khimki.
A njegovo ime na njegovom jeziku se piše Натхъо tako da može taj Izraelac da ga izgovara i Xavi ako hoće, kad mu ime nije hebrejsko.
Jebiga sad. Ako se amerikanac preziva Malkovich, neće sigurno da izgovara svoje ime Malković. Ne bih rekao da zavisi od porekla.

Eto ima raznih imena koji mogu da se izgovare na više načina. Eto na nemačkom ime Stefanie ili Stephanie, može da se izgovori "Štefani" ili "Stefani". Uglavnom zavisi od te osobe kako se izgovara haha :D

Neško :D.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Krivo mi i za Musu Ndzaija sto nismo videli sta konkretno moze na terenu
Musa se povredio na utakmici, kažu da je ahilova tetiva, što će zahtevati duži oporavak...hajde, ako ga neko negde pratio, zapratio, kako se to već kaže, pošaljite mu po koju lepu reč, nema veze što je u Partizanu odigrao tek koji minut, naš je igrač...

Inače, i mene muči ahilova tetiva celo leto, ali ja sam sa fudbalom odavno završio, tako da i nije neka šteta, zna li neko ovde može li ta tetiva da se oporavi, koliko to traje, i može li ona ponovo da bude manje bolna...? Musa je svoju pokidao, a moja je valjda takva od godina i godina hodanja po BGD asfaltu (tvrda podloga) i životne (ostarele) dobi...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Povrede ahilove tetive su jako zeznute! Ja od trcanja po betonu na obe tetive imam oziljacno tkivo,kao dve male kuglice,i svaki dan imam bolove.
Na dodir boli uzasno,kad hodam boli,ali kad trcim ili skacem bas boli i ogranicava.
Postoje stvari koje mogu to da saniraju ili ublaze,ulosci specijalni za obucu,postoje neke masaze i preparati,ali to nisam probao.
Ako je Ndzai pokidao tu tetivu,to je grozna povreda,stvarno mu treba poslati podrsku i da se vidi gde je najbolje da to sanira,nadam se da ce klub da povede racuna o tome,nas je igrac.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
RadosLav Petrović i Slavko VraNJeš. Maltene u istom vremenskom periodu igrali u Partizanu. Jezu niz kičmu bih osetio svaki put kada bi komentator pogrešno izgovarao njihova imena i prezimena, a to se često dešavalo.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nema nikakvih novosti oko Strahinje Pavlovica i transfera u Lazio?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.840
Локација
Beograd
Povrede ahilove tetive su jako zeznute! Ja od trcanja po betonu na obe tetive imam oziljacno tkivo,kao dve male kuglice,i svaki dan imam bolove.
Na dodir boli uzasno,kad hodam boli,ali kad trcim ili skacem bas boli i ogranicava.
Postoje stvari koje mogu to da saniraju ili ublaze,ulosci specijalni za obucu,postoje neke masaze i preparati,ali to nisam probao.
Ako je Ndzai pokidao tu tetivu,to je grozna povreda,stvarno mu treba poslati podrsku i da se vidi gde je najbolje da to sanira,nadam se da ce klub da povede racuna o tome,nas je igrac.
Isti je slučaj bio kod mene i kuglica će ostati tu nema pomoći, to je zadebljanje tetive na tom mestu, ali što se tiče bolova idi kod nekog dobrog fizioterapeuta na terapije laserom, magneti , malo strujom i malo masaže, posle kineziterapija i resices se bola. I ja sam vukao taj bol godinama,taman mislim rešio sam se toga, odigram jedan termin I krene bol opet dok nisam to tako rešio.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Šta je sa Pavlovićem zna li neko,ne bi valjalo ako je još u Rimu pred ovako važnu utakmicu,a što se tiče špica nadam se samo da planiraju zamenu ožegoviću ako,bilo bi nepzbiljno da ostanemo samo na Gigiću na kojeg se ne računa ozbiljno za sad i Sadiku.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ivkovic iz Telegrafa pise da u zavisnosti od ishoda dvomeca sa Moldeom zavisi i dovodjenje stopera. Ako prodjemo u grupe LE, sigurno dovodimo ili onog stopera iz Olimpije, ili nekog Simovica iz Batea.

Edit: Ovaj prvi takodje dijete Barse, kao Valijente. Nema sta.. :D

 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Svi insajderi nikom ponikose?
Gde je Pavlovic, jel ide uopste za Norvesku?

Ciganska glasila ne moraju da izmisljaju transfere, posto smo vec sami sebi napravili problem.
Dovodimo stopera pored Gigica i Sadika u spicu?
Jel se to spremamo za formaciju 5-5-0 ako udjemo u grupe?
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Mozzart pise da se Pavlovic vratio iz Rima

 
Последња измена:

Mutherfunker

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
14
Reaction score
20
Локација
Smederevo
Garant cita forum, pa hoce da nas drzi u neizvesnosti.
[/QUOTE]
Garant skonto da je lakse biti starter pored Sadika,tesko da su gori u Rozenborgu....
Nego, zasto se Sumi ne nudi novi ugovor? Koliko dobro posluju, verovatno cekaju da da jos po 5 golova i asistencija, pa da mu posle nude duplo vise...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top