Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
@JasminaT
Više mi prija da nas mrze. Čast izuzecima, ali samo mongoloidi navijaju za taj klub...
Uzalud trud, džaba vam sve...
naravno da je cast. privilegija je u danasnjoj srbiji navijati za partizan. u drzavi u kojoj vladajuca partija broji 700.000 clanova, i boktepito koliko jos simpatizera, stvar je ponosa voleti klub koji je oznacen kao kancer drustva iliti nezeljeno tkivo.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
E, dokle ide tvoj animozitet (tvoja netrpeljivost) prema Sumi...

Pa čovek je vršio najveći presing na zadnju liniju protiv Moldea (stigao da im uzme loptu ili ne), a tek šta reći što on za tih ,,samo,, 10 minuta svojih poteza ili igre po meču obično ove sezone daje gol ili asistenciju...a fudbal se ipak igra za golove, ne za ,,prazan hod,, i ,,posed lopte,,...

Ne znam zašto je tako teško priznati da i igrači koji nam nisu simpatični, ili koje ne cenimo, imaju ,,ponekad,, i neku korist na terenu...?

Eto, i Urošević je od kikseva i potcenjivanja došao do toga da bude važan ,,šraf,, Partizanove ,,mašinerije, igrač utakmice na Forumu...
Ćelavi je bio u odličnoj formi prošle sezone, sad malo povreda, malo pad forme, ali tako to ide...
Ja sam Tošića zvao Deda Bambi, predlagao da Lutovac počne utakmicu umesto njega, evo, Deda Bambi je dao gol Moldeu, i ja sam bio presrećan zbog toga!

Svaki igrač ima uspone i padove, ali zar nije bolje uživati kad Partizanu ide dobro, nego stalno tražiti mane bilo kom od naših fudbalera...
Svi ih imaju, ali Partizan ove sezone ima samo jedan ,,kiks,, - nerešeno protiv Napretka, sve ostalo je sasvim u redu, i dobro je dok je tako...
Cuj animozitet... netrpeljivost... ovo je bas bzvz pogotovu od tebe jer si pisao protiv nekih igraca samo zato sto su te "popreko pogledali na tribini".
Nisam slep da ne vidim ocigledne stvari, i da od misa pravim lava, a pricati da je on koristan u defanzivi je apsolutno fudbalsko slepilo.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Suma je u ovom momentu i ovoj formi i igri kojoj prikazuje nas najbolji igrac. Tu nema nikakve dileme. Trci,vrsi presing,bori se kao lav,prosto drugi igrac u odnosu na ono od pre,a mozda i isti igrac samo ovog puta na svojoj poziciji i sa pravim trenerom koji izvlaci sve ovo iz njega.
A verujem da moze i jos bolji da bude,kao i jos neki igraci.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Suma daje golove, asistira, tu dileme nema sto se njegove igre tice. Vise i ne gubi olako lopte na sredini terena. Kad ga zabiberi ciganima tek ce polom da bude.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Cuj animozitet... netrpeljivost... ovo je bas bzvz pogotovu od tebe jer si pisao protiv nekih igraca samo zato sto su te "popreko pogledali na tribini".
Nisam slep da ne vidim ocigledne stvari, i da od misa pravim lava, a pricati da je on koristan u defanzivi je apsolutno fudbalsko slepilo.

Koliko se sećam nisam bio pristalica toga da Lola gađa navijače na tribini flašicama za vodu, ili da Šćepović utišava navijače prstom na usnama, ili da se Babović hvata za međunožje gledajući ka istočnoj tribini...a nisam siguran da je to bilo baš zbog toga što je iko od njih baš mene lično ,,popreko pogledao na tribini,,...
I to i jesu postupci koje i treba osuđivati, jer ne priliče jednom igraču Partizana...i, o.k. svakome se dešava da ,,plane,, i reaguje neprimereno, ali može bar posle da kaže jedno ,,izvinite,,...što neki od njih baš i ne rekoše...

I, niko ovde od miša ne pravi lava, mi imamo one igrače koje imamo, da su bolji, igrali bi u bogatijim klubovima, uostalom nisu oni sami sebe doveli u Partizan, neko ih je doveo...ali mene raduje što Partizan sad igra bolje nego pre Save (i bitnog stručnog štaba koji je okupio), što igrači pružaju bolje partije nego pre, kao npr. baš taj Suma ili recimo Urošević...ali sam i tužan što neko kao ti u svoj toj pozitivi našeg Partizana traži Sumine mane kao nešto što je najbitnije da se istakne u skoro svakom postu...a čovek od početka sezone najviše puta izglasan za igrača utakmice...šta reći...

Moj stav je da su nam i Suma i ostali igrači, i Sava i njegov stručni štab doneli nadu u bolje dane, nadu u lepšu igru, u uspehe...i potpuno se slažem sa tekstom ovog mudrog i pametnog Ace, pa ma šta se desilo u revanšu u Norveškoj!
Evo linka za tekst iako je već bio postavljen:


I, dobro znam, ako prođemo biće slavlja, ali ako ne prođemo, biće 300 komentara na Forumu, šta sam vam rekao, ovaj ili onaj, nemaju pojma, nisu za Partizan, JA sam bio u pravu...kao da je bitnije da li smo mi pojedinačno nešto u pravu, ili da taj naš Partizan pobeđuje...

Koliko ti uopšte ne shvataš (ili ne čitaš sve) moje postove, a želeo bi da ih komentarišeš govori i to da ja izričito napišem da imamo problem defanzive, zbog svih ovih napred igrača, pa i Sume, koji bi hteo, ali ne može sve da stigne - evo šta napišem:

Натхо и Сума би се савршено у вези и нападу допуњавали у томе што један и други имају, остаје проблем наше дефанзиве кад играмо против јаких европских тимова...
Асано и Тошић (па и Стевановић) слаби у пресингу, Садик (или Ожеговић) такође ништа нарочито у том погледу, Сума би хтео, али не може све да стигне, Натхо ми не делује као жустри дефанзивац, и, ето ,,промаје,, пред нашим голом, док си рекао ,,пиксла,,...

- a ti mi ističeš da sam negde napisao da je Suma koristan u defanzivi i moje fudbalsko slepilo...pa jeste koristan, jer je bolje napadati presingom zadnju liniju protivnika, što Suma radi, pa ponekad čak i iščačka neku loptu, nego pustiti ih da nam mirno priđu do sredine, ali Suma svakako nije Everton pa da je u stanju da defanzivno ,,pohapsi,, sve živo...i...

Evo, ja obećavam da ti više neću odgovarati na tvoja zapažanja o Sumi, samo bezveze ovde zauzimam toliki prostor...nekome možeš nešto da pokažeš i dokažeš, ali, nekome i ne.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da li ima nekih najava oko novog spica? Bilo bi lepo da se ozegovic oprosti od naseg dresa u Norveskoj jednim golom i taman ostane tamo o istom trosku.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@trivunelli

Za sada nema ništa. Iskreno se nadam da je Dumbija u opticaju. Kako je Bambi rešio Natka, ne bi me čudilo da je poslata ponuda Dumbijinom agentu.

Razgledao sam malo free agente na transfermarktu i našao njega a i ostale glave koje bi se uklopile u ovu formaciju. Znam da nije dozvoljeno, ali tamo ima još par imena koja bi nam došla kao kec na 11.Seydou Doumbia definitivno najbolje rešenje. Ajde Bambi, reši ga!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Nikola_G pravo da ti kazem ne znamo jos i kako se covek zove! svuda na netu, i u svim novinskim clancima je Bibras, a na njegovim drustvenim profilina je Bibars.. cudan taj hebrejski..

Skuntelar je Marko van Basten za Firea i Ogradu..
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Izgleda da ce oko izgovaranja Bibrasovog prezimena biti problema kao kod Rzase svojevremeno...:)
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Koliko se sećam nisam bio pristalica toga da Lola gađa navijače na tribini flašicama za vodu, ili da Šćepović utišava navijače prstom na usnama, ili da se Babović hvata za međunožje gledajući ka istočnoj tribini...a nisam siguran da je to bilo baš zbog toga što je iko od njih baš mene lično ,,popreko pogledao na tribini,,...
I to i jesu postupci koje i treba osuđivati, jer ne priliče jednom igraču Partizana...i, o.k. svakome se dešava da ,,plane,, i reaguje neprimereno, ali može bar posle da kaže jedno ,,izvinite,,...što neki od njih baš i ne rekoše...

I, niko ovde od miša ne pravi lava, mi imamo one igrače koje imamo, da su bolji, igrali bi u bogatijim klubovima, uostalom nisu oni sami sebe doveli u Partizan, neko ih je doveo...ali mene raduje što Partizan sad igra bolje nego pre Save (i bitnog stručnog štaba koji je okupio), što igrači pružaju bolje partije nego pre, kao npr. baš taj Suma ili recimo Urošević...ali sam i tužan što neko kao ti u svoj toj pozitivi našeg Partizana traži Sumine mane kao nešto što je najbitnije da se istakne u skoro svakom postu...a čovek od početka sezone najviše puta izglasan za igrača utakmice...šta reći...

Moj stav je da su nam i Suma i ostali igrači, i Sava i njegov stručni štab doneli nadu u bolje dane, nadu u lepšu igru, u uspehe...i potpuno se slažem sa tekstom ovog mudrog i pametnog Ace, pa ma šta se desilo u revanšu u Norveškoj!
Evo linka za tekst iako je već bio postavljen:


I, dobro znam, ako prođemo biće slavlja, ali ako ne prođemo, biće 300 komentara na Forumu, šta sam vam rekao, ovaj ili onaj, nemaju pojma, nisu za Partizan, JA sam bio u pravu...kao da je bitnije da li smo mi pojedinačno nešto u pravu, ili da taj naš Partizan pobeđuje...

Koliko ti uopšte ne shvataš (ili ne čitaš sve) moje postove, a želeo bi da ih komentarišeš govori i to da ja izričito napišem da imamo problem defanzive, zbog svih ovih napred igrača, pa i Sume, koji bi hteo, ali ne može sve da stigne - evo šta napišem:



- a ti mi ističeš da sam negde napisao da je Suma koristan u defanzivi i moje fudbalsko slepilo...pa jeste koristan, jer je bolje napadati presingom zadnju liniju protivnika, što Suma radi, pa ponekad čak i iščačka neku loptu, nego pustiti ih da nam mirno priđu do sredine, ali Suma svakako nije Everton pa da je u stanju da defanzivno ,,pohapsi,, sve živo...i...

Evo, ja obećavam da ti više neću odgovarati na tvoja zapažanja o Sumi, samo bezveze ovde zauzimam toliki prostor...nekome možeš nešto da pokažeš i dokažeš, ali, nekome i ne.
U pravu si, nekima ne vredi otvarati oci, jer ako si lik iz price "nesto susnu i neko rece to su vukovi" ili jos bolje "kad bili da gledaju sina kako trci na mitingu, i deda ne vidi dobro pa pita -ko je ona raga sto se vuce iza svih, pa kad mu kazu da je to njihov mezimac on promeni pricu u -vidi sokola kako ih goni..."
e ovako i ti delujes sa odusevljavanjem time sto neko malo trckara bez lopte a ti u tome vidis presing na zadnju liniju...
Trckarati i igrati presing je bas isto...
I nemoj da mi spocitavas neka imena koja nisam uopste pominjao, glupavo je, klinacki.
Da radujem se svakom golu i svakom uspehu Partizana(nemoj ti da mi mi na to ukazujes) al se plasim ociglednih mana i problema koje imamo, nisam slep da ih ne vidim.
Razumem ja da ti volis potez igrace i romanticne desetke, ali taj fudbal ne donosi uspeh, jer se fudbal igra 90 min a ne 10. Ako igras 10 minuta i na potez onda to bude ponekad zabavno i lepo ali cesto i vrlo klizavo, pa ti se dese tumbine petice tako, pa ranije ispadanje od albanaca, pa primis 6 od qpr, pa 5 od videotona, pa te dinamo bukurest nauci ozbiljnosti ali tako da jos boli itd itd...
Necu da igrac Partizana igra 5 min a 85 min ga nema nigde, sta vredi jedan ili dva njegova poteza kad cemo zbog njegove ladovine da ispusimo hiljadu puta i to onda kad je najvaznije.
Nadam se, verujem u prolazak, ali to nece od Sume napraviti igraca za Partizan, jedino ako se igracki podigne za jos bar 30%, ali cisto sumnjam da ima ista od toga, jer i ovo malo sto je podigao formu je iskljucivo sa motivom da uskoro istice ugovor pa da prevari jos nekoga kao nas i da zabode jos neki ugovor negde... briga njega za sve ostalo
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Nikola_G

Natko, ne Natho... Evo svima dole, izraelac izgovora njegovo ime i prezime. Da zatvorimo priču kako se izgovara, dakle Natko.

S tim sto izvorni jezik njegovog prezimena je bliži ruskom nego hebrejskom, gde se kh pretvara u h. Poput Khimki.
A njegovo ime na njegovom jeziku se piše Натхъо tako da može taj Izraelac da ga izgovara i Xavi ako hoće, kad mu ime nije hebrejsko.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Čerkeski, Ruski, Hebrejski, po Vuku Karadžiću ili izvorno napisano, Azbukom ili Abecedom...Natho ili Natko...?
Pa...
Iako je ovde pretrpela ozbiljne kritike za svoj rad na poziciji pi-ara, prevodioca i novinara, ali i takođe ovde dobijala neke pozitivne reakcije ovog Foruma, Biljana Obradović - Bilja je jedino ,,merilo,, koje samouvereno tvrdi da je čovek Natho, i dok ne stigne neki ozbiljan demant tog izgovaranja, ja se priklanjam Biljinoj varijanti izgovora, te shodno tome i pisanja...
Evo, na početku snimka:
E, sad ostaje još da utvrdimo da li je čovek Bibras ili Bibars, što će biti ipak lakše utvrditi nego da li je neko Žonsa ili Rzasa... :icon-lol:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
S tim sto izvorni jezik njegovog prezimena je bliži ruskom nego hebrejskom, gde se kh pretvara u h. Poput Khimki.
A njegovo ime na njegovom jeziku se piše Натхъо tako da može taj Izraelac da ga izgovara i Xavi ako hoće, kad mu ime nije hebrejsko.
Ja sam gledao kako ga zovu u Izraelu, jbg ako ga sad ceo Izrael zove Natko... Međutim kako @Goran Tomić postavi, obzirom da je on šapnuo Bilji da se izgovara Natho, onda u redu. Natho, majstore, natrpaj muda u usta ciganima...

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top