Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Nije niko rekao da mora, ali su najavili da veceras puca bomba :gaah:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Novi špic je Asano.
Ko svojevremeno multipraktik Rankovic. I desni bek i stoper i zadnji vezni.
А тек мултипрактик Ђоле Ивановић: лево крило, десно крило, предњи везни, шпиц, лажна деветка... Још су неки овде предлагали да га пробамо и на левом беку
Jedan je Milan Stojanovski! :D

Btw, lozi vas Sensei, nije u pitanju Emenike. :icon-wink:

Ali posto u svakoj lazi ima pola istine, tako i u ova.
Znaci, pola od onoga sto je Sens rekao je istina. :icon-smile:

Aj laku noc!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.912
Uopste ne sumnjam da su spremni da roknu milionce i ugrade se masno.

Ako nemaju skauting bolje nista nego Asano.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidim da je pre minut na instagram nalogu potvrdjen odlazak firea.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Prevod sa sajta Darmstadta: "Radujemo se da smo se pojacali Ognjenom Ozegovicem u napadu. Nudi nam vise opcija u ofanzivi i ubedjeni smo da ce nam biti od velike pomoci". Eto vidite nemamo samo mi drogerase u upravi :D

Ja ne znam za vas ali sam cuo da Sabalala i Mfela samo sto nisu. Odveo ih Krespo samo na burek u pekaru koju drzi Lazar Markovic al kad sreli Kavaljera resili da cimnu po vinjak sa Prijovicem. I tako zaplili se ljudi, mamurni pali lekarske preglede... I sada dovodimo Cadikovskog da nam zakrpi rupu
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.372
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Читам десет страна не бих ли прочитао нешто корисно. Осим два поста која је написао Туљо све остало млаћење празне сламе.

Jesi novi član, al' čitao si valjda forum ranije, uvek je 90 postova na milevi mlaćenje prazne slame, to je tradicija... :D
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.188
Reaction score
7.011
Локација
NbG
Produzili su rok za registraciju za LE za jos jedan dan, dakle do 03.09. u ponoc
20190902_225738.jpg20190902_225738.jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Buraz, ne jedu se govna. Moderacija nas drži u neizvesnosti. Ludi Žeks kaže iskusan stranac.

Evo zašto Honda.
  1. Igrao je sa Tošićem i Nathom.
  2. Naši mediji ga već pominjali
  3. U linku iz kurira, preduslov da dodje Honda je ulazak u LE

E sad, možda sam ja lud a možda imam dobar njuh. Osim njega jedini interesantni igrači su Emenike, Aničebe i Boni, svi na top listi slobodnih. Od ove trojice može samo Emenike da bude jer je igrao sa Birbasom za gejrose.

Koliko se sjecam, Honda je vise krilo nego napadac.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Hahaha,realno i da bude patka ovo oko špica,bar je vladala euforija ovde,malo smo se ložili,smejali popričali...
Sve u svemu lepo veče,mada bilo bi još lepše kad bi se čuo pucanj bombe,al jebeš ga
Napred Partizan!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Špic na Vazurinim lakiranim cipelama i Tika Špic.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.710
Reaction score
23.176
Локација
Академија
Jesi novi član, al' čitao si valjda forum ranije, uvek je 90 postova na milevi mlaćenje prazne slame, to je tradicija... :D
Схватам то али када сам видео колико је страница исписано мислио сам да има нешто конкретно. Лакше бих поднео да сам знао да су сви постови писани у том правцу. Овако, остаје неизвесно и током сутрашњег дана. Надам се повољном исходу!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.188
Reaction score
7.011
Локација
NbG
Sutra je novi dan, a i Savo ujutru oko 9:15h gostuje kod Minje u emisiji Novi dan na N1. Ja preko nekog svog kanala, gledajuci u kom pravcu ide ova neizvesnost veceras, poslao pitanje dal ima ista od tog centarfora. Kapiram da ce odgovor biti uvijen al aj da cujemo sta ce Savo reci. Sto bi Seldon rekao "ako docekam sutra" :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top